E39 Diisel, suri välja sõidu ajal...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: E39 Diisel, suri välja sõidu ajal...

Postitus Postitas Kaupo_K »

Poole paagi pealt tööle ei hakka ja kui pump tuksis, siis alla umbes 20 liitri ei käivitu, vähemalt poole paagiga käivitub kindlasti. Seda muidugi eeldusel et muu piix on korras.
Kasutaja avatar
Willy79
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 14.06.2015 09:19 49
Peamine sõiduk: E39 525tds

Re: E39 Diisel, suri välja sõidu ajal...

Postitus Postitas Willy79 »

Paagi pumba ühendasin otse,toimib! Mitmes kaitse või relee sel paagipumbal oleks?Tänud ette.
cmk
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 12.02.2015 19:21 13
Peamine sõiduk: BMW 330D

Re: E39 Diisel, suri välja sõidu ajal...

Postitus Postitas cmk »

Mul eelmine omanik vahetas ka neid pumpasid, lòpuks tuli vàlja, et KSP kùljes mingisugune kùtuse regulli andur làbi hoopis.(sama teema muidu)
Kasutaja avatar
roheline j2nes
Huviline
Postitusi: 301
Liitunud: 30.01.2012 14:03 16
Peamine sõiduk: Audi a6c6 3.0tdi
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Diisel, suri välja sõidu ajal...

Postitus Postitas roheline j2nes »

cmk kirjutas:Mul eelmine omanik vahetas ka neid pumpasid, lòpuks tuli vàlja, et KSP kùljes mingisugune kùtuse regulli andur làbi hoopis.(sama teema muidu)
Kui ma aru saan, siis sinu autol on m57 mootor eks?
Rääkides korra m51-st veel, siis just jäi mul ka auto teele umbes 100m kodust eemal. Paagis u. 15liitrit
m51-l oleks siiski sellise teemaga 99% paagisisene pump eks?
E: Käisin nüüd autol järel. enne käima panemist kontrollisin test 6. Paremal oli 10 liitrit ja vasakul oli 3
Sõites tanklasse kõikus vasak pool 1-st kuni 15ni. Parempool jäi kusjuures pmst samaks koguaeg oli 9 ümber.
Peale tankimist näitas parem 31 ja vasak 7, sõites sealt rahulikult koju hüppas vasak poole näidik uuesti ulmeliselt 30 liitrist kuni 8ni - SIIT ka minu võimalik loll küsimus, aga seega on läbi etteande pump, mis asub paremal eks?
Kasutaja avatar
Erkn
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 01.09.2014 16:50 55
Peamine sõiduk: BMW 525d ///M

Re: E39 Diisel, suri välja sõidu ajal...

Postitus Postitas Erkn »

roheline j2nes kirjutas:
cmk kirjutas:Mul eelmine omanik vahetas ka neid pumpasid, lòpuks tuli vàlja, et KSP kùljes mingisugune kùtuse regulli andur làbi hoopis.(sama teema muidu)
Kui ma aru saan, siis sinu autol on m57 mootor eks?
Rääkides korra m51-st veel, siis just jäi mul ka auto teele umbes 100m kodust eemal. Paagis u. 15liitrit
m51-l oleks siiski sellise teemaga 99% paagisisene pump eks?
E: Käisin nüüd autol järel. enne käima panemist kontrollisin test 6. Paremal oli 10 liitrit ja vasakul oli 3
Sõites tanklasse kõikus vasak pool 1-st kuni 15ni. Parempool jäi kusjuures pmst samaks koguaeg oli 9 ümber.
Peale tankimist näitas parem 31 ja vasak 7, sõites sealt rahulikult koju hüppas vasak poole näidik uuesti ulmeliselt 30 liitrist kuni 8ni - SIIT ka minu võimalik loll küsimus, aga seega on läbi etteande pump, mis asub paremal eks?
Etteande pump on paremal pool. Just hiljuti endal (M57D25) juhtus nii, et kütuse seier läks natuke alla 15L, vilgutas korra kütusetuld ja suri sõidu pealt välja. Veateateks viskas FUEL INJECTION FAIL. Süüde välja, uuesti sisse ja kapott lahti. Kütusefiltri kõrval asuvas voolikus (läbipaistev) oli näha kuidas kütus sahistab edasi-tagasi. Kõndisin tanklasse, ostsin kanistri ja kütet ning tagasi auto juurde. Valasin 10L diislit peale ja ketrasin 3x võtit ning läks tööle. Veateade kadus peale seda ära. Samamoodi etteande pump arvatavasti vigane.
Vasta