E36'le uut (paremat) radikat

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

E36'le uut (paremat) radikat

Postitus Postitas xtrcraz »

Kuna mu E36 328 originaalradikal need plastikust torud, mille otsa lõdvikud lähevad, on vanadusest murenema hakanud, siis oleks vaja uut radikat. Neid torusid ju eraldi vahetada ei saa?
Kui radikat vahetada, siis mõtlesin, et
1) lihtsalt uus, aga mis tootja oma, et hea saaks?
2) võiks midagi paremat(parema jahtussuutlikkusega) sinna panna, kui originaal. Selles osas oleks vaja nõu, et mis variandid on? Võiks olla bolt-on lahendus ja ideaalis võiks ka plastiktorude asemel metall olla. Sooviks teada, kas ainult High-Performance-High-Price jupid on sellised või leiab ka midagi mõistliku hinnaga.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: E36'le uut (paremat) radikat

Postitus Postitas Heix »

xtrcraz kirjutas:Kuna mu E36 328 originaalradikal need plastikust torud, mille otsa lõdvikud lähevad, on vanadusest murenema hakanud, siis oleks vaja uut radikat. Neid torusid ju eraldi vahetada ei saa?
Kui radikat vahetada, siis mõtlesin, et
1) lihtsalt uus, aga mis tootja oma, et hea saaks?
2) võiks midagi paremat(parema jahtussuutlikkusega) sinna panna, kui originaal. Selles osas oleks vaja nõu, et mis variandid on? Võiks olla bolt-on lahendus ja ideaalis võiks ka plastiktorude asemel metall olla. Sooviks teada, kas ainult High-Performance-High-Price jupid on sellised või leiab ka midagi mõistliku hinnaga.


Kui sa just üüberrelva oma 328st ei tee,siis leiaks mina,et see originaalradikas on piisavalt hea jahutusvõimega...B osana saadaval väga palju erinevate tootjate radikaid erinevas hinnas...loomulikult on välja kujunenud ka tootjad mille kvaliteeti saad kindlasti usaldada...
tootja kaubale vastavat tagasisidet saad küsida edasimüüja käest(ehk lähed ja küsid radikat mis oleks originaalradiaatori kvaliteedile võimalikult lähedel+oleks asjal mõistlik hind)


Teise stsenaariumi korral leiaksid sa välismaalt bolt on variante aga need on otstarbega ja minu arvates vägagi kallid....
E36 m50b20
Vasta