E34 diffrid ja käigukastid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
margsu
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 26.09.2004 12:07 10
Asukoht: Järvamaa

E34 diffrid ja käigukastid

Postitus Postitas margsu »

Probleem siis selline et mul e34 kerega 524Td masin. Kas sellele masinale sobivad e34 525tds käigukast ja differ. Differ peaks idee poolest istuma kuid kas ka käigukast???
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Võiksid veel täpsustada aastaarvu ja kasti tüüpi. Õigemini neid on vaja alljärgnevaks

Differ paistab sobivat, eeldusel et automaatkast. Manuaalil tunduvad numbrid vähe teised olema, mis muidugi ei tähenda, et ei sobiks. Lihtsalt siis kiirendus ja kütusekulu võivad suuremaks/väiksemaks muutuda.
automaatkastid vist paistavad igatahes erinevad olevat.

Vaata www.realoem.com. Diffrite (menüü 33-05) kohta on seal nn ülekanne kirjas. 524 peaks see olema 3,46 (automaadil). Usun et kui otsid, siis äkki isegi mõnel teisel viiesel veel miskit sarnast. Ise ei viitsi küll kõike läbi surfata (kuna isegi aasta ja kuu lõikes võib erinevusi olla). Koodi järgi ei tasu vaadata, kuna see võib erinev olla. Kastid aga vist erinevad. Nii et jõudu realoemis mõllamisel.
Usun, et Valdek oskab sind ka natuke nõustada. Kõige lihtsam oleks VIN koodi järgi vaadata, siis näitab kohe täpsemalt ära, mis all. Mul siiski näitas kaht eri varianti ja pidi ikka alt ära võtma, et üle lugeda kumb on.
margsu
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 26.09.2004 12:07 10
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas margsu »

kast sobib vist ainult sellisel juhul kui sidurikoda on sama mis teisel. Ehk on mõni lammutaja mees siinkandis ja ütleks kas e34 2.4 ja 2.5 diislite sidurikojad on samad või mitte. Idee poolest võiksid ju olla. Ja tänud hea lingi eest. Muideks mul on manuaal kast kuid kui ülekanne on sarnane siis on asjal jumet.
Vasta