E46 kompu näitab et pirn läbi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
map
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 23.09.2007 19:55 30
Asukoht: Tallinn

E46 kompu näitab et pirn läbi

Postitus Postitas map »

Tere
täna hommikul läks korra põlema et taga pirn läbi aga siis kustus jälle ära (nii tegi paar korda) milles võiks viga olla. Autoks siis e46.
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Ehee, mul sama asi, ainult et viga näitab kogu aeg. Mul tulemoodul õhtal aga targemad mehed on maininud miskit massi kohta ;)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
map
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 23.09.2007 19:55 30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas map »

oled sa ka uurinud palju see tulemoodul maksab?
Iffen
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 05.06.2007 22:09 10
Asukoht: Lääneosariigid

Postitus Postitas Iffen »

Oli mul ka sama jama..kord tuli põles kompus ja siis jälle mitte. Lahti võtmisel tuli välja, et pirnipesa oli ära lagunenud ja ei andnud õieti enam ühendust. Uus pirn sisse ja töötab siiamaani. :)
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Nuh, mul ei aidanud isegi tutikate tulede panemine :) Ma täpselt ei mäleta, mis see moodul maksis, aga vist oli kusagil 5000...võin ka valesti mäletada st ehk on odavam :P
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Gristo »

mul e39 oli moodul samuti läbi, esinduse hind oli jah kuskil 5000 kanti. Keegi siin foorumis ütles et Tartus saaks remontida kah, hind vist oli 1500.-
Mina ostsin kasutatud mooduli Sauelt Igori juurest 750.-ga. Kasutatud mooduli paigaldamisega tekib aga selline probleem, nimelt ei kirjutanud enam mul veateateid armatuuri(isegi teadet, et uks on lahti või tuled jäid peale ei tulnud enam)
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Gristo kirjutas:mul e39 oli moodul samuti läbi, esinduse hind oli jah kuskil 5000 kanti. Keegi siin foorumis ütles et Tartus saaks remontida kah, hind vist oli 1500.-
Mina ostsin kasutatud mooduli Sauelt Igori juurest 750.-ga. Kasutatud mooduli paigaldamisega tekib aga selline probleem, nimelt ei kirjutanud enam mul veateateid armatuuri(isegi teadet, et uks on lahti või tuled jäid peale ei tulnud enam)
Ja võib juhtuda ka sama asi mis spidomeetril- jooksva kilometraaži ette tekib täpp- teateks, et midagi on autos vägivaldselt välja vahetatud st läbisõidud ja muu selline ei klapi. Mul tekkis selline asi spidomeetri vahetamisel aga Patrik ütles, et ka tulemooduli asendamisel kellegi teise vanaga võib sama asi juhtuda.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Gristo »

siin vähe täpsemalt kirjas sellest moodulist: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... hlight=e39
ttdd
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 28.11.2007 17:54 43

Postitus Postitas ttdd »

Mul ka vahest loob kompul tule põlema. Olen käinud vaatamas et siis ei põle vasak tagumine välimine pirn. Tavaliselt ei ole kompul seda pilti ees et pirn läbi aga vahest tuleb jälle ette. Milles võiks viga olla. Pirn ei ole läbi.
Vasta