E34 jahutussüsteemis mingi kala!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

E34 jahutussüsteemis mingi kala!

Postitus Postitas Janar_H »

ei saagi aru mis toimub,tosool kadus ja kadus,lõpuks avastasin,et radika ülaosas mõra sees.Kuidas nii lambist läheb radikas mõranema(plastosa),liimisin kinni,kas jääb pidama,selline tunne on,et surve on jahutussüsteemis sees
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

Õhutada oled proovinud ?
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
avorex
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 04.07.2004 18:26 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas avorex »

mul sama mure - blokikaane tihend oli läbi ja lõi jahutussüsteemi survega radika otsakaande mõrad sisse. muidu tal peabki kerge surve sees olema aga kui ülemine lõdvik on kõva kui kivi, siis hakka viga otsima. PS Millega liimisid? :shock:
E-34 524 TDA 1988
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

avorex kirjutas:mul sama mure - blokikaane tihend oli läbi ja lõi jahutussüsteemi survega radika otsakaande mõrad sisse. muidu tal peabki kerge surve sees olema aga kui ülemine lõdvik on kõva kui kivi, siis hakka viga otsima. PS Millega liimisid? :shock:
a kuidas ma tean kas on plokikaane tihend läbi?Ostsin juba uue radika,aga pole veel vahetanud,liimisin spets liimiga,aga ikka annab läbi
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
hunt007
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 11.01.2004 14:14 00
Peamine sõiduk: BMW 525d e60
Asukoht: Kesk-Eesti

Postitus Postitas hunt007 »

liimimine on ainult ajutine abi, mul oli radika vannis mõra, mis on plastikust muidugi ja liimituna pidas vastu ainult poolteist päeva. Osta pigem terve radikas. Endal jama vähem. Kuna radika plastiku ja liimi paisumistegur on hoopis teised ning ta ei saagi vastu pidada.
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

hunt007 kirjutas:liimimine on ainult ajutine abi, mul oli radika vannis mõra, mis on plastikust muidugi ja liimituna pidas vastu ainult poolteist päeva. Osta pigem terve radikas. Endal jama vähem. Kuna radika plastiku ja liimi paisumistegur on hoopis teised ning ta ei saagi vastu pidada.
jutt täitsa õige,kaks korda liiminud ja mitte muhvigi,ostsin radika ära,aga vahetamata veel
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
Kasutaja avatar
M-Tech
Huviline
Postitusi: 376
Liitunud: 20.04.2003 21:01 26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas M-Tech »

Paisupaagi kork peaks vist üle 2bar rõhu välja laskma süsteemist.

Minu omal lekkisid vanni ja elemendi ühenduskohad.
Ostsin tutika Nissensi radika ning tutika korgi ja taseme anduri.
Nüüd tundub kõik ok olevat.
Esimene päev sai küll vana korgiga sõidetud aga loodan, et see ei teinud uuele radikale haiget.
Poes väideti lekke põhjuseks lihtsalt radika vananemist.
10a. pidi radika max tööiga olema, vähemalt BMW radikate puhul (M50B25 mootor mul).
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

vahetasin radika ära tutika vastu,nüüd kõik korras.Kas oleks mõistlik vahetada ka kork ja tasemeandur,mis asub paisupaagi sees?
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
Vasta