BMW e34 tühikäik

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
NWA
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 11.02.2010 16:47 44
Asukoht: Harjumaa, Keila

BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas NWA »

Auto tühikäik oli juba kasutatuna ostetult peale jamanud. !kiirendamisel jätab vahele !Tühikäigul lööb vahest ise pöörded ülesse -mitte just väga kõrgele aga käib ebaühtlaselt ja kui on seisnud niiskes kohas 2 päeva siis käib natuke aega ja kui mootori temperatuur on kuskil poole peale normaalseni siis sureb välja ja peab jälle ootama millal mootor maha jahtub!"
Viimati muutis NWA, 28.05.2011 18:34 14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
lyydik
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 25.07.2007 14:51 47
Peamine sõiduk: Subaru Outback
Asukoht: Tartu. Kivilinn
Kontakt:

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas lyydik »

Loll pea, palju vaeva. :)
laur84
Huviline
Postitusi: 894
Liitunud: 01.03.2007 23:27 27
Asukoht: Kohila-Tallinn
Kontakt:

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas laur84 »

kas õhulugejat oled kontrollinud ja vaakum torusid
imrek
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 07.08.2009 12:38 38
Asukoht: Tartu

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas imrek »

mul sama laadne probleem E34 520.
probeem siis selline et kui mootor on soe siis tühikäigul ei taha auto üldse käija.kui sõidu ajal käik välja võtta tahab auto kohe välja surra ja mõnikord ka teeb seda.probleem umbes nädal.
õhulugeja ja kõik voolikud mis lugejast tulevad said sügisel uute vastu vahetatud.
uurisin voolikuid tundusid kõik ok olema.
kes oskab nõu anda et mis probleem võib olla?
NWA
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 11.02.2010 16:47 44
Asukoht: Harjumaa, Keila

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas NWA »

õhulugeja vahetatud
Viimati muutis NWA, 30.06.2010 13:04 23, muudetud 1 kord kokku.
imrek
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 07.08.2009 12:38 38
Asukoht: Tartu

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas imrek »

et siis keegi ei oska aidata?
imrek kirjutas:mul sama laadne probleem E34 520.
probeem siis selline et kui mootor on soe siis tühikäigul ei taha auto üldse käija.kui sõidu ajal käik välja võtta tahab auto kohe välja surra ja mõnikord ka teeb seda.probleem umbes nädal.
õhulugeja ja kõik voolikud mis lugejast tulevad said sügisel uute vastu vahetatud.
uurisin voolikuid tundusid kõik ok olema.
kes oskab nõu anda et mis probleem võib olla?
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas seppa »

Kõige kindlam ikkagi diagnosti minna ,aga pakuks lambdat.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
imrek
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 07.08.2009 12:38 38
Asukoht: Tartu

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas imrek »

seppa kirjutas:Kõige kindlam ikkagi diagnosti minna ,aga pakuks lambdat.
ei tea kas on lambdta ise kardan et tühikäigu klapp on kinni jäänud aga ega seda vist ise pole mõtet lahti kiskuda kui asja ei tunne.
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas seppa »

Lamdat saab ise ka kontrollida ,mina ei oska.Aga tühikäigu klappi ära nüüd küll lammuta ,proovi ainult puhastada. Proovi näpuga klappi seest liigutada ,siis näed kas kinni .
Tühikäik ei olene ainult tühikäigu klappist .
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas ex525 »

seppa kirjutas:Kõige kindlam ikkagi diagnosti minna ,aga pakuks lambdat.
Ei need diagnostika mehed ka aita alati! Enda autol on mul ka eriti spetsiifiline probleem ja see jama juba üle aasta! Kui käib kuumaks ja seisab u 45minti,siis hakkab käivitamisel tsirkus peale! u 3-4korda pikalt kerida laskma,siis hakkab lubama ja käivitub! ja kui käima läheb käib laitmatult! Hakkasin ka asju vahetama algul õige lihtsatest asjadest peale ja,siis lõpptulemus oli see,et vana mootor sai otsa ja suvel sai visatud teine peale(Tegemist e34 525ia 141kw m50 91a) ja mootor muidugi nagu emasüda ja jõudu ja kõike muud ülearu,aga probleem jäi ka alles! :evil: Olen kontrollinud pumpa,kütuse survet,õhulugejat,temp andurit,aju sai proovitud sõbra auto oma,releed jne Diagnostikameeste soovitusel ostsin um-ist tutika vändakaela impulsi lugeja 1500kr ja ei mingit tolku asjast sõidan siiani see rõve tõbi küljes :roll: Minu mõistus peale ei hakka enam ja diagnostokas laiutati ka käsi ei osanud mehed mulle midagi tarka öelda :?
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas ooDDoo »

ex525 kirjutas:
seppa kirjutas:Kõige kindlam ikkagi diagnosti minna ,aga pakuks lambdat.
Ei need diagnostika mehed ka aita alati! Enda autol on mul ka eriti spetsiifiline probleem ja see jama juba üle aasta! Kui käib kuumaks ja seisab u 45minti,siis hakkab käivitamisel tsirkus peale! u 3-4korda pikalt kerida laskma,siis hakkab lubama ja käivitub! ja kui käima läheb käib laitmatult! Hakkasin ka asju vahetama algul õige lihtsatest asjadest peale ja,siis lõpptulemus oli see,et vana mootor sai otsa ja suvel sai visatud teine peale(Tegemist e34 525ia 141kw m50 91a) ja mootor muidugi nagu emasüda ja jõudu ja kõike muud ülearu,aga probleem jäi ka alles! :evil: Olen kontrollinud pumpa,kütuse survet,õhulugejat,temp andurit,aju sai proovitud sõbra auto oma,releed jne Diagnostikameeste soovitusel ostsin um-ist tutika vändakaela impulsi lugeja 1500kr ja ei mingit tolku asjast sõidan siiani see rõve tõbi küljes :roll: Minu mõistus peale ei hakka enam ja diagnostokas laiutati ka käsi ei osanud mehed mulle midagi tarka öelda :?

Pakun et sul on tüüpiline m50/52 probleem,et vaja kõvasti peenestada(klapid ära tahmanud)
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas ex525 »

Krt olen teda tühjaks lasknud küll ja veel ja nagu mainitud vahetasin ma ka mootori ära ja probleem ei kadunud mitte kuhugi see on selline viga millega see auto vist kunagi hauda läheb :?
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
imrek
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 07.08.2009 12:38 38
Asukoht: Tartu

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas imrek »

osakab keegi öelda kus see tühikäigu klapp täpselt asub ja kui keeruline teda puhastada oleks,hakkab juba siiber saama sellise autoga sõitmisest mis pidevalt välja sureb :evil:
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas Tauri_V »

Sisselaske kollektori all. Ja täpselt keskel.
BMW f11 530xd 2015
535m
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.12.2007 21:52 21

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas 535m »

umbes samad jamad 520 24klapisel... arvasin et õhulugeja, aga diagnost näitas vända andurit. sai see ära vahetatud ja nüüd tyhikäik korras ja käivitub ideaalselt. pole enam mingit pikka käiamist...
imrek
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 07.08.2009 12:38 38
Asukoht: Tartu

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas imrek »

535m kirjutas:umbes samad jamad 520 24klapisel... arvasin et õhulugeja, aga diagnost näitas vända andurit. sai see ära vahetatud ja nüüd tyhikäik korras ja käivitub ideaalselt. pole enam mingit pikka käiamist...
vända andur kus see täpsemalt asub?
Kui juba näppimisks läheb siis näpiks toda ka :lol:
535m
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.12.2007 21:52 21

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas 535m »

sellele auto altpoolt parem läheneda. ta on mingi vända otsas oleva ratta juures. aga hoiatan et kui seda vahetada ei taha, siis prem on mitte puutuda, kuna see andur kipub kinni jääma oma kõrva sisse ja kui kõrv ära murdub on ma arvan et mootori rinnaku vahetus.
Ehk siis jutu kokku võtmiseks 1 sõna - DIAGNOSTIKA.... see mõnisada krooni ei ole ju palju, et olla kindel milles viga on ja mitte umbes proovida...
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas ex525 »

535m kirjutas:umbes samad jamad 520 24klapisel... arvasin et õhulugeja, aga diagnost näitas vända andurit. sai see ära vahetatud ja nüüd tyhikäik korras ja käivitub ideaalselt. pole enam mingit pikka käiamist...
Aga mis jama siis minu autol on??? mina olen neid andureid juba 2tk ära vahetanud 1oli B osa ja diagnostikas soovitati A-d ja ei muutunud mitte midagi niiet diagnostika+see anduri raha jumala korstnasse :evil:
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
535m
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.12.2007 21:52 21

Re: BMW e34 tühikäik

Postitus Postitas 535m »

mina käisin mingis väikses kohas kadaka teel tlnas diagnostikas... ja öeldi mulle kohe et kui on õhulugeja, siis ainult esindusest ja originaal, et bmw on nii pirts et teistega ei pruugi tööle hakata... aga vända andur läks kasutatud peale ja pill on hääles... ma ei oska rohkem midagi soovitada, kui korralik diagnost... sry
Vasta