Alarm hakkab õhtuti karjuma

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
RD
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 31.05.2007 08:15 17
Asukoht: Viljandi

Alarm hakkab õhtuti karjuma

Postitus Postitas RD »

Sai siis endale soetatud 96a. 318i, isend sai ostetud reedel, eile siis hakkas poole kaheteistkümne ajal auto lärmama, mõtlesin et mingil põhjusel, kuid alarmi uuesti peale pannes hakkas ca poole tunni pärast jälle sama jant. Eile täpselt samamoodi :D isegi kellaaeg oli enamvähem sama, alarmiks on gemini. Kas asi võib temperatuuris olla? Kuna ise oled alles värske autoomanik ja asjast eriti palju ei tea, ehk keegi oskaks öelda mis viga võiks olla. Tänud ette!
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

mul viimased 3 päeva naise auto piiksub suvalisl hetkel... täna hommikul kell 6 hakkas kah... yleeile päeval kukkus signa suvalisel ajal karjuma...

alarmiks Fighter F21
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Ehk on võimalik alarmi maha võttes vaadata, mis põhjusel see "karjumine" hakkas? Päris mitmel peaks see võimalus olemas olema.

jJanno
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Gemini alarmi peaks saama Pin koodiga resettida ka.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
RD
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 31.05.2007 08:15 17
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas RD »

Pin koodist pole mul õrna aimugi. Kuna ise asjatundja pole, oleks vist lihtsam gemini hooldusesse minna, Unistar peaks seda teostama, tuttav rääkis et äkki on liiga tundlik ja midagi tuleks maha keerata.
Kasutaja avatar
Mart
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 27.02.2004 18:56 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mart »

hollow kirjutas:mul viimased 3 päeva naise auto piiksub suvalisl hetkel... täna hommikul kell 6 hakkas kah... yleeile päeval kukkus signa suvalisel ajal karjuma... alarmiks Fighter F21
Endal olid sama alarmiga kunagi samad sümptomid (suvalistel hetkedel hakkas karjuma), diagnostikas tehti resetti igatpidi ja lõpuks nenditi, et alarmi aju läbi.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1988
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Alarm hakkab õhtuti karjuma

Postitus Postitas Ilves »

RD kirjutas:Sai siis endale soetatud 96a. 318i, isend sai ostetud reedel, eile siis hakkas poole kaheteistkümne ajal auto lärmama, mõtlesin et mingil põhjusel, kuid alarmi uuesti peale pannes hakkas ca poole tunni pärast jälle sama jant. Eile täpselt samamoodi...
Auto kardab pimedat, mis muud :P
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Alustada võiks auto aku kontrollist.

Eriti veel kui värske autoomanik ja ei tea mis ajast ja arust aku peal.
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Mul immo ja alarm segasid ükseist :) Tegemist oli siis lisaimmoga mis tableti kujul kaasas käib. Nii kui autost u 10m kaugusele sain, kukkus kisama. Memmekas vist :)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
RD
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 31.05.2007 08:15 17
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas RD »

No mul hakkab just õhtuti ja viimased kaks päeva, päeval valvesse panna ei juhtu mitte kui midagi, kui asi akus oleks siis peaks ta ju päeval ka üürgama hakkama.
Mis tal sest pimedast, esimesed ööd sai rahulikult veeta ju ;)
Ja immo on mul sisseehitatud variant, mis käib läbi konsooli.
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Keegi käib õhtupimeduses autot silitamas? :P

Uksed, aknad kõik kinni? Andurid õigesti seadistatud? Kass auto peale hüppamine alarmi ei käivita?
RD
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 31.05.2007 08:15 17
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas RD »

Ei käi keegi silitamas ka :evil:
Seda hüppamise värki päris proovinud ei ole, murelikuks teeb see, et just enamvähem samal ajal. Ma võin kihla vedada, et kell 23:30 ringis hakkab mu auto üürgama jälle ;)
Seda andurite ja seadistuste õigsust ma ei tea kahjuks.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

aga pargi auto teise kohta


muidugi on võimalus, et keegi naabritest tahab käru keerata sulle ja sind närvi ajada... iga päev yhel kindlal kellaajal käib ja annab jalaga autole
RD
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 31.05.2007 08:15 17
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas RD »

Usu mind :) seda ma kuuleks kui keegi mu autot kolkimas käiks, sest sel juhul ta tahaks päris head litakat saada. Küsiks, et mis see teise kohta parkimine aitama peaks muidu?
Parkisin siis teise koha peale, ega käigu sisse v mitte sisse jätmine midagi mõjuta?
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

nuh mul majaees oli yks masin mis hakkas ka karjuma hommikul kella 8 ja poole 9 vahel... asi selles, et sellel hetkel paistis päike autole peale ja temperatuur autos tõusis nii palju, et signa läks hulluks (auto oli must nahk seest)

siis ma soovitasin kutil, et pargiks auto teistpidi, et päike ei paistaks eest aknast sisse... siis asi muutus... auto läks piisavalt kuumaks täpselt 1 tund hiljem... lõpiks hakkas parkima ta yhe veoauto varju ja hommikused signa häired kadusid
RD
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 31.05.2007 08:15 17
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas RD »

Ka minul on autos must nahksisu, ülekuumenemises vast asi ei ole...pigem tundub, et asi on vastupidi :?
cocaine_star
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 30.03.2004 18:27 17
Asukoht: eesti, harjumaa

Postitus Postitas cocaine_star »

Signa võib olla tundlik temperatuuri kõikumisele. Kui päevane kuumus õhtul järsult jahedaks muutub, siis signale see vist ei meeldi. Proovi tundlikkust maha keerata!
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Keith120 »

RD kirjutas:Ka minul on autos must nahksisu, ülekuumenemises vast asi ei ole...pigem tundub, et asi on vastupidi :?
kontrolli kõikide uste need lülitid üle ,mis salongi lae tuld põlema panevad ... minu 325 e-36 -l oli kunagi asi lihtsalt ühes selles lülitis ... täpselt sama moodi kuskil 11-12 ajal igal õhtul hakkas alarm lõugama. Teatavasti on plastmassil omadus külmaga kokku tõmbuda ja nii kui õues temperatuur langeb ja see lüliti piisavalt kulunud on siis ongi nii ,et ta tõmbub kokku ja auto arvab et uks tehti lahti ning hakkabki lõugama. Nii oli vähemalt minu autol ,sest peale ukse lüliti vahetust oli kõik jälle ok. See,et millise ukse lüliti jamab saad teada nii,et istud autos uksed kinni ja proovid neid suruda nagu lahti ja vaatad kas mingi uksega laetuli läheb põlema ja soovitan seda teha õhtul kui väljas juba jahedam ,sest me patricuga ka päeval proovisime ega ei saanud jälile ... kui mingil õhtul juba närvid täitsa läbi olid ,et alarm jälle tööle hakkas ... läksin autosse ja proovisin neid uksi suruda ,avastasingi,et ühe uksega lae tuli vilksatab kui suruda. Pikk ja keeruline jutt oli vist ... aga äkki saate aru :)
indrek044
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 08.09.2005 12:36 32

Postitus Postitas indrek044 »

Minul oli eelmine suvi sama lugu, et pimedas auto signa kukkus karjuma (päeval kõik OK). Sai kõik ahelad üle kontrollitud ja kõik toimis ideaalselt. Põhjuseks oli naljaks küll, ämblik, kes pimedas end laest alla lasi ja signa karjuma pani. Minul siis selline seik.

Indrek
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Keith120 kirjutas:.......See,et millise ukse lüliti jamab saad teada nii,et istud autos uksed kinni ja proovid neid suruda nagu lahti ja vaatad kas mingi uksega laetuli läheb põlema.......
Lisaks uste ustele on ka kapotil lüliti. Kontrolli see ka üle
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
Vasta