k: m52b28

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
fronned
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 15.10.2012 21:08 45
Peamine sõiduk: Bmw e36 330i
Asukoht: Keila

k: m52b28

Postitus Postitas fronned »

Sai täna arvuti järgi pandud muidu probleem selles ,et sain nii mõngigaid vea koode, et mis võib viga olla?
27 -idle step engine
-closed
53-idle step engine
-open
68-Tank venting valve
-electrical fault (kust ma seda viga peaks otstima ,sümptomid on lihtsalt plõlksub kui süüte teist korda nagu järjest sisse lülitada)
8-airmass meter( seda tean vahetan ära see peksis segast kõik lõi paigast ära kui taga oli algul ei saanud aru miks auto üldse töötada ei taha tühikäiku pold vapsjee üldse)
Et neist vigasdest peaks olema ka mootori nagu steppimine vms? Tühikäigumootor undab kui süüde sees.
Kotkas1
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 01.06.2005 18:18 14
Peamine sõiduk: palju
Telefon: 58696077
Asukoht: Riia-TLN-Tartu-Põlva

Re: k: m52b28

Postitus Postitas Kotkas1 »

tühikäigumootor enamasti on s... kinni jäänud ja mõnel üksikul puhul on ka mähised otsas, kollektori all paikneb ta gaasiklapist mootori poole minna. paagi tuulutusel on enamasti pistiku tagant juhtmed ära mädanenud, kui õhufiltri korpuse eest võtad siis on näha seda kaks vaakum voolikut küljes ja pistik
siin küll m54 aga m52 on sarnane
Pilt
Kasutaja avatar
fronned
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 15.10.2012 21:08 45
Peamine sõiduk: Bmw e36 330i
Asukoht: Keila

k: m52b28

Postitus Postitas fronned »

Tean täpselt kus tühikäigumootor asub , aga mul m52 peale pandu m50 sisselaske kolle , kas selle tühikäigumootori asukoht loeb ka kuidagi ? Kui mootor teist korda käivitada , undab tühikäigumootor , proovinud juba teist , ning paagi tuuluts lihtsalt jääb plōksuma . Olen kōik voolikud asjad üle vaadanud kuskilt lisaōhku ei saa , madalamatel pööretel tekib detonatsioon aega ajalt korralik plaks käib mootorist läbi. Küünlad on tahmased . Olen proovinud kolme ōhukululugejat , ning kui kōiglil olen juhtme tagant ära vōttnud töötab tühikäigul aga mootor väriseb imelikult ning mingi ajapärast sureb välja ikka . Pöörde läheb ka ainult 5500 ja siis hakkab kinni pooma.
Kasutaja avatar
fronned
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 15.10.2012 21:08 45
Peamine sõiduk: Bmw e36 330i
Asukoht: Keila

k: m52b28

Postitus Postitas fronned »

Auto sain tööle algul kui m50 kolle peal oli oli ccv klapp puudu kuigi sellega viga ei kadunud , sai siis m52 kolle pandud nagu stockis kõik aga selle vahetmise käigus igaksjuhuks kontrollisin , ega vända ega nuka anduri pisitiku juurest juhtmed murenenud pole tuligi välja , et vända anduri kõik kolm juhet oli seal koos arvatavasti sellepärast ka tühikäik puudus .
Vasta