airbagi tuli

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
andua8
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 16.02.2010 22:19 33

airbagi tuli

Postitus Postitas andua8 »

tere.palju on siin räägitud airbagi tule kustutamisest kuid vastust ma ei ole ikka saanud veel.kas on võimalik airbagi tuld kustutada takisti abil,kuidas seda tehakse ja kust oleks võimalik sellist takistit leida.
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas TarMoH »

andua8 kirjutas:tere.palju on siin räägitud airbagi tule kustutamisest kuid vastust ma ei ole ikka saanud veel.kas on võimalik airbagi tuld kustutada takisti abil,kuidas seda tehakse ja kust oleks võimalik sellist takistit leida.
Mina panin takisti vahele ja viga kadus (ebay'st mingi 10 euri). Aga oled kindel, et sensormatt ikka? Mul siiamaani tuli põleb, kuid viga hoopis eelpingutis. :roll:
Kasutaja avatar
andua8
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 16.02.2010 22:19 33

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas andua8 »

sensormatt jah käisin kogemata põlvedega sel peal.aga kuhu vahele sa panid selle takisti.
Kasutaja avatar
taff911
Huviline
Postitusi: 958
Liitunud: 13.12.2005 18:42 09
Peamine sõiduk: BMW 520i e39 110kw
Asukoht: Tallinn

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas taff911 »

Kui Tallinnast siis pöördu Patrik-u poole, Silikaltsiidi 3h, tel. 5028520

Mina sain sealt abi, pani takitsi vahele ja asi korras, süsteem töötab. Hind oli ka igati mõistlik, kui õigesti mäletan siis kõik kokku eegu ajal oli midagi 300...400.- kanti.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4695
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas Fred »

Kui natuke guugeldada, saab selle sensormati vea likvideerida alla 1 euro eest. :)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
marko9bbb
Huviline
Postitusi: 385
Liitunud: 16.08.2010 17:59 24
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas marko9bbb »

Sattusin bimmerfest.com-is sarnase teema peale ning sealt jäi silma selline kommentaar:
I have this problem at the minute and have found that if you short out pins 7 and 15 on the OBC plug under the bonnet you can reset the light, but dont quote me on the pins I havent confirmed that it works yet but email me if you want any more info on the subject and I can confirm what to do.

Seega räägitakse OBC 7 ja 15 PINi lühistamisest, mis peaks tule nullima nagu aru saan. Ehk oskab keegi anda endapoolse kommentaari, kas selline asi ka reaalne on?
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas TarMoH »

marko9bbb kirjutas:Sattusin bimmerfest.com-is sarnase teema peale ning sealt jäi silma selline kommentaar:
I have this problem at the minute and have found that if you short out pins 7 and 15 on the OBC plug under the bonnet you can reset the light, but dont quote me on the pins I havent confirmed that it works yet but email me if you want any more info on the subject and I can confirm what to do.

Seega räägitakse OBC 7 ja 15 PINi lühistamisest, mis peaks tule nullima nagu aru saan. Ehk oskab keegi anda endapoolse kommentaari, kas selline asi ka reaalne on?
Niimoodi lampi lühistada ei ole vast hea mõte ;) Lihtsam on otsida foorumist keegi, kellel on inpa ja lasta mingi väikse raha eest veakoodid ära nullida, saab ka muud asjad kerge vaevaga atuol üle vaadata.
somebodyhelpme
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 23.02.2011 08:36 55

Re: airbagi tuli

Postitus Postitas somebodyhelpme »

Kusjuures mul e60 sama jama.Külmaga läks airbagi tuli põlema (drivers airbags faulty). Külm ikka vigurdab korralikult tehnikaga :shock: Tahaks ka ikka ise kõigepealt üritada seda veateadet kõrvaldada.
:)
Vasta