E39 puldiga kesklukustus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
motorexx
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 25.04.2010 22:29 15
Asukoht: Rakvere/Jõhvi

E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas motorexx »

520I ja 1996 aasta.
Mul on ainult kaks võtit nagu pildil näha.
Pilt
Probleem seisneb selles, et tahaks autole puldist kesklukustust, aga kas on seda võimalik kuidagi kontrollida, et äkki on tal see olemas aga pult on kuhugi eelnevate omanike poolt kaduma läinud (et saaks esindusest või kuskilt mujalt uue puldi tellida) ja kui tal polegi seda võimalust et mis moodused oleksid seda lisada.

Veel on mul lisaks mingi plastmassist sama soontega võti, et mis eesmärk sellel on???

Ette tänades Motorexx
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas enn1 »

E39'l peaks puldist juhitav kesklustus olema standardvarustuses :roll: Puldiga võtit peaks saama autole tutvustada, võtmes olev immo kiip on suurem probleem... :?
Kasutaja avatar
motorexx
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 25.04.2010 22:29 15
Asukoht: Rakvere/Jõhvi

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas motorexx »

Immo on mul muidu maha võetud aga kuida see tutvustamine peaks käima???
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas enn1 »

vahur_s kirjutas:Täiustame natuke võtme ja auto tutvustamise õpetust:
  1. Istu autosse ja sule kõik uksed;
  2. Keera süüde sisse (I asendisse) ja välja, max. 5 sekundi jooksul ja eemalda võti süütelukust;
  3. Vajuta avamise nupp alla, hoides avamise nuppu all, vajuta 3×lukustus nuppu max. 10 sekundi jooksul;
  4. Vabasta avamise nupp, LED tuluke vilgub aeglaselt 10 sekundi jooksul (juhul kui võtmel on LED indikaaator);
  5. Kesklukk lukustab ja avab kiirelt uksed, sellega näitab süsteem et võtme tutvustamine autole oli edukas. Kui LED tuluke jätkab vilkumist, läks midagi nihu - protsessi tuleb korrata;
  6. Juhul kui on soov lisa võtit autole tutvustada, korda 3 ja 4 punkti uue võtmega, lisavõtme tutvustamine tuleb teha max. 30 sekundi jooksul pärast esimese võtme tutvustamist.
  7. Lisavõtme(te) tutvustamiseks ei ole vaja uuesti süüdet sisse ja välja keerata
Kasutaja avatar
motorexx
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 25.04.2010 22:29 15
Asukoht: Rakvere/Jõhvi

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas motorexx »

Kas ma sain õieti aru,et ma saan seda lisada ka mingi suvalise signa puldi või peab mul olema kindla bemari võti või on mingi kolmas variant sest nagu juba ennem öeldud on mul aint kaks võtit millel pole mingit signa puldi funktsiooni
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas enn1 »

Kindlasti peab BMW võti olema :D , võiks olla 96-98a E38 või E39 oma. Millalgi hiljem puldi sagedused muutusid :roll: . Kui toimima hakkab, siis võib ju lasta toorikust võtme teha, ja puldisisu sinna sisse panna.
Kasutaja avatar
motorexx
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 25.04.2010 22:29 15
Asukoht: Rakvere/Jõhvi

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas motorexx »

Aga kust võiks sellist võtit saada ega neid kuskil vedelemas pole ja ega keegi oma auto võtmeid maha ka müü no ja sellise võtme toorikut peaks saama vist ainult läbi esinduse või mis
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas enn1 »

Lammarites võib olla midagi vedelema jäänud. Võtmetoorikut ilma sisuta, saab kindlasti tõsisemalt lukkudega ja võtmetega tegelevatest firmadest.
Kasutaja avatar
marko9bbb
Huviline
Postitusi: 385
Liitunud: 16.08.2010 17:59 24
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: E39 puldiga kesklukustus

Postitus Postitas marko9bbb »

http://www.carworld.ee/categories/DIAGN ... me-kestad/

Siin olemas, millist vaid soovid, kui saan aru õigesti, et neid vaja.

Või http://www.e38.ee/foorum2/viewtopic.php ... 215e4c3c34
Vasta