E36 uks ei avane väljapoolt

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
juno18
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 26.08.2005 12:38 41
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

E36 uks ei avane väljapoolt

Postitus Postitas juno18 »

autox siis e36 kere peal 3-se kupeega

viga selles et uxed ei taha väljapoolt avaneda, link küll liigub kuid ux ei avane
võtsin küll uske lahti kuid probleemi ikka ei avastanud,kõik tundus korras olevat

kui kellelgi olnud sama kasjakk siis iga vastus on teretulnud
BMW.. Because not all cars are the same
tel nr 58007506
-mees-
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 28.11.2005 21:13 21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas -mees- »

Mul sama lugu, vahel ei saa väljast sisse ja vahel seest välja, nii mõlema uksega. Olen ka uksi nii palju lahti võtnug aga kasu ei midagi, tuleb lihtsalt õli vanni üleni teha, siis vast töötab.
E36 kupee
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Vaat mure võib esineda selles, et see tross, mis lingi ja avamis mehanismi vahel on on liialt lõtv, oli sama jama kunagi ühe E34ga
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Holari kirjutas:Vaat mure võib esineda selles, et see tross, mis lingi ja avamis mehanismi vahel on on liialt lõtv, oli sama jama kunagi ühe E34ga
IMHO tross ainult sisemise lingi taga. Välise lingi ja luku vahel on traatvarras. Vähemalt E34-l aga millegipärast tunduvad mulle E36 ukselukud/lingid täpselt samad olema.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

JAh, sul võib õigus olla, aga siis peab õlitamise timmimise käsile võtma., ega seal midagi jubedat olla saa ;)
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

Siin küll pealkirja järgi teema 3 seeriast aga jutt käib ka E34-st, tundub, et uksesüsteemi põhimõtted samad nii et jätkan siis vana teemat.
Mul jama jällegi selle sisemise lingiga, et sealt tõmmates ei taha enam uks igakord lahti tulla. Linki tõmmates käib see nö. lõpuni välja, jääb mulje nagu oleks see tross seal liiga lõdva.
Siit siis küsimus, et kas mu teooria peab paika ja kuidas käib selle trossi pingutamine. Alles mul tegelikult oli see ukse polster maas aga kuna siis probleemi ei olnud, ei osanud ka sellele tähelepanu pöörata.
Või on ukse sees veel lisaks mingisuguseid sõlmi mis ajajooksul kipuvad ära kuluma, et uks enam ei avane?
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

Pingutada seda minu mõtlemise järgi küll ei saa, on lihtsalt võru sees üks tross ja otstes konksud. Endal läks korra tross lihtsalt puruks ja asendasin selle ajutiselt(juba pea 2 kuud pole viitsinud ümber vahetada :P ) e32 tagumise ukse trossiga, mis on natuke pikem ja käib veits kangemalt aga e32 tross on tugevam, kui e34 oma. (e32-l on trossiks lihtsalt varras - umber nagu jalgratta kodar aga e34-l tross - umbes nagu jalgratta piduritross :) )
Kui aga vahest tuleb lahti ja vahest mitte, arvan, et pigem on viga seal lukustussüsteemis.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Paluks jälgida foorumi reegleid!
kimmo kirjutas:3. Foorumi ametlik keel on eesti keel. "Eesti keel" nende reeglite mõistes tähendab ametlikku kirjakeelt vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele. Internetijututubade slängi (ks = x, ü = y, ts = c, s = z, a la �teeks yhe zuicu�) kasutamine Foorumis on äärmiselt ebasoovitav. Keelatud on teiste Foorumikasutajate otsene solvamine ja halvustamine. Samuti on keelatud kasutada ebatsensuurseid sõnu, kui vähemalt ühte tähte nendes ei asendata tärniga � väga soovitatav on selliseid väljendeid üldse mitte pruukida.
Kasutaja avatar
str
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 04.01.2006 10:23 21
Peamine sõiduk: Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Re: E36 uks ei avane väljapoolt

Postitus Postitas str »

Mul ka hetkel sama probleem nagu teema autoril, võtsin ka polstri ära ja ei avastanud sealt miskit mida parandada või pingutada. Link jääb üles, aga uks lahti ei tule, nii oli kõrvalistuja poolse uksega, juhiuks funkab, aga link jääb üles, kõrvalistuja poolset linki tuleb ikka päris üles tõmmata ja kõvasti, et lahti tuleks uks.
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

LOWRY, ma katsun sulle seletada- ma arvan, et ma tean, milles probleem on. Nimelt arvan, et põhjus selles, et lingi küljes oleva trossi rüü käib ühte soonde ning sinna soonde sa saad selle nii, et tõmbad rüü nats tagasi, lükkad trossi soonde ja lükkad rüü otsapidi sinna soone sees olevasse pessa. Arvan, et sul võib see probleem olla. Kui lahti võtad, saad aru, millest ma räägin ;)
Kinni jääb sul link vbl seepärast, et tross jookseb soonest mööda ja jääb vahel kuskile kinni või lihtsalt pingesse.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Jah, nii võib olla küll, aga tavaliselt on siis tross kinni jäämas, või välja veninud. Ilma põhjuseta ei tohiks tema sealt mitte välja ronida :lol:
Kasutaja avatar
ziilike-uduz
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 09.05.2007 16:51 41
Peamine sõiduk: 325Ti
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ziilike-uduz »

Mul oli tükk aega sama probleem, lõpuks viisin Bacania OÜ-sse remonti ja tehti 1200krooni eest korda, vahetusse läks ukselink ja selle küljes olev hoovastik mis oli lihtsalt pilbasteks olnud.
Ei ole sündinud mehaanik
Vasta