K: E34 touringusse E38 elektrilised esiistmed...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
piachotti
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 22.09.2006 01:25 35
Asukoht: Tallinn

K: E34 touringusse E38 elektrilised esiistmed...

Postitus Postitas piachotti »

Huvi mul selline et kuna E38-s on esiistmed väga head ja mugavad, siis mõtlesin et kuna ma nüüd võtsin enda e34 tagasi ja hakkasin sellega sõitma siis tekkis idee et tahaks sinna sisse E38-a istmeid :D , ja probleem nimelt selline et kas kellelgi oleks isu kinnitused ringi teha ja see ka veel et soov oleks elektrilised istmed ikka panna sisse tagasi ei oska nagu ilma olla, vahepeal sõitsin e39 manuaalsed istmed sees oli küll mugavad istmed kuid see istme paika kruttimine võttis ligi nädal et saada nii et hea olla:roll:


Et siis kes oleks huvitatud tööst või kelle poole ma pöörduksin säärase ideega et seda teostada?
BMW 320 i -91a.
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Kui sa ühel heal päeval oma kallist naist koju lähed viima, siis viska pilk peale, kas E38 elektriistmete juhtmed ühtivad E34 omadega! Kindlasti leiaks ka netist infot, aga sul niigi sinna iga jumala päev asja :) Muidu anna teada kui midagi ühendama hakkad, ma tulen teen ka käe õliseks.. (ja istmed ka :lol: )
Kasutaja avatar
piachotti
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 22.09.2006 01:25 35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas piachotti »

joh kirjutas:Kui sa ühel heal päeval oma kallist naist koju lähed viima, siis viska pilk peale, kas E38 elektriistmete juhtmed ühtivad E34 omadega! Kindlasti leiaks ka netist infot, aga sul niigi sinna iga jumala päev asja :) Muidu anna teada kui midagi ühendama hakkad, ma tulen teen ka käe õliseks.. (ja istmed ka :lol: )
See plaan oli ja jäi plaaniks. nagu tead müün autot olude sunnil seega pole ju mōtet lammutama hakata.
BMW 320 i -91a.
Vasta