E36 325td välitermomeetri sensor

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
TaurusDinosaurus
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 09.10.2014 16:09 12
Peamine sõiduk: E91 330D

E36 325td välitermomeetri sensor

Postitus Postitas TaurusDinosaurus »

Tere foorumlased

Kas keegi teab, milline välitermomeetri sensor mulle sobib, kuna ostes see sellel autol puudus ja oleks soov saada oma õhu temperatuuri paneel õigeid numbreid näitama.
Auto: 325td 1992 2,5L 85KW
Paar pilti hetkesest olukorrast, võib-olla on abi: https://onedrive.live.com/redir?resid=C ... lder%2cjpg

Kui keegi teab, milline sensor oleks sobilik, kust seda leida võiks või kui kellelgi on seda üle, siis olen tänulik igasuguse info eest! :)
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E36 325td välitermomeetri sensor

Postitus Postitas arnis »

http://bmwfans.info/parts-catalog/E36-S ... struments/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jupp nr7. Ja kui lisainfo lahti teed, siis saad teada, et päris mitmel kerel seda kasutatud.
Googlest otsid varuosakoodi pilte, saad pildi ette.

Küsi siit foorumist ja küll saad asja korda, sul kindlasti pistikuga vaja, ära unusta mainida.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
TaurusDinosaurus
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 09.10.2014 16:09 12
Peamine sõiduk: E91 330D

Re: E36 325td välitermomeetri sensor

Postitus Postitas TaurusDinosaurus »

Ma saan aru, et see sensori otsik peaks siis istuma "pistikusse", mille otsik peaks asuma siis nende juhtmete otsas, mis mul esimesel pildil on?
Sessuhtes, ma ei ole ka päris kindel, et see on see kõige õigem juhe, samas ei leidnud ma ühtegi teist juhet, mis oleks sedasi lahtiselt. Aga kui nii, siis kas see pistiku osa on vaja eraldi hankida, või peaks see kohe selle sama sensoriga kaasas olema? Või piisab sellest, kui juhtmed lihtsalt sinna külge kinni siduda?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E36 325td välitermomeetri sensor

Postitus Postitas arnis »

Hangid anduri koos pistiku ja vähemalt 20cm-se juhtmejupiga.
Juhtmed tuleb TINUTADA kokku ja katta termokahaneva rüüga, siis kestab talve ära.

Kui tahad teada, kas tegu õige juhtmepaariga, siis seo nad kokku, temp näit peaks lakke minema.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
TaurusDinosaurus
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 09.10.2014 16:09 12
Peamine sõiduk: E91 330D

Re: E36 325td välitermomeetri sensor

Postitus Postitas TaurusDinosaurus »

Leidsin sellise jupi ka Ebay'st.
Samas vaatasin, et seal mudeli sobivuse listis ei ole üldse mu mudelitki aga tootekood on õige. Ma eeldan, et see peaks sobima?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E36 325td välitermomeetri sensor

Postitus Postitas arnis »

Ikka.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Vasta