BMW e39 530d sureb välja.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

Tere.

Algas asi nii, et paaki sai kallatud kehva kütust (sisaldas vett). Paak sai seda jama täis tangitud ning sõidetud u. 500km. Kui kütust oli järgi paagis u. 15 liitrit, siis algas tsirkus. Esialgu ei tahtnud vahest pöörded tõusta üle 3000 ning lõpuks suri välja ja enam ei käivitunud. Siis sai vahetatud paagisisene kütusepump ja filter, sest filter oli suht must ja kütusepumba tootlikus väga väike (kütus nirises). Peale sai kallatud 5 liitrit uut kütust ja tundus et kõik on korras. Sõitsin siis u. 10km ja suri välja, proovisin käivitada ja käivitus koheselt. Seejärel sain sõita 2 km ja suri välja, siis 500m ja lõpuks 100m. Peale seda enam ei käivitaud ja lohistasin sõbra poole nööriotsas ära.
Seal sai kütus välja imetud niipalju, kui võimalik ja uus korralik küte sisse kallatud. Seejärel uuesti käivitatud ning töötas korralikult. Lasime siis auto pool tundi kohapeal töötada ning läksin seejärel prooviringile. Olin sõitnud juba 2 km ning nägu oli naerul, kui üht-äkki välja suri. Keerasin siis otsa ringi ja sõitsin sõbra poole tagasi (tagasiteel suri veel 2 korda välja). Aegajalt sai filtri all olevast punnist niiskust koos diisliga välja lastud, kui midagi se eriti ei muutnud.

Eile õhtul siis sai juba hädaga sõidetud. 30km sõidu jooksul suri välja vist 4 korda.
Täna panin tööle ja enam ei töötanud üldse tegin siis 3km ringi, mille jooksul käivitasin mitukümmend korda.

Nüüd olles palju raha, aega ja närve kulutanud tundub mulle, et asi ei liigu paremuse poole vaid läheb halvemaks. Praeguseks on mulle väidetud, et sõida niipalju kui suudad, kuid kui iga 100m tagant peab käivitama, siis mina seda küll ei tee.

Mis peaksin tegema?
Kas kellelgi samasugust jama olnud, kas üldse saan selle niimoodi korda?

Siin on minu autoteema http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=4&t=114820


Seda mölisemist, et ma kütust suvaliselt pasannilt ostsin ei soovi kuulata. Tean, et tegin valesti ja olen sellest õppinud.

Kui keegi oskab aidata, või on nõus mu auto mingi summa eest korralikult sõitma panema, siis palun anda teada. Kes tahab, siis võib ka mu auto ära osta - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=38bb


Ette tänades - Enrico
Tallinn
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas Tarmo_N »

paagi sisese pumba vahetasid kull ära aga pöhjaall ju teine pump kah.siis juhiistme all.kutet vöetakse ju vasakust paagist ja parema paagi pump on ainult selleks et kutet vasakusse pumbata.vasakus paagis pumpa pole ja sealt tömbab kutet see pöhjaalune pump.kui pöhjaalune pump ei tööta siis ei jöua ka mootorisse kutet.
powered by bmw e39 530d touring ja e34 525tds touring.
minu bmwde ajalugu e12>e21>e28>e30>e34>e39.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas Maximaator »

Sümptomid suht sarnased nagu ühel meid külastanud autol.
Kõigepealt sai viidud pihustid kontrolli, mille käigus selgus et 6-st 5 olid täiesti õhtal omadega ja 1 pool pidune.
Peale pihustite vahetust oli külmalt käivitus ja sõitmine OK. Soojalt sõitis ka nagu peab aga kui seisma panime siis enam käima ei läinud. Jahtus maha jälle läks ilusti käima. Ja selle vea põhjustaja oli/on kõrgsurve pump.
Eks seal võib veel olla ka viga põhjaaluses pumbas ja samas ka madalsurve/kõrgsurve tagasilaske klapp :)

Äkki õnnestub sul kuskil diagnostis ära käia. Saab selle käigus äkki miskit targemaks.

Parimatega
leits
Huviline
Postitusi: 1030
Liitunud: 21.03.2008 11:22 13

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas leits »

Kas halb kütus tuli kuskilt tanklast või nö "vene kütet kuskilt kankust"?
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

leits kirjutas:Kas halb kütus tuli kuskilt tanklast või nö "vene kütet kuskilt kankust"?
Halb kütus tuli kankust :D Tuttav mul väitis, et sele küttes on vett sees.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas Tarmo_N »

vesi ei jöua kuidagi läbi filtri mootorisse e körgsurve pumpa.kui sa väitsid et filtrist vett ei tuld,ja elektroonilisele pihustile ei tee vesi miskit kui ta just seal kulmund ei ole,ja kui ongi siis sulatab kutus ta ise lahti kuna kutuse kokku pressimisel tekib päris palju soojust.pöhjaalusele pumbale teeb vesi kull palju haiget kuna puudub määrimine ja see köige madalam koht kutuse susteemis kuhu vesi koguneb.mina alustaksin sellest aga eks sa ise tead.
powered by bmw e39 530d touring ja e34 525tds touring.
minu bmwde ajalugu e12>e21>e28>e30>e34>e39.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas patrik »

võin aidata auto sõitma panemisel- kontakt postituse all
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
pekikael
Huviline
Postitusi: 244
Liitunud: 04.04.2008 16:25 27
Asukoht: kunda

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas pekikael »

tere!
tee korralik küttesegu.võta 10 l korraliku kütet,sega see 100g 2taktilise õliga ,kalla paaki,pane auto käima ja las tiksub pool päeva.ära ainult vahepeal gaasita!
nii tegime topautos tihti grand vidaratele 20 hdi mootoritega ja toimis,õhtul juba klient sõitis omal jalul minema,nagu midagi polex olnudki!
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

pekikael kirjutas:tere!
tee korralik küttesegu.võta 10 l korraliku kütet,sega see 100g 2taktilise õliga ,kalla paaki,pane auto käima ja las tiksub pool päeva.ära ainult vahepeal gaasita!
nii tegime topautos tihti grand vidaratele 20 hdi mootoritega ja toimis,õhtul juba klient sõitis omal jalul minema,nagu midagi polex olnudki!
Tänan soovituse eest. Proovin järgi. praegu muidu sees 25l sinist kütet koos 2l õliga (2takti).

Eks homme kankuga diisli järgi. Sõbral on 21 aastat vana diisel, talle saan sedde praegu paagis oleva kütte maha müüa. Sinna ju kõlbab.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
pekikael
Huviline
Postitusi: 244
Liitunud: 04.04.2008 16:25 27
Asukoht: kunda

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas pekikael »

ex anna teada
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

pekikael kirjutas:ex anna teada
Tere, täna sai siis osalt proovitud ja seis siis selline, et esimese tunni käis ilusalt ja peale seda algas tsirkus. :roll:

Kopp ees, palju raha läinud ja pole endiselt tulemust. Patrik ei olnud ka nõus avaldama summat, mis umbkaudu võib see maksma minna ning homme ostan universaalse kütusefiltri ja panen mootorisse mineva vooliku vahele, näeb kas on tegu õhu mullide või millegi muuga.

Kui korda või targemaks saan, siis annan teada.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas patrik »

meenutame meie kirjavahetust:




Kui kallis on see diagnostika ja kus seda teed?


Saadetud: 25.11.2010 10:53 13patrik

600.-
silikaltsiidi 3h
kontakt iga postituse all

patrik kirjutas:
ei tea mis katki on sest oled pikalt sõitnud. vaja teha vähemalt esmane diagnostika et välja selgitada mis vajab vahetust. jupid võid ise ju tuua. paagi puhastus soovitatav eelnevalt ära teha.paak maha, uus filter ja uus küte sisse
Paagi puhastuse tegin (ilma paaki maha võtmata. niipalju kui kätte sain :roll: ). Filtri vahetasin ja uue kütte ( :?: õliga segatud sinise ) panin ka sisse. Uue filtriga on mootor töötanud 2h.
Kas peaksin protseduuri kordama?
enrico-
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enn1 »

sellise vea puhul, on remondi maksumuse ennustamine nagu "õunte pealt vaatamine".... :D
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

Teate, kui ma juba u. 2000.- olen kulutanud remondile, millest pole mitte midagi kasu olnud, siis ei meelita see mind kuidagi juurde maksma. Eks ma veel veidi proovin ja katsetan, ja kui tulemust pole, siis saab ka diagnosti viidud.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

Kuno_T kirjutas:Sa võid sinna lõputult kulutada nii kaua, kui ei hakka aru saama, et "paak maha" tähendab paak tuleb maha võtta, "paak puhtaks" tähenab, et tuleb täitsa puhtaks teha, mitte peaaegu puhtaks, "uus filter" tähendab, et pärast kõigi tema ees olevate asjade veevabaks saamist jne.
Täna panin nüüd auto tööle ja läksin sõitma. Driftisin siis enda maja ligidal umbes pool tundi ja seejärel seisin u. 5 minutit ning suri välja. Eks tuleb siis uus paagipesu teha.
Tundub, et asi liigub paremuse poole juba. Mida eba ökonoomsemalt sõidan, seda paremini töötab.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

Tere. Vahepeal on auto vedelenud poolteist nädalat Remondis. :D
Sai siis tehtud paagi ja torustiku pesu. Lisaks kontrolliti üle pihustid ja pumbad ning tehti diagnost. Muutusi pole see kaasa toonud.
Esmaspäeval saadetakse kõrgsurvepump kontrolli. Ehk oskab keegi midagi aidata, sest isegi remondi töökojal on mõistus otsas. :roll: (ei tasu töökoda sõimama hakata, sest tean, nende tööd ja kõik saab neil alati tehtud ideaalselt)

Mootori juures olevas kütusetorus on õhumullid sees. Samas paagis on üle 10Liitri
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas TimoA »

kui ohumullid sees on, või tulevad kohe peale süüte välja keeramist, siis on kas kuskil paagi torustikus midagi valesti kokku pandud, või siis paagi pump kuidagi saba andnud.

Minul omal oli nii, et hakkas paagisisene pump saba andma siis alguses tulid vaikselt mullid sinna tprusse, ja pärast juba mingil ajal lahinal, vahetasin selle pumpa ära, ja kõik oli korras...
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

TimoA kirjutas:kui ohumullid sees on, või tulevad kohe peale süüte välja keeramist, siis on kas kuskil paagi torustikus midagi valesti kokku pandud, või siis paagi pump kuidagi saba andnud.

Minul omal oli nii, et hakkas paagisisene pump saba andma siis alguses tulid vaikselt mullid sinna tprusse, ja pärast juba mingil ajal lahinal, vahetasin selle pumpa ära, ja kõik oli korras...
Õhumullid tulevad mootori töötamise ajal (suvalisel hetkel) ja kui nad jõuavad mootorisse, siis sureb mootor välja. Torustik on puhastatud ja pole 100% valesti kokku pandud. kütusesüsteemis oli enne leke, mis on nüüd kõrvaldatud, kuid muutust ei ole sellega kaasnenud.

Paagisisene pump ja põhjaalune pump käisid kontrollis ja tootlikus oli väga hea. Paagi sisene pump on äsja soetatud poole noorema 330d pealt.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas TimoA »

kui tulevad mullid, siis peab miski leke kuskil olema, kas siis paagi sisene, või paagi väline, kui kuhugi maha ei tilgu kütust, siis sa pead siiski paagi seest viga otsima. õhu mull tekib ka siis kui paagi sisene pump jääb korraks seisma, või tootlikus väheneb, jne jne jne.

Mul ka alguses töötas ilusti, ja siis mingi hetke pärast hakkas juba jukerdama, siis jälle töötas korralikult, ja siis jälle jukerdas, ja päris pikalt (ikka kuid) ennem kui ära suri täiesti auto, ja ma aru sain mis tal tegelt viga on...
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

Kuno_T kirjutas:
Torustik on puhastatud ja pole 100% valesti kokku pandud.
Torustik peab 100% õigesti koos olema, :).
Mootori juures olevas kütusetorus on õhumullid sees.
Sa ei tea seda, kas see on õhk või kütuse kergema fraktsiooni aur. Kuid kui arvad, et õhk, siis see saab sattuda vaid sellisest trassiosast, mis on alarõhu all ehk kontrolli üle kõik, mis on enne paagipumpa, samuti, kas paagipump ise toimib ja ka trassi õige koostamine. Ja jõuame jälle sinna, kas paak on tehtud täiesti veevabaks, et kütusevõtja sõela ette ei tekiks jääkristalle?
Torustik on 100% õigesti kokku pandud. (Sai halvasti sõnastatud)

Paak sai alt ära võetud ja täielikult bensiini ja diisliga läbi pestud. Torustik sai ka ära puhastatud. Kütusefiltrit uut hetkel ei pannud. (see mis praegu küljes, see on olnud vaid u. 10 töötundi) Kas need vee kristallid ka +15 kraadi juures halba teevad, kui filtrisse jäänud on? (filter sai ka tühjaks kallatud. seisis mitu päeva tagurpidi)
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
pekikael
Huviline
Postitusi: 244
Liitunud: 04.04.2008 16:25 27
Asukoht: kunda

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas pekikael »

kas sul oleks võimalik pilti teha kõrgsurve pumba tag.osast,huvitav oleks teada kas pumba tagumises osas on kõrgsurvereguleerimis klapp.
suzuki grand vitara 2,0 hdi 2002 a. mootoritel on 3 poldiga kinnitatud pumba taha kõrgsurve reg.klapp.
selle klapi otsas on peenike sõel millest jookseb küte läbi.palja silmaga ei olegi näha et seal sõel on seda näeb luubiga.luubiga vaadates peab olema see puhas.tavaliselt see sõel klapi otsas on nagu siil,igasugused metallist ja muud abrasiivsed osakesi täis.
puhastada saab seda ,kui se sõela ots panna lahusti sisse ,natuke seisab siis on näha et sealt küljest on küljest ära tulnud osakesi.mitte mingil juhul seda sõela ei tohi puhastada traatharjaga või midagi selle taolist.ainult suruõhuga läbi puhkuda!!!
mul endal oli selline aparaat ja sümtomid on täpselt samad!arvuti peale pannes vahest harva näitas kõrgrõhu kõikumist!!
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

pekikael kirjutas:kas sul oleks võimalik pilti teha kõrgsurve pumba tag.osast,huvitav oleks teada kas pumba tagumises osas on kõrgsurvereguleerimis klapp.
suzuki grand vitara 2,0 hdi 2002 a. mootoritel on 3 poldiga kinnitatud pumba taha kõrgsurve reg.klapp.
selle klapi otsas on peenike sõel millest jookseb küte läbi.palja silmaga ei olegi näha et seal sõel on seda näeb luubiga.luubiga vaadates peab olema see puhas.tavaliselt see sõel klapi otsas on nagu siil,igasugused metallist ja muud abrasiivsed osakesi täis.
puhastada saab seda ,kui se sõela ots panna lahusti sisse ,natuke seisab siis on näha et sealt küljest on küljest ära tulnud osakesi.mitte mingil juhul seda sõela ei tohi puhastada traatharjaga või midagi selle taolist.ainult suruõhuga läbi puhkuda!!!
mul endal oli selline aparaat ja sümtomid on täpselt samad!arvuti peale pannes vahest harva näitas kõrgrõhu kõikumist!!
Kahjuks ei tegele hetkel remondiga mina vaid remonditöökoda ja pole piisavalt head kaamerat, millega pilti teha.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas topfuel »

Täitsa olemas see klapp ka sellel mootoril enda omal vahetasin paar kuud tagasi kuna külma mootoriga kütuse rõhk kõikus paar minutit
pekikael
Huviline
Postitusi: 244
Liitunud: 04.04.2008 16:25 27
Asukoht: kunda

Re: BMW e39 530d sureb välja

Postitus Postitas pekikael »

siis ongi selle anduri viga,puhasta ära ja vilista kumme!
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas topfuel »

Üldiselt on seda võimatu puhastada. Üks võimalus on see sõel sealt ära lõigata ning tihemini filtrit vahetada võis siis uus andur
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

topfuel kirjutas:Üldiselt on seda võimatu puhastada. Üks võimalus on see sõel sealt ära lõigata ning tihemini filtrit vahetada võis siis uus andur
Nüüdseks siis kõrgsurve pumbale remont tehtud, mille sain jubeodavalt (siiski oli suur summa).
Lõigati ära ka see reguleerimisklapi sõel.

Auto töötamine on läinud vaid hullemaks. Kui enne sai veel kuidagi sõita, siis nüüd käivitub vaid mõnedeks sekunditeks ning sureb seejärel välja.

Homme pidavat tulema autot vaatama mingi diisliekspert, ehk saab tema asjast jagu. ;)

Remondi hind juba väga kõrgeks tõusnud (mu eelmine auto maksis sama palju, kui ma selle kütusevea remondi eest olen juba tasunud). :roll:
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
pekikael
Huviline
Postitusi: 244
Liitunud: 04.04.2008 16:25 27
Asukoht: kunda

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas pekikael »

veel ühte asja proov!
proovi kellegilt saada prooviks vändaasendiandur!
75% juhtudest arvuti ei näita seda viga!kui ta tuksis on siis ta soojenedes hakkab kalossi näitama.testida saab ainult asendada töötavaga!
edu!
pekikael
Huviline
Postitusi: 244
Liitunud: 04.04.2008 16:25 27
Asukoht: kunda

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas pekikael »

on mingeid uusi tulemusi?????
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

pekikael kirjutas:on mingeid uusi tulemusi?????
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=408450

Kõrgsurvepump käis remondis ning vahetati ära surveregulaator. Peale seda toimis korralikult.
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Kasutaja avatar
enrico-
Huviline
Postitusi: 2484
Liitunud: 28.01.2010 23:46 08
Asukoht: Tallinn Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kontakt:

Re: BMW e39 530d sureb välja.

Postitus Postitas enrico- »

Kuno_T kirjutas:Kus ta toimis, kui raudteel enam ei kävitunud?
:D BMW kipub avarii reziimil mitte käivituma.
Muidu olen ise ka sina pildile jäänud. (teksapükste, musta jope ja karvase lätuga)
Telefon: 58150468
E-mail: enrico.tamm@gmail.com
Vasta