lukku

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
heiman
Huviline
Postitusi: 483
Liitunud: 30.06.2011 21:44 26

lukku

Postitus Postitas heiman »

lukku
Viimati muutis heiman, 13.04.2012 02:46 02, muudetud 1 kord kokku.
///
heiman
Huviline
Postitusi: 483
Liitunud: 30.06.2011 21:44 26

Re: e34 141kw kaob õli

Postitus Postitas heiman »

siuke küsimus ka kas vanosega mootorilt plokikaan sobib minu auto ilma vanoseta mootorile ?
///
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Re: e34 141kw kaob õli

Postitus Postitas redline »

Plokikaas sobib
õlitase peab olema kuni maksimum, mitte üle.
Proovi vahelduseks nii, et vaata kui palju saab sõita seni kui õli miinimumini jõuab.
56792145
heiman
Huviline
Postitusi: 483
Liitunud: 30.06.2011 21:44 26

Re: e34 141kw kaob õli

Postitus Postitas heiman »

redline kirjutas:Plokikaas sobib
õlitase peab olema kuni maksimum, mitte üle.
Proovi vahelduseks nii, et vaata kui palju saab sõita seni kui õli miinimumini jõuab.
kuskil peab kindlasti mingi teema olema kuna küünlad ka normaalsed mitte õlised vms ja sinist tossu ei tule grammiigi sumpsist... ja õlilekkeid pole ka märganud... kas võib olla ,et äkki see pikk polt mis õlifiltrit kinni hoiab seal üks väike tihend poldi küljes ehk sealt kuidagi laseb õli kuhu pole vaja vms ? või vända simmeri vahelt vms :roll:
ja täna hommikul oli miinimumi ja maksimumi vahel ja peale seda sõitnud 160km ja praegu peaaegu miinimum.. mul põhjakate ka all vb tilgub sinna peale karterist nt v punni vahelt .. peab selle ära võtma ehk näha midagi.. kui kellelgi veel mingi taoline asi olnud võib kirjutada siia :)
///
diego sellin
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 23.12.2009 19:34 46

Re: e34 141kw kaob õli

Postitus Postitas diego sellin »

mul sama pill ,võttis ühes kuus 1l õli ,muidu mingi poole aasta tagant või isegi rohkem,aga üheltmaalt hakkas võtma 1l kuus , ühtegi leket polnud mootor täiesti kuiv,vahetasin klapisääre tihendid ära ja hetkel on 4kuud möödas ,õli alles,tihendid polnud kõvad vaid tihendi ava oli sama suur kui klapi võll ise,uutega ei andnud võrreldagi.Kui muid lekkeid sul pole siis tuleks vist klapisääre tihendid ära vahetada.
heiman
Huviline
Postitusi: 483
Liitunud: 30.06.2011 21:44 26

Re: e34 141kw kaob õli

Postitus Postitas heiman »

diego sellin kirjutas:mul sama pill ,võttis ühes kuus 1l õli ,muidu mingi poole aasta tagant või isegi rohkem,aga üheltmaalt hakkas võtma 1l kuus , ühtegi leket polnud mootor täiesti kuiv,vahetasin klapisääre tihendid ära ja hetkel on 4kuud möödas ,õli alles,tihendid polnud kõvad vaid tihendi ava oli sama suur kui klapi võll ise,uutega ei andnud võrreldagi.Kui muid lekkeid sul pole siis tuleks vist klapisääre tihendid ära vahetada.
okei ja palju see maksma läks ? ja palju maksaks ka hüdrotõukurite vahetus ?
///
diego sellin
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 23.12.2009 19:34 46

Re: e34 141kw kaob õli

Postitus Postitas diego sellin »

pärnus 80 euri aga tõukureid 24 tk olid päris kallid ,lihtsam on sääre tihendid ära vahetada ja mineraal õli koos õli lisandiga panna
Vasta