väike õpetlik lugu e36 325 sumpsi kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
suursilmaonu
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 05.09.2006 13:44 52
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

väike õpetlik lugu e36 325 sumpsi kohta

Postitus Postitas suursilmaonu »

Et siis lugu selline:
läks naise 325'l summuti tagumine pütt. Sai uuritud igasuguseid variante alates Walkerist, Bosalist ja originaalist (kõik kolm enam-vähem samas hinnas), sekka ka sportsummutid. Valdavalt jäi peale arvamus, et sportsumpa on 3x odavam muudest variantidest ja on täiesti OK variant. Sai siis selline alla pandud (teostajaks Sumpsimees, asus veidi aega tagasi Tulika põigus), hind ca 3k EEK koos töödega ja juppidega. Tulemus: hääl autos sees hullem kui katkise sumpaga, naine kuri ka veel. Pikka otsa sõita kohe piin lausa. Paigaldatud oli samas korralikult, töömehele midagi ette heita ei ole.

Sai siis lõpuks sammud UMi seatud ja originaal soetatud. Kulu 6,8k EEKu.

Siit moraal: kui tahate head tulemust, kasutage originaaljuppe! Sportsumpat tuuninguga ja rajasõitmisega mitteharrastavatele BMW omanikele igatahes ei soovita.

Muideks, sportsumpa on veel alles. Kui keegi on huvitet, messige privasse.
BMW 325 '94
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

no **** sherlock:D
MARCKS
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 24.06.2005 18:14 20
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas MARCKS »

Sportsumpsi tootja?
Pilte?
Hind?
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

Korralik ja mõistliku häälega sportsumps on ikka originaalist kallim ;)
V8 :cool:
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

endalgi üks sõber ostis e36 1.8is-le sportsumpa alla, linnavahel kellelgi nägi kaugelt ja hakkas meeldima...küll ma hoiatasin teda, aga ei, tema tahab...noh, sai siis alla ja oi rsk kus kirub ja sõimab :D
peavalud ja 100 muud jama :lol:
seega jah, suursilmaonu, õigus sul...kui tuuning ei meeldi siis ei tasu kõike suurt ja läikivat pookida sinna auto külge :D
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

ermicas kirjutas:endalgi üks sõber ostis e36 1.8is-le sportsumpa alla, linnavahel kellelgi nägi kaugelt ja hakkas meeldima.
loodetavasti polnud see minu auto :lol:
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

318iS`l on originaal väljalaskegagi päris mehine hääl kui pöörded 2500 kanti ja üle selle tõusevad. Pikka maad sõites viiendaga selline meeldiv jorin, aga lõpuks tüütab veidike ära. Ausalt öeldes mõtlesin ka, et kui orig. tükk mingi aeg peaks läbi minema, siis võiks sportpütti alla proovida... nii huvi pärast juba. Nüüd siis võib selle plaani maha matta :D Hääle vajaka jäämise tõttu pole aga küll mingeid otseläbipütte vaja külge pookida :cool:
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

318is on jah, just tühikäigul liigagi mahe lörin...ja sõidul on isegi üllatavalt vaikne minu meelest :P
aga endale meeldib väga tuuning niiet küll see sportpütt ka tuleb...lihtsalt meeldib niiväga see hääl... :D
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Höhö... kuulake minu auto häält ja siis mõelge uuesti väljalasketuuningu peale :P Suht hirmsat häält teeb :P

Samas ma ei suuda välja mõelda ka midagi tarka kuidas seda asja vaiksemaks saada, ilma kompromisse tehes.
Kasutaja avatar
city
Huviline
Postitusi: 408
Liitunud: 22.11.2004 18:08 18

summ

Postitus Postitas city »

ha ha ma sain ka naise käest riielda kui mephi vana summi naise autole alla keerasin,pärast pidin terve auto maha müüma.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Selle vana summutiga oli auto veel suhteliselt esteetilise häälega kusjuures :P
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

meph kirjutas:Höhö... kuulake minu auto häält ja siis mõelge uuesti väljalasketuuningu peale :P Suht hirmsat häält teeb :P

Samas ma ei suuda välja mõelda ka midagi tarka kuidas seda asja vaiksemaks saada, ilma kompromisse tehes.
tee nagu Basssoundman (SR)...traktoristi kõrvaklapid pähe ja anna minna :D
ei aga mulle küll väga meeldib see hääl...aga eks see ole arvatavasti see ka, et mina kuulen seda masinat vb paar korda kuus...mõni mees aga iga päev :D
Vasta