Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Meelis90
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 21.05.2013 22:16 47

Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas Meelis90 »

Mure järgmine : 100ga sõites(püsikaga) ning vajutasin õrnalt pidurit et hoogu maha võtta,kuna ees oli auto ja siis uuesti gaasi lisades käis hirmus pauk läbi,mõne ajapärast sama sümtom ning mingi aja pärast tekkis kõrin sisse kui veotagant ära lasid (gaasi lahti lastes). Kas asi võib olla gardaaniga seotud ? On kellelgi olnud samu sümtomeid ?

Autoks Bmw E39 530D 2002a. ATM
Markss
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 29.05.2009 20:39 41

Re: Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas Markss »

Meelis90 kirjutas:Mure järgmine : 100ga sõites(püsikaga) ning vajutasin õrnalt pidurit et hoogu maha võtta,kuna ees oli auto ja siis uuesti gaasi lisades käis hirmus pauk läbi,mõne ajapärast sama sümtom ning mingi aja pärast tekkis kõrin sisse kui veotagant ära lasid (gaasi lahti lastes). Kas asi võib olla gardaaniga seotud ? On kellelgi olnud samu sümtomeid ?

Autoks Bmw E39 530D 2002a. ATM
gardaani laager?
shakin
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 18.05.2011 14:09 58
Peamine sõiduk: BMW X5

Re: Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas shakin »

Gardaani vahepukk labi omadega, endal 2 korda sama jama olnud, ise ostsin carwayst 50euroga komplektse gardaani sest vahepukk ise eraldi vaga kallis
Kasutaja avatar
VerineVelg
Huviline
Postitusi: 208
Liitunud: 04.09.2013 18:36 29
Peamine sõiduk: BmW

Re: Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas VerineVelg »

gardaanist ei tea midagi aga KARDAANI muhv on arvatav põhjustaja.
Ning ei ole see muhv midagi kallis. See et saad 50 euorga muhvi koos kardaaniga ongi vb põhjus miks sa seda 2 korda oled vahetanud. kardaan koos odava muhviga. pigem korralik muhv.
Bayerische Motoren Werke.
Markss
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 29.05.2009 20:39 41

Re: Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas Markss »

VerineVelg kirjutas:gardaanist ei tea midagi aga KARDAANI muhv on arvatav põhjustaja.
Ning ei ole see muhv midagi kallis. See et saad 50 euorga muhvi koos kardaaniga ongi vb põhjus miks sa seda 2 korda oled vahetanud. kardaan koos odava muhviga. pigem korralik muhv.
Lemförderi muhv maksis minu meelest 80euri,kui ma enda autol seda vahetasin....selliseid asju ei maksa küll kasutatud panna:)
Kasutaja avatar
VerineVelg
Huviline
Postitusi: 208
Liitunud: 04.09.2013 18:36 29
Peamine sõiduk: BmW

Re: Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas VerineVelg »

Markss kirjutas:
VerineVelg kirjutas:gardaanist ei tea midagi aga KARDAANI muhv on arvatav põhjustaja.
Ning ei ole see muhv midagi kallis. See et saad 50 euorga muhvi koos kardaaniga ongi vb põhjus miks sa seda 2 korda oled vahetanud. kardaan koos odava muhviga. pigem korralik muhv.
Lemförderi muhv maksis minu meelest 80euri,kui ma enda autol seda vahetasin....selliseid asju ei maksa küll kasutatud panna:)
True That!!
Bayerische Motoren Werke.
shakin
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 18.05.2011 14:09 58
Peamine sõiduk: BMW X5

Re: Arvatatav probleem E39 gardaaniga !

Postitus Postitas shakin »

VerineVelg kirjutas:gardaanist ei tea midagi aga KARDAANI muhv on arvatav põhjustaja.
Ning ei ole see muhv midagi kallis. See et saad 50 euorga muhvi koos kardaaniga ongi vb põhjus miks sa seda 2 korda oled vahetanud. kardaan koos odava muhviga. pigem korralik muhv.
No mina kahjuks mujalt ei leidnud kui lopuks UMist tellides ja ooteaeg oli ka vaga pikk summat tapselt ei maleta, aastaparast oli uuesti labi see omadega ja teinekord ei viitsinud oodata ja votsin carwayst terve kardaani ja viskasin kylge, rohkem pole probleemi olnud.
Vasta