Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1299
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas maarekl »

Mure selles, et käisi esmaspäeval sillastendis, kuid asja nagu korda ei saanud autol oli ikka rool nõksa risti ja kiskus kraavi poole. Viga tekkis siis, kui panin alla m+s rehvid. Täna siis proovisin uuesti suvekaid alla, nendega sellist probleemi polnud. Rehve vahetades aga avastasin et taga ülemisel õõtsal lõtk sees. Usungi, et viga ongi selles. Kas juhipoolne õõts võib tekitada seda, et kraavi poole kisub? Mida teha sillastendi vendadega, kas nad poleks pidanud seda avastama? kas mul oleks õigus nõuda neilt uut silla reguleerimist?

Huvitav veel see, et nädal tagasi käisin ka ülevaatusel ja seal ei öeldud ka selle kohta midagi. Hädaldati vaid esimese stabika puksiga, mis mõjutab ikka hulgaliselt vähem juhitavust.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas Indrek_M »

Rehvidest võib ka olla.
Indrek
kent
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 30.08.2011 22:20 38

Re: Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas kent »

Rehvid mõjutavad väga palju.
Kui on soliidne silla reguleerija siis enne ei hakka reguleerimistööd tegema kui sild on igalt poole tihke.
Kui peale käia siis muidugi teine asi.
Sillad peavad ikka korras olema ja siis alles rihtima.
Üks mees kelle juures olen käinud ja ühtegi halba sõna pole öelda on Mart Pere kusagil seal Laagri pool.
Vanakooli asjadega teeb (loe: pole laseritega jura) ja sihib ja rihib ikka kõik korda.
Kui huvi võin telefoni privada.
E39, '97, 2.8L, automaat.
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1299
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Re: Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas maarekl »

kent kirjutas:Rehvid mõjutavad väga palju.
Kui on soliidne silla reguleerija siis enne ei hakka reguleerimistööd tegema kui sild on igalt poole tihke.
Kui peale käia siis muidugi teine asi.
Sillad peavad ikka korras olema ja siis alles rihtima.
Üks mees kelle juures olen käinud ja ühtegi halba sõna pole öelda on Mart Pere kusagil seal Laagri pool.
Vanakooli asjadega teeb (loe: pole laseritega jura) ja sihib ja rihib ikka kõik korda.
Kui huvi võin telefoni privada.
ma asun lõuna-eestis ja ei viitsi küll tallinna poole mina reguleerima. Täna sai õõts taas korda ja juba oli parem. esmaspäeval lubati uues reguleerimine ka teha.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas TiitR »

maarekl kirjutas:
kent kirjutas:Rehvid mõjutavad väga palju.
Kui on soliidne silla reguleerija siis enne ei hakka reguleerimistööd tegema kui sild on igalt poole tihke.
Kui peale käia siis muidugi teine asi.
Sillad peavad ikka korras olema ja siis alles rihtima.
Üks mees kelle juures olen käinud ja ühtegi halba sõna pole öelda on Mart Pere kusagil seal Laagri pool.
Vanakooli asjadega teeb (loe: pole laseritega jura) ja sihib ja rihib ikka kõik korda.
Kui huvi võin telefoni privada.
ma asun lõuna-eestis ja ei viitsi küll tallinna poole mina reguleerima. Täna sai õõts taas korda ja juba oli parem. esmaspäeval lubati uues reguleerimine ka teha.
Kui Võru poolt Tartu tuled, siis soovitan läbi astuda sellisest rehvifirmast nagu 2GBaltic Company, asub teine vahetult Võru trassi ääres Lennujaama teele keerates. Eelnevalt soovitan aja kindlasti kokku leppida...kuid kutt teab mida teeb! Minu länkar aeti väga kenasti paika näiteks.
P.S Eelmisele, tule nüüd ikka sellesse sajandisse ja unustage igasugu kaikad ja nöörid ära, laser, peeglid ja arvutid on need ammu välja vahetanud! (See kõlab nagu kumm.ee reklaamis, et 50a. tagasi vahetas oma auto rehvid iga mees ise...ja 100a. tagasi polnudki autol veel rehve! :mrgreen:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1299
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Re: Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas maarekl »

ma usun ja loodan, et saavad nüüd mul silla paika, enam lõtke. eks esmaspäeval selgub. ma praegu rehvides nagu eriti ei kahtle. hetkel kõik rehvid nagu ühtlaselt kulunud, et vaevalt rehv kisub nii.
Kasutaja avatar
Alen
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 13.05.2011 18:09 46
Asukoht: Väike-Maarja

Re: Andke nõu e39 tagsilla ja sillastendi kohta!

Postitus Postitas Alen »

Sillastendis peavad nemad veenduma et silda saab reguleerida või vajab mingi osa vahetust. ja kui keegi vaidleb vastu siis otsige endale mõni korralikum sillastendi koht! minule on koguaeg ära öeldud kas sillaga on mingeid probleeme või ei, nägin oma silmaga kuidas uuris kõik puksid ja õõtsad üle ja alles siis hakkas silda regullima.

kui sulle tundub et rool on veits viltu ja kisub siis kaks asja, otsi mõni väga sile koht kus testida või siis tõesti mine ja lase üle teha.
e39 523i , BMW - Big Money Waste.
Vasta