E39 Navi box ja navi ekraan.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Rainer. »

Tere!

Kuna mul on vaja uut navi boxi, siis tahan teada, kas sellele suurele ekraanile sobib ka selle väiksema ekraani navi box? Kui sobib, kas siis pilti näeb terve ekraani ulatuses või poole ekraani ulatuses?
Masina aastaks 2002.

Väikese ekraani all mõtlen:
Pilt

Suure ekraani all mõtlen:
Pilt
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas ooDDoo »

Pilt jääb ikka selliseks nagu box seda näitab.. vastavalt 3:4 ja 6:9 seega suurele ekraanile vaja suurt navi boxi
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Rainer. »

ooDDoo kirjutas:Pilt jääb ikka selliseks nagu box seda näitab.. vastavalt 3:4 ja 6:9 seega suurele ekraanile vaja suurt navi boxi
Okei, aitäh!
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Maximaator »

Kui autol on TV moodul siis pilti kuvab ekraanile just see moodul. 2002 aasat autol peaks see olema juba selline mis näitab nii väiksemat kui ka suuremat pilti. Kui TV moodulit ei ole siis kuvab pildi ekraanile navi (mis 2002 aasta autol peaks olema MK3) ning see on võimeline näitama nii suurt kui väikest pilti.
Viimati muutis Maximaator, 07.10.2011 10:49 08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
magma
Huviline
Postitusi: 1625
Liitunud: 09.12.2008 12:01 39
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas magma »

ooDDoo kirjutas:Pilt jääb ikka selliseks nagu box seda näitab.. vastavalt 3:4 ja 6:9 seega suurele ekraanile vaja suurt navi boxi
Äkki seletad ka, mis asi on suur ja mis väike navi box?
Kui tal väikse ekaaniga oli MK3 peal nt, siis see näitab pilti väga edukalt ka suur ekraaniga! Lihsatlt ekraani vahe, kui tal 2002a. auto, siis peaks kindlasti ka tegu olema mk3.
E60 M5
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Rainer. »

Maximaator kirjutas:Kui autol on TV moodul siis pilti kuvab ekraanile just see moodul. 2002 aasat autol peaks see olema juba selline mis näitab nii väiksemat kui ka suuremat pilti. Kui TV moodulit ei ole siis kuvab pildi ekraanile navi (mis 2002 aasta autol peaks olema MK3) ning see on võimeline näitama nii suurt kui väikest pilti.
Jep, TV moodul on olemas. Sellisel juhul on mul vaja siis MK3 navi boxi? Ekraani suurus ei mängi siis mingit rolli? Näen kaarti ikka terve ekraani ulatuses? Aga UM-is öeldi, et ma vaataks sellise boxi, mis mängiks ka DVD plaate.. Siiani olen näinud kõikide boxide peal ainult CD kirja..
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Maximaator »

2002 aasta autol ja peaks see TV moodul olema selline mis näitab nii suurt kui ka väikest pilti :)
DVD navi on juba MK4 ja see on juba teine tase võrreldes eelmistega. Tunduvalt kiirem, birdview kaardi võimalus jne. Aga ka hind on suht krõbe nendel. Ise otsisin aasta otsa odava hinnaga ja siis loobusin ning ostsin tutika 450euri eest. UM-is maksab see 2000-2500 euri, kui õieti mäletan. Sellise hinnaga isegi ei mõtleks aga see 450euri on selline hind mis mulle sobis ja ei kahetse tilkagi et ostetud sai ;) On seda väärt.
Kasutaja avatar
magma
Huviline
Postitusi: 1625
Liitunud: 09.12.2008 12:01 39
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas magma »

See et sulle UM-is öeldi, et otsi seda DVD varianti pole ime. Hea et ei öeldud, mis sa selle naviga jamad, tule osta meil uus 7-ne seal kõik asjad olemas :lol:
Igatahes vaata järgi mis MK sul on, pista juhtmed taha ja kogulugu :!:
E60 M5
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Rainer. »

Maximaator kirjutas:2002 aasta autol ja peaks see TV moodul olema selline mis näitab nii suurt kui ka väikest pilti :)
DVD navi on juba MK4 ja see on juba teine tase võrreldes eelmistega. Tunduvalt kiirem, birdview kaardi võimalus jne. Aga ka hind on suht krõbe nendel. Ise otsisin aasta otsa odava hinnaga ja siis loobusin ning ostsin tutika 450euri eest. UM-is maksab see 2000-2500 euri, kui õieti mäletan. Sellise hinnaga isegi ei mõtleks aga see 450euri on selline hind mis mulle sobis ja ei kahetse tilkagi et ostetud sai ;) On seda väärt.
No UM-is öeldi mulle, et kui mul on CD versiooniga navi box ehk siis MK3, siis ei saa ma inglise keelt navi kaudu lisada vms...Uus Box minu autole maksab neil seal esinduses 390€, mis on minu meelest päris krõbe...Ebayst saaks muidugi odavamalt, aga kes ütleb, et töökorras asja.. ja noh veel odavamalt võib eraisiku käest saada..(Seda ma üritangi teha). Igatahes, kui mul on hetkel MK3 box(cd versioon), kas mul töötaks seesama MK4 box kah?
Ja muidugi kui saaks sealt samas osta kust sinagi, siis võiksid selle kohta infot jagada :)
Võib-olla annab midagi remontida ka ja nii tuleks veel odavam..
Praegu panid UM-i mehed mulle sinna ekraani ja üldse autosse(veateated jms) inglise keele, mistõttu kadus navigeerimise funktsioon üldse ära, sest nad panid selle keele "kuidagi muud moodi" peale, sest navi box ei tööta.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Maximaator »

Kui sul hetkel mk3 siis mk4 plug and play.
Navi ei ole sul sellepärast et navi box ei tööta.
See ei kadunud ära sellepärast et nad inglis keelseks tegid menüüd.

EDIT: Saab ka mk3 le inglis keele lisada.
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Rainer. »

Maximaator kirjutas:Kui sul hetkel mk3 siis mk4 plug and play.
Navi ei ole sul sellepärast et navi box ei tööta.
See ei kadunud ära sellepärast et nad inglis keelseks tegid menüüd.

EDIT: Saab ka mk3 le inglis keele lisada.
Navi funktsiooni ei eksisteeri üldse ekraanil praegu, sest nad panid inglise keele kuidagi muud moodi peale. Ekraani kujundus nüüd palju teistsugusem ka.
Tavaliselt panevad nad navi boxi kaudu, aga minul ei saanud. Sest box ei tööta jah. Mõtlengi nüüd, et kui saaksin uue boxi kuskilt, siis peaksin ju uuesti nende juurde minema, et nad navi jälle ekraaniga ühendaks vms..( vanat moodi tagasi paneks)
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Maximaator »

Siis nad lihtsalt võtsid navi boxi tagant ära ja kogu muusika.
Kujundus suht selline kandiline ja algeline eks.
Kui uue boxi muretsed siis vaja ainult juhtmed külge ühendada ja kogu muusika.
Kasutaja avatar
magma
Huviline
Postitusi: 1625
Liitunud: 09.12.2008 12:01 39
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas magma »

Saan aru, et sul oleks vaja MK3 naviboksi?
Palju oled nõus välja käima töökorras MK3 boksi eest?
Vb saan aidata
E60 M5
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 Navi box ja navi ekraan.

Postitus Postitas Rainer. »

magma kirjutas:Saan aru, et sul oleks vaja MK3 naviboksi?
Palju oled nõus välja käima töökorras MK3 boksi eest?
Vb saan aidata
Ma ei olegi mingit piiri seadnud, ootan pakkumisi, et siis pilt selgemaks saaks turu hinna osas. Samas ei julge ma nii osta, et kannan raha ja vend saadab mulle boxi postiga, sest see ei pruugi töökorras olla. Kui keegi pakub boxi, siis võiks kokku saada ja kohe ka asja katsetada. :) Aga kui sul on pakkuda töökorras Mk3 box müüa, siis räägi parem mis hinda küsid. :) ma tõesti ei oska pakkuda. FAKT on see, et tahan palju odavamalt saada kui need mehed seal esinduses müüvad. :)
To maximaator - Suur tänu abi eest!! Ilmselt võtan sinuga telefoni teel veel ühendust, kuna vaja pixlid korda teha :)
Vasta