mootori vaakum voolik e39?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tann7
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 30.08.2011 21:10 17

mootori vaakum voolik e39?

Postitus Postitas tann7 »

kas keegi teab kus võib asuda mootori vaakum voolik? :? probleem siis selles et käisin UM-is 24 punkti testis ja sealt öeldi et mingi vaakum voolik on katki. ehk siis sellest ka natuke tahmamist kiirendusel?
autoks siis e 39 2002 530 d 143kw
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: mootori vaakum voolik e39?

Postitus Postitas Maximaator »

No vaakumvoolikuid on palju sealkapoti all. Ei ole ainult üks.
Targem oleks kõik korraga ära vahetada, nagunii suht rabedad kõik juba.
tann7
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 30.08.2011 21:10 17

viga teada!

Postitus Postitas tann7 »

sain vastuse remondi mehe juures jõgeval! pidi olema mingi egr klapi vaakum voolik kui ma ei eksi! ütles mulle et mul autol on alguses tyhi maa ja lõpus tuleb tõmme taha. kuna mul on esimene bmw ei oskanud mina esimese ropsuga kohe arvata et ta nüüd väga kehvalt edasi käib. ehk et see voolik mis katki on ( igavesti pikk vaakum voolik tuleb yheltpoolt mootorit ja läheb teisele poole yle esimese otsa sealt kuskilt :) )ei sulge egr klappi et see pidavat kogu aeg avatud asendis olema :? :? ja et sellest tingitud tõenäoliselt ka tahmamine ja arvas et see peaks ka parandama kytusekulu. nüüd läheb auto remonti sinna paariks päevaks ja eks näha mis sealt veel siis välja tuleb. pidi vaatama ka teised voolikud ja asjad yle ja samuti karteri tuulutuse mis pidavat neil umbe minema :|
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Re: viga teada!

Postitus Postitas foxy007 »

tann7 kirjutas:sain vastuse remondi mehe juures jõgeval! pidi olema mingi egr klapi vaakum voolik kui ma ei eksi! ütles mulle et mul autol on alguses tyhi maa ja lõpus tuleb tõmme taha. kuna mul on esimene bmw ei oskanud mina esimese ropsuga kohe arvata et ta nüüd väga kehvalt edasi käib. ehk et see voolik mis katki on ( igavesti pikk vaakum voolik tuleb yheltpoolt mootorit ja läheb teisele poole yle esimese otsa sealt kuskilt :) )ei sulge egr klappi et see pidavat kogu aeg avatud asendis olema :? :? ja et sellest tingitud tõenäoliselt ka tahmamine ja arvas et see peaks ka parandama kytusekulu. nüüd läheb auto remonti sinna paariks päevaks ja eks näha mis sealt veel siis välja tuleb. pidi vaatama ka teised voolikud ja asjad yle ja samuti karteri tuulutuse mis pidavat neil umbe minema :|

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... sgraafikud

Esimese postiuse info!
Mercedes- Benz V250 - 2016
Vasta