Küsimus velgede kohta(E91)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
karlz
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 16.01.2017 08:40 30

Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas karlz »

Tervist, olen siin mõnda aega otsinud E91le(2010) uusi velgi. Lõpuks jäi silm pidama Style 260 ja Alloy Wheels V-spoke 285 peale. Sellega seoses tekkis küsimus, kas antud veljed istuvad ideaalselt E91le alla? Lisaks, kui palju võib jooks antud velgi maksta ja kust neid osta saaks?
Kasutaja avatar
Andrusser
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 27.03.2014 12:44 41
Peamine sõiduk: BMW 318d

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas Andrusser »

Sa ei viitsi nagu mitte midagi ise otsida? Kas sobib idieaalselt? No guugelda siis velje parameetreid, tolle, ET, poldivalemit, keskaugu diameetrit ja võrdle originaal velgede omaga ja otsusta kas on piisavalt ideaalne. Saada võib bmw prügilast, UM-st või kuldsest börsist. Palju maksavad? **** googelda natuke.
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 725
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas Tauri_T »

Auto24 on minu arust ühed 285 müügil isegi. Linki ma ei viitsi panna, näe ise ka vaeva veidi ;)
Kasutaja avatar
Juss1
Huviline
Postitusi: 290
Liitunud: 30.05.2016 09:49 47
Peamine sõiduk: E91

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas Juss1 »

Super hea vastuvõtt uuele foorumikasutajale eelmiste vastajate poolt. Järgmine kord kui teil mingi küsimus tekib vastan ka, et googleda veidi, tõenäoliselt on vastus teie küsimusele kuskil juba vastatud, olgu see siis inglise, vene või saksa keeles.

Aga asjast: kasuta nt sellist lehte nagu https://www.wheel-size.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, leia sealt oma auto konkreetsele mudelide sobivate velgede info (läbimõõt, laius, ET, rehvi mõõdud) ja kontrolli kas need klapivad välja valitud velgede omadega. Kui on kirjas ühel real kahe erineva velje andmed siis see tähendab, et tegemist on erilaiuste velgedega ja laiemad käivad tagumisele teljele (nagu sel style 260 veljel nt on). Sinu poolt välja valitud velgede andmed on kirjas siin: http://www.bmwstylewheels.com/" onclick="window.open(this.href);return false; vastavalt style 260 ja 285.

Ostusoovi korral kammi netipoed läbi, vaata ka selle foorumi ostu-müügi sektsiooni ja soovi korral postita ostukuulutus. Edu!
Kasutaja avatar
Andrusser
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 27.03.2014 12:44 41
Peamine sõiduk: BMW 318d

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas Andrusser »

Ma vastasin ta küsimustele ja andsin märku, et ise tuleb ka vaeva näha. Sina põhimõtteliselt duubeldasid minu vastust, mis tegi sinu postituse üsna mõttetuks. Ning elan üle kui sa kirjutad mulle minu küsimusel alla "guugelda".
karlz
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 16.01.2017 08:40 30

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas karlz »

Juss1 kirjutas:Super hea vastuvõtt uuele foorumikasutajale eelmiste vastajate poolt. Järgmine kord kui teil mingi küsimus tekib vastan ka, et googleda veidi, tõenäoliselt on vastus teie küsimusele kuskil juba vastatud, olgu see siis inglise, vene või saksa keeles.

Aga asjast: kasuta nt sellist lehte nagu https://www.wheel-size.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, leia sealt oma auto konkreetsele mudelide sobivate velgede info (läbimõõt, laius, ET, rehvi mõõdud) ja kontrolli kas need klapivad välja valitud velgede omadega. Kui on kirjas ühel real kahe erineva velje andmed siis see tähendab, et tegemist on erilaiuste velgedega ja laiemad käivad tagumisele teljele (nagu sel style 260 veljel nt on). Sinu poolt välja valitud velgede andmed on kirjas siin: http://www.bmwstylewheels.com/" onclick="window.open(this.href);return false; vastavalt style 260 ja 285.

Ostusoovi korral kammi netipoed läbi, vaata ka selle foorumi ostu-müügi sektsiooni ja soovi korral postita ostukuulutus. Edu!
Suur aitäh teile:) Esimese lõigu kohta ütleksin nii palju, et inimesi on igasuguseid :)
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 725
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas Tauri_T »

Mis ma valesti ütlesin siis? Ma isegi viitasin sulle lehekülje kus on sinu soovitud veljed müügis.
karlz
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 16.01.2017 08:40 30

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas karlz »

Scout kirjutas:Mis ma valesti ütlesin siis? Ma isegi viitasin sulle lehekülje kus on sinu soovitud veljed müügis.
Lihtsalt mainin, et tegu oli auto 24s style 244 velgedega e60 alt ;)
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 725
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Küsimus velgede kohta(E91)

Postitus Postitas Tauri_T »

Õige. Tee siia foorumisse ostukuulutus, ehk keegi foorumlastest müüb sulle veljed.
Vasta