E34 keskluku ühendamine signaga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
wtf
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 18.12.2010 20:35 02
Asukoht: Kohila / Tallinn

E34 keskluku ühendamine signaga

Postitus Postitas wtf »

Nii, ostsin siis ühe 93a 525TDS E34'ja ja nüüd avastasin, et tagumise istme all on mingi Rootsi imelik vana alarm TEXALARM AV 2045. Kahjuks aga pulte kaasa ei saanud, seega see kasutu ja sellele pulti leida on mõttetu ja võimatu, Eestis ei tegele keegi sellega jne.
[lisaks veel hakkas vist signa karp jamama, aku sai tühjaks jne, ning nagu blokkis mingi ahela vahepeal ära, aga siis lõpuks sain ikka masina tööle]

Seega otsisin netist igaltpoolt sellele alarmile manuaali, et leiaks juhtmete tähendused, siis saaks lihtsalt sinna alarmi asemele sutsata teise alarmi (endal vedelebki just üks alarm, mida saaks kasutada). See oleks lihtne, sest juba juhtmed kõik kokku veetud. Kuid netist ei leia selle vana alarmi kohta mitte midagi, kuskilt nende alarmidega tegelevast Rootsi firmast sain mingi vastuse, et nemad ei saa aidata ja andsid uuemate mudelite wiring diagrami, mis kahjuks ei sobi.

Nüüd aga tekkisid probleemid, et mida kuhu ühendada? :roll:

Et eks hakkasin vaikselt juhtmeid taga ajama ja natuke sain selgust, kuid kõige suurem küsimärk on minu jaoks kesklukk.
Nimelt jookseb mul signakarbist juhtmed sellesse valgesse karbi (musta ümbrise seest tulevad värvilised juhtmed sinna bloki alla)
Pilt
Sealt jookseb väga palju juhtmeid edasi sinna releede ja blokkide karpi (tundub, et siis selle pea-keskluku karpi, eks?)

:P

Nüüd küsimused, mis see valge/kollakas imelik blokk seal vahel on?
Kas BMW'l on + juhtimisega kesklukk?
Kuhu oleks kõige kergem ühendada alarmist tulevad kesklukku juhtivad juhtmed?


Signakarbist on pilte siin: http://fotoalbum.ee/photos/wtfff/sets/1106815/
Kasutaja avatar
wtf
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 18.12.2010 20:35 02
Asukoht: Kohila / Tallinn

Re: E34 keskluku ühendamine signaga

Postitus Postitas wtf »

Keegi mind vist siin väga ei oska aidata või pole aega. ;)

Kuid äkki soovitate mõnda asjalikku välismaa BMW foorumit, kust võiksin küsida? :roll:


Ja kas see valge karp on mingi originaalasi? Ühtegi koodi vms peal ei ole jne.
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: E34 keskluku ühendamine signaga

Postitus Postitas BMW POWER »

kasutaja Patrik või Trummu käest võid saada vajaliku infi
Bmw sõidurõõm
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E34 keskluku ühendamine signaga

Postitus Postitas ooDDoo »

Kasuta foorumi otsingut
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
wtf
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 18.12.2010 20:35 02
Asukoht: Kohila / Tallinn

Re: E34 keskluku ühendamine signaga

Postitus Postitas wtf »

BMW POWER, tänud soovituse eest.

ooDDoo, enne selle teema tegemist ja ka nüüd otsisin igatpidi uuesti ja ma ei leidnud nagu midagi tarka selle kohta, kuidas ühendada E34 keskluku ja alarmi, et mis juhtmed mida tähendavad ja kust neid leida. Või tõesti olin nii pime?
Lisaks veel see, et selle valge karbi kohta ei tea ma ka midagi, otsustasin selle pildi panna ja küsida, ehk keegi teab.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E34 keskluku ühendamine signaga

Postitus Postitas ooDDoo »

[quote="wtf"]BMW POWER, tänud soovituse eest.

ooDDoo, enne selle teema tegemist ja ka nüüd otsisin igatpidi uuesti ja ma ei leidnud nagu midagi tarka selle kohta, kuidas ühendada E34 keskluku ja alarmi, et mis juhtmed mida tähendavad ja kust neid leida. Või tõesti olin nii pime?
Lisaks veel see, et selle valge karbi kohta ei tea ma ka midagi, otsustasin selle pildi panna ja küsida, ehk keegi teab.[/quote
http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e34/ seal enamuste aastate e34 skeemid olemas
Enda mäletamist mööda oli minul vaja lisaks tava alarmile ka sellist releed mis lülitusel otsad teistpidi keerab ja mina võtsin keskluku juhtmed juhi jalgade juurest selle sama katte tagant kus kõlar on
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Vasta