525tdsa kohalt mineku probleem.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
bmw 735
Huviline
Postitusi: 274
Liitunud: 12.01.2008 17:59 22
Asukoht: järvamaa ja tallinn

525tdsa kohalt mineku probleem.

Postitus Postitas bmw 735 »

tere
mure siis selline et kui panen käigu sisse et minema minna siis autol pöörded lähevad max 1300 ja auto ei jõua kohalt minna aga ratast tahab samas vedama hakata isegi natuke hakkab ringi käima lume või lörtsi sees ja nii on edaspidi ja tagurpidi käiguga ja sõkku pedali põhja või mitte või hoja põhjas või mitte aga kuidagi ei liigu.
aga kui olla puhtal teel kus ei ole lörtsi või lume pudru liigu ilusti ja kiirendab ilusti.
külmaga auto muidu uimasem aga kui mõned minutit kohal lasta käija toimib ilusti.
kas võib viga olla õlis?
ja kast ei lähe sellel hetkel avariisse.
endal selline tunne nagu oleks veojõukontroll aga lihtsalt ei taha ratast ringi lasta aga minu teada ei ole sellel auto mingit veojõukontrolli.

tegemist siis täpsemalt 525tdsa automaat,1994 aasta,105 kw
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 525tdsa kohalt mineku probleem.

Postitus Postitas toivoku »

bmw 735 kirjutas:tere
mure siis selline et kui panen käigu sisse et minema minna siis autol pöörded lähevad max 1300 ja auto ei jõua kohalt minna aga ratast tahab samas vedama hakata isegi natuke hakkab ringi käima lume või lörtsi sees ja nii on edaspidi ja tagurpidi käiguga ja sõkku pedali põhja või mitte või hoja põhjas või mitte aga kuidagi ei liigu.
aga kui olla puhtal teel kus ei ole lörtsi või lume pudru liigu ilusti ja kiirendab ilusti.
külmaga auto muidu uimasem aga kui mõned minutit kohal lasta käija toimib ilusti.
kas võib viga olla õlis?
ja kast ei lähe sellel hetkel avariisse.
endal selline tunne nagu oleks veojõukontroll aga lihtsalt ei taha ratast ringi lasta aga minu teada ei ole sellel auto mingit veojõukontrolli.

tegemist siis täpsemalt 525tdsa automaat,1994 aasta,105 kw
Pilti salongist ja armatuurist+ tundub,et sul täiesti veojõukontroll :) Ükski tuluke ei vilgu samal ajal kui yritad lume sees ketsi lasta?
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Re: 525tdsa kohalt mineku probleem.

Postitus Postitas Olari525 »

Minu teada ei ole sellel autol veojõukontrolli. Ise oman kah samasugust masinat ning see liigub ilusti.
Kas sa kasti režiime oled proovinud vahetada (sport, öko ja talv) :?:
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
bmw 735
Huviline
Postitusi: 274
Liitunud: 12.01.2008 17:59 22
Asukoht: järvamaa ja tallinn

Re: 525tdsa kohalt mineku probleem.

Postitus Postitas bmw 735 »

http://streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=32212

seal on mõni pilt kust näeb armatuuri.
ühtegi tuld ei vilgu aga kui ühekorra ootasin naist siis pea oli vastu rooli ja nägin et veojõukontrolli tule märk on küll olemas, aga ise arvasin et äkki lihtsalt veojõukontrolli valmidusega kellad.
ja samas kui teed libetad oli sai tagumikku libistatud küll.


ja proovisin ka S reziimiga täpselt sama moodi ja siis proovisin ka talvise reziimiga siis ei liikunud üldse.
Kasutaja avatar
bmw 735
Huviline
Postitusi: 274
Liitunud: 12.01.2008 17:59 22
Asukoht: järvamaa ja tallinn

Re: 525tdsa kohalt mineku probleem.

Postitus Postitas bmw 735 »

ei oska keegi miskit õelda selle teema kohta.
olen proovinud nii ka et kui hoian veits pidurit peal ja tahtnud lasta libedal ratast ringi siis sedasi teha ei saa ma ja olen proovinud autot tõmmata ja ka siis sama jama et pöörded 1300-1400 ja kogulugu üle nende ei lähe.
Vasta