E46 touringu kojamees

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
330 XD
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 27.04.2006 12:13 13

E46 touringu kojamees

Postitus Postitas 330 XD »

tere on kellelgi olnud sellist viga,et taga kojamees käib kuida juhtub kui hoob on väljas siis pump töötab ja kojamees kah,ei tea mis teda vaevab tegu on 2002 a.isendiga.
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

Äkki hakkab vars kinni kiiluma. Klaasi ja kojamehevarre vahel sodi.Tõsta klaas ülesse ja käega liigutades peab keregelt käima kojamees.
Kasutaja avatar
330 XD
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 27.04.2006 12:13 13

Postitus Postitas 330 XD »

Kojamees liigub vabalt tegu mingi el.veaga
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Mul autoks küll E36 touring aga samuti käitub tagaakna kojamees vahel imelikult. Reeglina läheb lolliks peale seda kui tagaaknale pesuvedelikku piserdada, kojamees pühib vedeliku ilusti ära ja siis vahel jääb tagumine kojamees iseenest mingile intervallrežiimile ja kukub kuiva klaasi nühkima teatud aja tagant.
Vahel on aidanud see kui vahelduseks esiaknale vett pritsida ja esimestele kojameestele tööd anda, ühel korral ei saanud sellest anomaaliast muidu lahti kui jätsin auto seisma ja panin uuesti käima.
Täielik müstika on see nähtus minu jaoks, sest kojamehe kang asub ise neutraalasendis, aga mingi poltergeist toimetab mu kojamehega ikka edasi.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

Siis suure tõenäosusega luugi juhtmetes viga.
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

Postitus Postitas guido500 »

skyline kirjutas:Mul autoks küll E36 touring aga samuti käitub tagaakna kojamees vahel imelikult. Reeglina läheb lolliks peale seda kui tagaaknale pesuvedelikku piserdada, kojamees pühib vedeliku ilusti ära ja siis vahel jääb tagumine kojamees iseenest mingile intervallrežiimile ja kukub kuiva klaasi nühkima teatud aja tagant.
Vahel on aidanud see kui vahelduseks esiaknale vett pritsida ja esimestele kojameestele tööd anda, ühel korral ei saanud sellest anomaaliast muidu lahti kui jätsin auto seisma ja panin uuesti käima.
Täielik müstika on see nähtus minu jaoks, sest kojamehe kang asub ise neutraalasendis, aga mingi poltergeist toimetab mu kojamehega ikka edasi.
kojamees jääbi intervall rezhiimile. rezhiimi mahavõtmiseks tuleb korra kangist kojamehele käsiti üks puhastuskord lasta teha. tülikas küll, aga mis teha
bemar, bemar, über alles! :)
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

guido500 kirjutas:
kojamees jääbi intervall rezhiimile. rezhiimi mahavõtmiseks tuleb korra kangist kojamehele käsiti üks puhastuskord lasta teha. tülikas küll, aga mis teha
Mis mõttes käsitsi puhastuskord teha. Et lihtsalt vajutan kangi ja kojamees teeb oma kolm kraapsu ära ilma vett pritsimata? Ja siis on kõik korras?
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

Mul küll tsipa suurem ja palju vanem auto, aga äkki on abi- vaata seda teemat http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... ht=#357363
Kasutaja avatar
Tiho
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.01.2005 14:19 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiho »

Kui tagumise kojamehe nii öelda käima paned siis ta toimetab seal intervalli rezhiimis nii kaua kuni sa uuesti lülitad, (hooba ette lükkad) siis teeb oma ühe korra ära ja jääb vait.
BMW E28 524tdA-ex
BMW E36 323iT individual
BMW E91 330d
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

Postitus Postitas guido500 »

skyline kirjutas:
guido500 kirjutas:
kojamees jääbi intervall rezhiimile. rezhiimi mahavõtmiseks tuleb korra kangist kojamehele käsiti üks puhastuskord lasta teha. tülikas küll, aga mis teha
Mis mõttes käsitsi puhastuskord teha. Et lihtsalt vajutan kangi ja kojamees teeb oma kolm kraapsu ära ilma vett pritsimata? Ja siis on kõik korras?

täpelt nii nagu kodanik tiho siin kirjutab. kui kangi kauem all hoiad siis tuleb vett + 3 kraapsu. kui korra vajutad, siis 1 kraaps, ning jääb intervall rezhiimi, või siis vastupidi lülitab intervall rezhiimi välja
bemar, bemar, über alles! :)
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

joffe kirjutas:Mul küll tsipa suurem ja palju vanem auto, aga äkki on abi- vaata seda teemat http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... ht=#357363
Joffe, meie autodel on see hoob vähe teisiti. Meil on tagumise kojamehe töötamiseks hooval oma "asend", aga kolmeste meestel on ta selline, et lükka ette palju tahad hooba, tuleb ta ikka tagasi neutraali asendisse.
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Minu autol on see tagaakna kojamees siiski üsna ebareaalse käitumisega. Kui ta kord sinna intervallreziimi juba jääb, siis tuleb tükk aega võimelda enne kui ta järgi jätab.
Viimati oli täna hommikul jama, et jäi taas sinna intervallreziimi, kasutasin siis esimesi kojamehi koos vee pritsimisega, tagumist koos veepritsimisega, aga ikka jäi tagumine intervallreziimi. Lõpuks sai igatpidi selle kangiga võimeldud ja jäi rahulikuks. Tundub üsna ebaõnnestunud lahendus olevat E36-l, loeks huviga kui keegi suudaks arudaadavalt selle kangi loogika E36 touringul lahti seletada.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

Kustale aitäh ja kraapsuga! :D
Kasutaja avatar
KristjanSalu
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 30.10.2006 09:54 15
Asukoht: Kehra

kojamees

Postitus Postitas KristjanSalu »

mul ka mure et tõstan klaasi üles mootor töötab vett pritsib aga kojamees seisab paigal.käsitsi liigutad siis liigub.üritasin lahti koogida aga mõistus sai otsa kui jõutsin klaasini ei julgenud kangutada pärast klaas puru.oskab keegi öeld palju uus süsteem maksab............????
sinka vonka minu bemm ei lonka
Vasta