328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas Leho »

Odavamalt ja kiiremini oleks Te autolt mahavõetud Vanos Tallinnas korda tehtud kui sealt hangitud tihendite eest maksite. Lisaks tihendite vahetusest ainuüksi ei piisa, vaja on ka laagrite kolin likvideerida ja mootori tarkvara uuendada. Tarkvara vahetus on lisateenus. Vahel on jõnksutamise puhul ainuüksi sellest piisanud, kuid ilus oleks, et Vanos ise ka töötaks korralikult.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
trueplaya
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 04.03.2013 22:28 30

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas trueplaya »

Leho kirjutas:Odavamalt ja kiiremini oleks Te autolt mahavõetud Vanos Tallinnas korda tehtud kui sealt hangitud tihendite eest maksite. Lisaks tihendite vahetusest ainuüksi ei piisa, vaja on ka laagrite kolin likvideerida ja mootori tarkvara uuendada. Tarkvara vahetus on lisateenus. Vahel on jõnksutamise puhul ainuüksi sellest piisanud, kuid ilus oleks, et Vanos ise ka töötaks korralikult.
Mida sa ajad???
Vanos käis maha ja sai tihendid vahetatud. Ja mul pole mingit laagrite kolinat. Ainuke probleem oli pöörete kõikumine külma mootoriga, mille põhjustasid kulunud ja kivistunud vanose tihendid. Need said vahetatud ja vanos korras. Nii, et käi kuu peale oma tarkvara uuendusega.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas Leho »

Mõni mees võiks oma 1-kordse õnneliku lõpuga kogemusega pükstes püsida.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas teet82 »

Aga mis see tarkvarauuendus üldse teeb, ei aitab nende kulunud tihendite vastu? Kas tühistatakse ära nukkvõllide reguleerimine külmalt või midagi sellist?
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas ooDDoo »

Kirjutatakse sinna uuesti tehasesoft peale. Juu siis salvestab mingid algseaded vms... Olen kirjutanud tehasesoftiga autole uuesti tehasesofti peale ja probleem on kadunud. Kui kauaks seda muidugi ei tea. Tundub et aasta vist on kestnud juba.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
Renku
Huviline
Postitusi: 516
Liitunud: 18.05.2009 00:09 56
Peamine sõiduk: A6 quattro
Asukoht: Tln

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas Renku »

trueplaya kirjutas:
WhipLash kirjutas:Ainuke võimalus oli Venemaalt tellida või .... ?
Jah. 10euri post ja läbi eesti posti kohal.
Päris hea.. :P
=||= 0000
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: 328 fuel trim ja ebaühtlane tühikäik

Postitus Postitas teet82 »

ooDDoo kirjutas:Kirjutatakse sinna uuesti tehasesoft peale.
See on huvitav, äkki siis nullitakse mingid adaptsioonid lihtsalt. Mingi aeg sai neid N62 teemasid põhjalikult uuritud ja seal enamus soovitasid mingi "RAM Backup" teha, see nagu pani vanoste adaptsioonid nulli ja enamusel oli abi sellest.
Renku kirjutas:Ainuke võimalus oli Venemaalt tellida või .... ?
Igaüks vast tellib sealt, kust on lihtsam keeleoskuste põhjal. Mina jääks vene keelega arvatavasti hätta ja telliks kusagilt mujalt, mõnel on jälle vastupidi.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Vasta