Süüteluku probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Mihkel99
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 22.03.2007 16:36 12
Asukoht: Tallinn

Süüteluku probleem

Postitus Postitas Mihkel99 »

Juhtus paar päeva tagasi süütelukuga selline kala et tõmbasin võtme välja süütelukust (mitte jõuga) aga süüde jäi sisse ja auto käima. Probleem on selles et enam ei saa võtit seal sees keerata et süüdet välja lülitada või siis autot käivitada.

Täna võtsin plastik paneelid ära, midagi otseselt targemaks ei saanud. Ma ei tea milles võib probleem olla aga kuna nädalavahetusel on juba vaja sõita ning võib-olla selleks ajaks korda ei saa, siis oleks vaja kiirlahendust. Kas on võimalik süüteluku taga olevatest juhtmetest ja paarist lülitist kombineerida süsteem et saaksin süüte sisse ja välja lülitada autol ja samuti käivitada ? Ehk siis lülitid teeksid minu autol süütevõtme tööd. Immoga ei tohiks probleemi olla kuna süütevõtme saab sisse panna kenasti.

Uurisin välja et: Must-kollane peaks olema starter; süüte kohta pole kindel aga variandid on roheline või lilla.

Auto: 96" 318IS
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Süüteluku probleem

Postitus Postitas Seigo »

võta süüteluku tagant see plaat ära, ja keera kruvikaga, pole vaja hakata ise mingeid juhtmeid ühendama!
Kasutaja avatar
Mihkel99
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 22.03.2007 16:36 12
Asukoht: Tallinn

Re: Süüteluku probleem

Postitus Postitas Mihkel99 »

aitäh, probleem lahendatud sellega esialgu
Kasutaja avatar
MadisK
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 29.05.2008 19:24 11
Peamine sõiduk: E60 525i
Asukoht: Pärnu

Re: Süüteluku probleem

Postitus Postitas MadisK »

lase lukuõli ka sisse...endal oli sama jama ja see plaadi kruvi keeramine aitas
Kasutaja avatar
fildeo
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: 08.02.2009 12:47 11
Peamine sõiduk: 525i m20 e34
Asukoht: Tartu\Ülenurme

Re: Süüteluku probleem

Postitus Postitas fildeo »

mul ka sama jama vahest et jääb peale, tihedamini juhtub nii et süüdet ei sa sisse, lihtsalt võti käib ringi ja otsid seda asendit millega sisse läheb . mina olen nii kaugele asjaga jõudnud et nupud ja lülitid on ostetud ja varsti käib bemm nupust tööle :D :)
Vasta