E46 raadio antenn

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tiit26
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 23.02.2004 22:28 53
Asukoht: Jõgeva

E46 raadio antenn

Postitus Postitas tiit26 »

Mure siis selline, et raadiojaamad tulevad väga kehvasti. Leidsin siis pagassist ühe juhtme ja kahtlustan, et see antenni juhe. Pistik ka otsas. Välja näeb selline:
Pilt
Pilt

Oskab keegi öelda, kas on antenni juhe ja kuhu see käib ?
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

see peaks olema cd-boxi juhe.
Antennindus peaks asuma iseenesest C-piilaris (võimendi jne)Võibolla seal midagi lahti.
vaata siia
truumu

Postitus Postitas truumu »

Harilikult jäetakse antennivõimendi toide ühendamata, kui makki vahetatakse...
Minu autol oli originaalantenni kaabel lausa ära lõigatud ja mingi imelik toigas katusele topitud :(
Samas piisas võimendi toite ühendamisest makiga(valge juhe kaablipundis), et asi toimima hakkaks
Sama teema oli 535-s, juhe oli valge-mustaga, kui õieti mäletan
tiit26
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 23.02.2004 22:28 53
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas tiit26 »

Thanks Aimar. Ma ei jaganud algul väljagi, kus see C piilar on, aga üritan siis uurida asja ;) Muidu on eelmise omaniku poolt pandud pagassi lakke võimendi ja bassikõlarid. Aga sellest ei tohiks viga olla :roll:
Ja veel. Pildilt paistab, et see antennindus vasakus küljes. Samas tean, et sinna külge oli eelmisel omanikul mats olnud. Täpselt ei tea, aga minu teada poritiib ja uks. Et kust see antennikaabel üldse jookseb ?, äkki lihtsalt läbi lõigatud. Mul siin juba kogemusi liikluskindluse töökoja tegemistest :evil:
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

paremal pool on miskit antenniga seotud
http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?m ... g=65&fg=30
tiit26
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 23.02.2004 22:28 53
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas tiit26 »

Kakkusin nüüd selle piilari lahti ja juhtmed ja värgid kõik küljes. Kui kruttisin antenni kaabli lahti jäi raadio täitsa vait. Kas äkki see paigaldatud võimendi ei või ikka segada vastuvõttu. Olen nagu kuskilt lugenud, et võimendi võib häirida. Hääl nagu sakib.
Äkki oskab keegi soovitada spetsialisti, kes asja üle vaataks, kas Tartus või Kesk-Eestis.
Vasta