Aknapesuvedeliku andur

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ristop
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 18.04.2005 22:30 49
Asukoht: Tallinn

Aknapesuvedeliku andur

Postitus Postitas ristop »

Selline probleem et mul näitab kompuuter infot vastupidi. Kui aknapesuvedelik otsas on näitab et on korras... ja kui panen paagi täis näitab et hakkab otsa saama. Milles võib asi olla ?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Äkki on ta "jalad ülespidi" paigaldatud?
Kui vesi normis peaks ta massi lülitama, kui otsas - katkestuses olema.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

sul on andur 180 kraadi keeratud... kui paak saab tyhjaks, siis vajub ujuk alla ja näitab, et paak täis... kui paak täis siis ujuk tõuseb yles ja näitab tyhja paaki...
võtaanduril juhe tagant ära ja keera seda ndurit 180 kraadi... pane juhe kylge tagasi... kontrolli, et ta pärast keeramist kuskilt lekkima ei jää
ristop
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 18.04.2005 22:30 49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ristop »

proovin järgi... thx :)
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Ei tahtnud uut teemat teha... Mul ka probleem aknapesuvedelikuga, nimelt ei näita üldse midagi. Oskab keegi pädevam inimene öelda, kas on 318iS bemme millel polegi seda andurit üldse :roll: . Ja kui näitab, siis milline tuluke põlema hakkab. Või on siis andur lihtsalt peetis ja tarvis uus osta. Väga ebameeldiv kogemus oli linnas, kuna pori käis üle pea ja ei tulnud sealt enam tilkagi ilma ühegi hoiatuseta. Polnudki miskit muud teha kui loopisin lund klaasile ja lasin kojameestel käia, et mitte päris käsikaudu sõita. Paak tal ju ka ainult 2,5L mis ei kuulu kindlasti suurimate hulka. Oskab keegi miskit tarka öelda?
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1428
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Näiteks minu E36-el pole seda andurit. Minu teada on see andur neil autodel milledel on ka kompuuter.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

täpselt... ainult kompuga masinad näitavad... endal on kompu olemas aga katki... ykski tuli ei anna küll mingit märku
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Azuu, noh siis pole muretki üldse kuna komput tõesti peal pole. Arvasingi et võib sõltuda ka varustustasemest, samas nagu suht elementaarne asi... Sattus selline korralik teele ja eelistasin seisukorda muudele vidinatele ehk läksin kindla peale välja (samas konti ja kliimat vältisin teadlikult).
Aga selge, eks siis tuleb tihedamini kapoti alla vaadata. Kahjuks see vaevalt tuleb :D Tänud mehed!
Vasta