K: 89a 520i E34 Käivitub ei käivitu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Rihmarullik
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 08.04.2010 12:18 26

K: 89a 520i E34 Käivitub ei käivitu

Postitus Postitas Rihmarullik »

Tere,

Mure siis järgmine, ma olen külasepp- võtmeid on mul mitu erinevat, kruvika leian.
Nimelt sai üks kelk ostetud aga sellel on nii, et kui seisab paar päiva siis ei käiVitu.
Panin ommikul käima, käib nagu 3 silindriga...
Tuli veel paagitaseme anduril ei põle aga see selleks, võõras kelk veel, sai siis bensiinijaama sisse keeratud paari +/- 1 silindirlise autoga.
10l 98 peale ja uuesti käivitama, tutkit.
Jätsin pühast vihast asja sinnapaika, läksin tööle.
Töölt tulles vaatan *****, ikka alles keegi pole taht.
Istun sisse ja nagu võtit näitasin pabahh käis nagu Antsu kell.
Ilusti kõik 6 toru teevad tööd ja muretult jalaga nõksutades, naabrimehe moodi, läheb ilusti 7000 rpm ära.
Sõites justkui 3-4000rpm pealt jääb hing kinni ja lörtsutab. Tihedamal kasutamisel käivitus probleemi ei esine. Kus kohast viga otsida leida?
Kas piisab sellisest kirjeldusest, see nii vana auto, et kui see arvuti luti otsa saata siis arvuti hülgab kohe diagnoosimise mõtted kuna pole ühtegi USB pistikut sellel kelgul.
Üks suur ümar diagnostika pistik on aga need mehed kes asju jagavad nendel on miskite E65 meeste järts ees ja nende "tätokatega" põrsast kõrvuti lauale ei saa lüüa.
On kellelgi aimu millest asja otsima hakata.
Auto seisis ennem ostu püünel alates sellest lumerohkest ajast mis meil siin oli.
Bnsu filter, õhulugeja, jagaja, küünlad pühade õdede jaoks...?
BMW varuosad 5055211 KÜSI JULGELT!
Kasutaja avatar
Marko
Huviline
Postitusi: 1431
Liitunud: 18.06.2006 22:43 37
Asukoht: Tallinn

Re: K: 89a 520i E34 Käivitub ei käivitu

Postitus Postitas Marko »

Hea tekst :lol: :lol:

Kahtlustaks bensupumpa ja vaata jagaja kaane alla ka :roll:
Kui sul pole 3.0 liitrist BMW-ed, siis sa pole mitte mingi mees (nali)
E32 740iA
Rihmarullik
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 08.04.2010 12:18 26

Re: K: 89a 520i E34 Käivitub ei käivitu

Postitus Postitas Rihmarullik »

Mitu Bar-i seee va pump lööma peab ja kuidas seda kruvikaga mõõta saab või kodus leiduva inventaariga, köögis mõned kodumasinad on...
Siis ta ei tohiks ju kohapeal seistes ka pöördese minna ja 34 ju kõigil olenemata mootorist ühe võimsusega pumbad peal?
Jagaja purgi kaane all peaksin nägema ristsõnaruute või mis moodi ma aru saan, et selle naabrimehele topsihoidjaks võib nissanisse pakkuda?
Mis moodi neid külasepp mõõta saab, koduste vahenditega, ülikooli laborit mul seljataga pole ma olen sealt ainult mööda sõitnud käinud/veel vähem õppinud.

Andke rullnokkale jõudu :cool:
BMW varuosad 5055211 KÜSI JULGELT!
Vasta