Kütusepaagi andur,autoks e36 92a. 318i

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
riho6
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 01.02.2007 21:05 22

Kütusepaagi andur,autoks e36 92a. 318i

Postitus Postitas riho6 »

Nüüd said kütusepaagi andurid kõik ära vahetatud, aga kütusenäiduk valetab ikka. Kas võib probleem olla milleski muus? Kas ei või näiteks kaitsmed kuskil läbi olla ja kus need asuvad?Autoks siis e36 92. 318i
Viimati muutis riho6, 08.05.2007 15:40 45, muudetud 4 korda kokku.
riho6
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 01.02.2007 21:05 22

Postitus Postitas riho6 »

juhtmed tundusid ka terved olevat.Võtsid juhtmed küljest tõusis näidik 0 kriipsu peale ja kui tagasi pani tõusis ikka 0 kriipsuni.
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1168
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Ei hakanud uut teemat tegema. Nimelt mu E34 kütuseseier .. hmm.. targem vist oleks alustada sellega, et ühel korral kui auto käima panin (või süüte sisse, ei mäleta) käisid kõik seierid korraks põhja. Seejärel vajusid alla, aga kütuseseier jäi põhimõtteliselt otse alla suunatuks. Vahepeal proovisin bensupumba juurest juhtmed lahti ühendada (siis vist peaks seier nulli minema kui viga oleks ujukis?), aga see ei aidanud. Loogiline suht kah, et ei aita kui kõik seierid alguses korraga segast hakkasid panema. Selkorral ei hakanud kelladeplokki välja võtma, sest mõtlesin, et muretsen parem ennem ühe katkioleva pirni asemele uue, siis ei pea topelttööd tegema. Mida seal esimesena tasuks vaadata? Kuna mul ka see veateateid näitav displei on üpris ebamäärane, siis tahaks ka selle korda teha. Nimelt ei taha ta pidevalt näidata mulle mitte midagi. Pika sõiduga tavaliselt hakkab tööle. Vahepeal on kuidagi tuhm jms.. Esimese asjana käin kõik kontaktid üle, aga sealt edasi ma eriti tegutseda ei oska..
Vasta