E46-le short shifter

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
siimtokman
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 23.10.2017 05:31 24
Peamine sõiduk: BMW 320Ci
Telefon: 53590017

E46-le short shifter

Postitus Postitas siimtokman »

Tere.

Tahaks oma 320Ci le short shifti teha? On keegi teind või oskab suunata kuhugi kust saab komplekti?
Kasutaja avatar
fronned
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 15.10.2012 21:08 45
Peamine sõiduk: Bmw e36 330i
Asukoht: Keila

Re: E46-le short shifter

Postitus Postitas fronned »

Oleneb kui lühikest tahad, ebays ca 10€ millega tuleb munakas kõrgemale ja mingil määral lühem. Aga kui tahad ikka short shofterit siis tegin endale eraldi plaadi mis kinnitub kasti koja peale kere külge, kang tõusis 8cm ja sellega ikka tunda et short shifter. See kõik istub ilusti käigukangi naha alla muidugi kasutasin seda ebay short shifterit juba.Pilt
Kasutaja avatar
reizor
Huviline
Postitusi: 289
Liitunud: 16.01.2009 18:00 46

Re: E46-le short shifter

Postitus Postitas reizor »

Mingi aeg olin ka valiku vahel, et mida teha. Kuna minu tingimus oli, et salongist peaks asi jääma võimalikult originaal. Siis ei tulnud erinevad "plaatidega" ühes tükis shifterid kõne alla.

Valikuid oli kaks, kas odav "ebay" shifter või E61 545i kang, mida paljud kasutavad.

1) Proovisin ühe auto peal 545i kangi ning see ei tundnud minu jaoks piisavalt lühikese käiguga. Oli lühem kui originaal, aga kangiga tuli ikka mööda salongi ringi vehkida.

2) Ebays ja siin foorumis eraldi müüdavad short shifterite "kange" ei olnud au mul katsuda, aga ilmselt on need enda käigult üsna sarnased sellele ebay omaga.

3) Mõned keevitavad originaal "kangi" ringi, aga see pigem ei ole kuigi hea mõte. Enamasti jääb kangi "null" punkt valeks ning suurem raiumise korral annavad keevisest järgi.

3) Ostsin selle odava ebay shifteri, mis on koos uniballiga. Paigaldamisel peab natukene seda kronsteini viilima, kuhu külge kang kinnitub. Siis istub ilusti pessa. Kuna ist ei olnud kuigi täpne, siis mina panin seintele keemilist metalli, et kuskil üllatusena lahti ei tuleks. Kangi asend sai natukene madalam kui originaalil ning "käik" täpselt paras. Lühemalt ei oleks tahtnud.
16euri eest on seda küll ja veel.

Muidugi antud tegevuse käigus oleks soovitav muud hoovastiku puksid/seibid samuti ära vahetada.
Vasta