k:kas e36 check/control ka midagi teeb?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 426
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

k:kas e36 check/control ka midagi teeb?

Postitus Postitas Dannuuu »

mul on see 8 nupuga kompter autos.. näitab check controli .. aga mingeid varjatuid teste küll ei leia.. ainult on seal see et saa 12/24 tunni vahel valida ja kuupäea mingi värk... kui vajutan 10 ja 100 nuppu korraga tuleb küll mingi et test vms.. aga ainus asi mis on on see kui vanen nr 6 sinna siis sõidu ajal on obc peal rida nulle... ja kui pidurit vajutan muutub keskmine 0. mida tugevamini vajutan seda suurem nr. 0-3 .. mis see on ja kas on mingeid funktsioone veel peidetud.. ise olen iganes numbreid proovinud ja otsinud foorumist a pole üksi aidanud :)
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

hm, millisest asjast sa nüüd siis räägid? sellest mis laes asub või armatuuris?
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Pille kirjutas:hm, millisest asjast sa nüüd siis räägid? sellest mis laes asub või armatuuris?
e36-l pole ju laes midagi.
Ja mis puutub peidetud testidesse, siis ma pole kindel, kas 8-nupulisel kompuutril need on või mitte. Suurel kompuutril on enamus neist algselt lukustatud.
Suure OBC võimaluste ja varjatud menüü avamise kohta saab lugeda igatahes siit:
http://autorepair.about.com/library/a/1f/bl124f.htm
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

JD kirjutas:
Pille kirjutas:hm, millisest asjast sa nüüd siis räägid? sellest mis laes asub või armatuuris?
e36-l pole ju laes midagi.

heh, ok, jälle targem :)
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

8nupuline...omal vist nii palju polnud aga ainuke asi mida olen näind et näitab on et klaasipesu vedelik saab otsa.. :roll:
Vasta