E39 525tds jukerdab tühikäigul

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

E39 525tds jukerdab tühikäigul

Postitus Postitas Pirx »

Muidu töötab nagu kellavärk. Kuid mõnikord vajutades sõidu pealt siduripedaali alla, hakkab mootor tühikäigul värisema ja podisema.Vajutades korraks gaasipedaali, viga kaob.Kus juures näidikute näitajad on samalajal korras.Sama jama kordub järgmise valgusfoori alla jõudes. Viga ainult sooja mootoriga.
BMW 525 td E39
Kasutaja avatar
Ailer
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 01.10.2003 13:38 37
Asukoht: Lõunamaa

Postitus Postitas Ailer »

sinu autol on siin foorumis paljuräägitud kõrgsurve pumba elektroonika viga.(kulunud) Otsi ja loe.
F01 :)
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

pigem pakuks just kahemassilise hooratta viga...
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Mina arvan, et nii on suht raske midagi tarka üelda, kui pole ise kuulnud-näinud.
Võib olla pumba elektroonikas viga, samuti Valdeku välja toodud viga.
Mercedes EQS 450+ 2022
Mägilane
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 19.05.2005 23:24 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mägilane »

BMW touring
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: E39 525tds jukerdab tühikäigul

Postitus Postitas Pirx »

Pirx kirjutas:Muidu töötab nagu kellavärk. Kuid mõnikord vajutades sõidu pealt siduripedaali alla, hakkab mootor tühikäigul värisema ja podisema.Vajutades korraks gaasipedaali, viga kaob.Kus juures näidikute näitajad on samalajal korras.Sama jama kordub järgmise valgusfoori alla jõudes. Viga ainult sooja mootoriga.
Kas keegi on leidnud rohtu sellele veale? Hakkab juba ära tüütama see jukerdamine ja keegi ei oska öelda, mis täpselt viga on.
BMW 525 td E39
Mägilane
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 19.05.2005 23:24 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mägilane »

Mägilane kirjutas:Loe igaksuhuks ka see läbi http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
Kas seda lugesid, ei leidnud sarnaseid sümptomeid, diagnostis oled veakoode käinud vaatamas?
BMW touring
Pihelgas
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 25.01.2006 23:49 32

vastus

Postitus Postitas Pihelgas »

sain aru et tegemist on e39 525tds selles elektroonilises kaanes mehaaniliselt midagi kulumas ei ole 50/50 on võimalus et pääseb paljalt kaane puhastamisega !
5140286
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Mägilane kirjutas:
Mägilane kirjutas:Loe igaksuhuks ka see läbi http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
Kas seda lugesid, ei leidnud sarnaseid sümptomeid, diagnostis oled veakoode käinud vaatamas?
UM on nii p...sse kukkunud koht-kõik testid on tehtud.Seal öeldi mulle algusus et pumbas mingi puru ees, siis öeldi, et viga pihustis ja nüüd on viga kahemassiliseshoorattas.Mul on nendest meestest seal tõsine siiber, mitte ühtegi head sõna pole öelda. Ja peapihusti lõhkusid nad mul ka seal kunagi ära ja püüdsid enda pealt süü ära veeretada ja raha ka tagasi ei maksnud-vot selline lugu
BMW 525 td E39
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: vastus

Postitus Postitas Pirx »

Pihelgas kirjutas:sain aru et tegemist on e39 525tds selles elektroonilises kaanes mehaaniliselt midagi kulumas ei ole 50/50 on võimalus et pääseb paljalt kaane puhastamisega !
Millisest kaanest jutt käib?
BMW 525 td E39
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

müü auto maha kui ära tüütama hakkab.
Pihelgas
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 25.01.2006 23:49 32

Postitus Postitas Pihelgas »

sellest mis asub pumba peal ja see sama kaan juhib pumpa
5140286
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

kapa kirjutas:müü auto maha kui ära tüütama hakkab.
Liiga hea auto ja ega sama raha eest midagi samaväärset osta pole võimalik.
BMW 525 td E39
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Pihelgas kirjutas:sellest mis asub pumba peal ja see sama kaan juhib pumpa
Seda tööd vist ise ära ei tee.Äkki oskab keegi soovitada, et kes ja kus selle töö nii ära teeks, et pumbaga pärast mingit suuremat jama ei oleks. Ise olen Pärnu kandist.
BMW 525 td E39
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

minul oli samaviga ja pärast tuli välja et generaatoris oli mingi **** kontakt ja diood läbipõlend kuigi tester seda ei näidand. ise käisin ka stendis ja arvasin et pump aga test näitas et kõik korras. Nüüd juba 7 kuud rahu ja pole kippu ega kõppu pöörded püsivad ilusti stabiilselt paigas.
Pihelgas
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 25.01.2006 23:49 32

Postitus Postitas Pihelgas »

töötan ise oü oisu diislis ja need probleemid väga sagedased, ega seal tegemises nüüd midagi väga rasket ei ole aga mõningad näidud tuleb paika panna küll ja selleks on vaja seadmeid, aga kui oled huvitatud võta peale jaanipäeva ühendust sest enne seda kõik ajad täis. kõike head!
5140286
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Nüüd siis Oisus käidud, aga asi veel hullem kui ennem. Nüüd võdistab koguaeg tühikäigul.Kontrolliti pumpa ja igasuguseid andureid-kõik paistab nagu korras.UM-s ja Oisus näitas arvuti, et pumba viga-kuid pump pidavat jumala korras olema.Oisus öeldi, et neid võdistavaid autosid on varemgi käinud,aga sellist viga ei ole varem näinud.Äkki keegi oskab soovitada, kus saab auto elektroonikat testida, et sellest k....di vest lahti saada.Kusjuures see jama toimub kõik sooja mootoriga, külmalt on kõik ok.On kellelgi mingeid soovitusi või ettepanekuid?????
BMW 525 td E39
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Ober kirjutas:minul oli samaviga ja pärast tuli välja et generaatoris oli mingi s**t kontakt ja diood läbipõlend kuigi tester seda ei näidand. ise käisin ka stendis ja arvasin et pump aga test näitas et kõik korras. Nüüd juba 7 kuud rahu ja pole kippu ega kõppu pöörded püsivad ilusti stabiilselt paigas.
Sul ka võdistas ja tegi hirmasat plaginat tühikäigul???Kas sul tegi koguaeg või vahest harva?
BMW 525 td E39
Mägilane
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 19.05.2005 23:24 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mägilane »

Pirx kirjutas:
Mägilane kirjutas:
Mägilane kirjutas:Loe igaksuhuks ka see läbi http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
Kas seda lugesid, ei leidnud sarnaseid sümptomeid, diagnostis oled veakoode käinud vaatamas?
UM on nii p...sse kukkunud koht-kõik testid on tehtud.Seal öeldi mulle algusus et pumbas mingi puru ees, siis öeldi, et viga pihustis ja nüüd on viga kahemassiliseshoorattas.Mul on nendest meestest seal tõsine siiber, mitte ühtegi head sõna pole öelda. Ja peapihusti lõhkusid nad mul ka seal kunagi ära ja püüdsid enda pealt süü ära veeretada ja raha ka tagasi ei maksnud-vot selline lugu
Ei rääkinud ma sulle siin UM-i minekust, kui viitsiksid lugeda siis ei saanud ka mina sealt abi, kui loed ja leiad endal samad sümptomid on tõenäoline et kahemassiline hooratas ja selle veaga ei näita ka ühtegi veakoodi. Kui Tallinnas liigud võid mulle helistada võin korra vaadata kas väristab samamoodi kui mul väristas.
tel. 56 66 55 38 Margus
BMW touring
Mägilane
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 19.05.2005 23:24 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mägilane »

Said veast jagu?
BMW touring
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Mägilane kirjutas:Said veast jagu?
Ei ole saanud.Selle nädala lõpus hakkan hooratast vahetama.Kui kellelgi on veel ettepanekuid, siis on need teretulnud.
BMW 525 td E39
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Mägilane kirjutas:Said veast jagu?
No nii, nüüd korras.Viga oli hoorattas-leevendid peetis.Nüüd olen teada saanud, et on 3 põhjust, miks mootor tühikäigul võdistab.
1.Pumba kaan-aga siis kõiguvad pöörted ka.
2.Hooratas-siis on raputamise ajal kuulda plaginat.
3.Aju-siis on ikka päris jama, hinnad algavad 20 tuhandest.
Suur aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks vastata ja suured tänud Margusele, kes mu autot ise ka vaatamas käis.
Tuli välja, et Eestis on ainult üks mees, kes "müstilistest" probleemidest BMW diisli puhul jagu saab ja see mees on Siim, Tallinna UM-st-tänud tallegi.
BMW 525 td E39
Vasta