2.5i nukkvõlli vahetus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ruts
Huviline
Postitusi: 497
Liitunud: 19.02.2004 11:45 13
Asukoht: Tallinn

2.5i nukkvõlli vahetus

Postitus Postitas ruts »

Autoks on siis e30 325i aastast 1986 . Kuulda ja tunda on ,et vaja on nuka vahetus teha, ehk siis terve kaan tuleks maha võtta ja teha korralik remont. Kõrvaga on kuulda kerget klõbinat ja üle 5 tuh põõrde jääb kütust vajaka ...seega ei ava piisavalt klappe ! ..peale ostu käisin diagnostikas ..tulemuseks oli normaalne..nagu keskikka jõudnud bmw ! :)

Küsimus siis selline , et on müügis igasugu kvaliteediga ja hinnaga varuosi ..millise kvaliteediga varuosi keegi soovitab? (kellel on kogemusi?) mina kindlasti ise eelistaksin originaal varuosi, hinda ma veel muidugi ei tea, vahet pole! ....et milleks maksta rohkem ..kui on võimalik kvaliteeti ka odavamalt saada!?
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Klappe oled lasknud reguleerida?
Heal juhul ei peagi nukka vahetama hakkama kohe.
Kasutaja avatar
ruts
Huviline
Postitusi: 497
Liitunud: 19.02.2004 11:45 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ruts »

..reeglina vanematel kulub nukk ära ! ..see pidi olema kerge tuupviga. räägib mul tuttav mehaank..bmw omanik!
...et teeks klapid ka ära ..kaane tihend ja klapisääre tihendid! ...küsimus on nukvõllist , nookuritest ..ja varuosade kvaliteedist! ..plaanis ära nad vahetada nii-kui-nii !!!!
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Ok ok, asi on lihtsalt selles, et klappe võiks aastas korra reguleerida, need lähevad paigast ära.
Pealegi seda on näha kui nukk on kulunud aga kui sa tahad pimesi juppe vahetada siis ise tead.
Ja originaal nukk maksab USA's 7000eeki realoem.com andmetel...
Vasta