bensunäidik nullis

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
laura
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 07.07.2008 17:42 01
Asukoht: rapla

bensunäidik nullis

Postitus Postitas laura »

E36 pensunäitik ei näita brobleem hakkas sellest ajast kui vahetati bensupumba juhtmed ära teeninduses... siis pealeseda näitas veel paar korda ja nüüd ei mitte midagi tankisin küll paagi ääreni ja siiski ei midagi ..kas keegi oskab aitata...
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Ju siis tuli mõni juhe lahti. Minul igatahes oli tulnud. Tüüpviga.
Kasutaja avatar
matu665
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2006 20:26 49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas matu665 »

Näidiku juhtmed lõhuti ära.väga kergelt murduvad ära....eriti vanal autol.Tean omast käest.Just paar nädalat tagasi tinutasin :cool:
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Re: bensunäidik nullis

Postitus Postitas Arne_P »

laura kirjutas:E36 pensunäitik ei näita brobleem hakkas sellest ajast kui vahetati bensupumba juhtmed ära teeninduses... siis pealeseda näitas veel paar korda ja nüüd ei mitte midagi tankisin küll paagi ääreni ja siiski ei midagi ..kas keegi oskab aitata...
E36 bensiininäidik ei näita. Probleem hakkas sellest ajast kui vahetati bensiinipumba juhtmed teeninduses ära. Peale seda näitas veel paar korda ja nüüd mitte midagi. Tankisin küll paagi ääreni ja siiski ei midagi. Kas keegi oskab aidata?

Vähemalt niigi palju võiks õigesti kirjutada!

Ei hakka uut teemat tegema, aga mul kukub näidik vahest lihtsalt nulli ja mõne aja pärast hakkab taas õiget infot jagama :?
Mõni juhe põrub lahti?
Viimati muutis Arne_P, 04.08.2008 09:04 14, muudetud 1 kord kokku.
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Arne, ma arvan et sul on ka paagi sees oleval anduril juhe lihtsalt lahti tulnud. Et natuke annab kontakti ning siis jälle mitte. Mul oli sama viga ning Truumu juures Iff tegi mul selle mingi poole tunniga vist korda :)
Viimati muutis Henri., 01.08.2008 12:28 55, muudetud 1 kord kokku.
laura
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 07.07.2008 17:42 01
Asukoht: rapla

Postitus Postitas laura »

ja kus se juhe asub???? ma ei oska kusagilt ju otsida .. need mis taga istme all on need on vähemasti tundub et korras
Vasta