Küsimus e34tds kytusepaagi ujuki kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Kalm
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 22.11.2006 18:58 32
Asukoht: Läänemaa

Küsimus e34tds kytusepaagi ujuki kohta

Postitus Postitas Kalm »

et auto e34 ,525tds.92a.Kas kuidagi seda ujuki süsteemi osa(kõri kus sees ujuk on)lahti ka saab võtta,nimelt selle all seal pas* sees ja näidik alla 35L ei näita,vaja oleks see pa*k sealt ära võtta,aga plastmassist jublakas ka,ei julge jõudu ka väga rakendada,käib see üldse kuidagi lahti?
525tds jõud
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rain »

no ma pole nüüd kindel kas E 34 kerega masinal paak samasuguse süsteemiga on aga mäletan, et E28 ma vahetasin selle anduri kõige krempliga ära ja see tuleb lahti keerates. Kui seal muidugi on sellised servad kuhu saad mingi nt. suurema kruvika vastu panna ja haamriga litti anda. Oli vist nii, et vastupäeva tuleb ikka lahti. Proovi järgi.
Kasutaja avatar
Kalm
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 22.11.2006 18:58 32
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Kalm »

Rain kirjutas:no ma pole nüüd kindel kas E 34 kerega masinal paak samasuguse süsteemiga on aga mäletan, et E28 ma vahetasin selle anduri kõige krempliga ära ja see tuleb lahti keerates. Kui seal muidugi on sellised servad kuhu saad mingi nt. suurema kruvika vastu panna ja haamriga litti anda. Oli vist nii, et vastupäeva tuleb ikka lahti. Proovi järgi.
ma mõtlen detail nr 1 (pildil),kogukupatuse saab ilusti kätte jap
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=16&fg=05
525tds jõud
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Kalm kirjutas:
Rain kirjutas:no ma pole nüüd kindel kas E 34 kerega masinal paak samasuguse süsteemiga on aga mäletan, et E28 ma vahetasin selle anduri kõige krempliga ära ja see tuleb lahti keerates. Kui seal muidugi on sellised servad kuhu saad mingi nt. suurema kruvika vastu panna ja haamriga litti anda. Oli vist nii, et vastupäeva tuleb ikka lahti. Proovi järgi.
ma mõtlen detail nr 1 (pildil),kogukupatuse saab ilusti kätte jap
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=16&fg=05
Ma nüüd kindel ei ole aga minu meelest seal ei ole mingit ujukit vaid kütuse taset mõõdetakse selle plastist toru sees oleva traadi takistuse muutumise abil vms ... vähemalt paistis lihtsalt tühi toru, mille sees oli traat :)
Indrek
Kasutaja avatar
Kalm
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 22.11.2006 18:58 32
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Kalm »

Indrek_M kirjutas:
Kalm kirjutas:
Rain kirjutas:no ma pole nüüd kindel kas E 34 kerega masinal paak samasuguse süsteemiga on aga mäletan, et E28 ma vahetasin selle anduri kõige krempliga ära ja see tuleb lahti keerates. Kui seal muidugi on sellised servad kuhu saad mingi nt. suurema kruvika vastu panna ja haamriga litti anda. Oli vist nii, et vastupäeva tuleb ikka lahti. Proovi järgi.
ma mõtlen detail nr 1 (pildil),kogukupatuse saab ilusti kätte jap
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=16&fg=05
Ma nüüd kindel ei ole aga minu meelest seal ei ole mingit ujukit vaid kütuse taset mõõdetakse selle plastist toru sees oleva traadi takistuse muutumise abil vms ... vähemalt paistis lihtsalt tühi toru, mille sees oli traat :)
Mööda traati käib üles-alla 1 korgike(ujuk),liigub seal sees kui õigetpidi ja tagurpidi see toru keerata.paned tagurpidi,siis näitab ,et paak täis:)Aga mind huvitab,kas käib see lahti:D,või tuleb uus osta?
525tds jõud
orenco
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 22.05.2012 14:57 38
Peamine sõiduk: BMW E34 525TDS
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus e34tds kytusepaagi ujuki kohta

Postitus Postitas orenco »

Lisan siis oma kogemuse ka siia kui kellelgi kunagi vaja läheks.

---

Mul oli hiljuti sama probleem, näitas kogu aeg 60L paagis. (E34 525 TDS 1995 Universaal).

Keerasin selle kütuseanduri tagant paagist lahti, ujuk liikus kui seda keerata ja näit liikus samuti õigesti. Probleem oli selle ujuki valge toru allolevas kollases osas (kastis). Seal oli näha musta paska läbi plasti. Ise ka ei oskanud otseselt lahti teha seda aga hiljem sain selle kollase osa ülemise kaane lahti, mul õiged tööriistad puudusid ja tegin enda selle korgi/kaane katki aga kui sul mitu väiksemat kruvikeerajat vms siis saad vist ilusti selle lahti. (see "kaan" on pildil kohe nr 2 detaili numbri all kust toru nr 1 sisse läheb):

Pilt

Minu probleemil oli veel üks nõks millest ma siiani aru ei saa, aga ma ei leidnud kuskilt selle kollase osa sees et kust kütus peaks saama valge toru sisse (kus ujuk asub), seega puurisin väikse 2mm augu valgesse torusse 1-1,5 cm selle kaane kõrguse alla ja panin kokku ja siiani töötab.. :)

Võib olla keegi muu oskab paremini selgitada kust see kütus sinna liikuma peaks aga minu lahendus auguga saavutas rahuldava tulemuse minule.
Vasta