525 tds ei lähe käima

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
pässaäss
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 06.11.2010 09:07 29

525 tds ei lähe käima

Postitus Postitas pässaäss »

Niih, tervist ja jõudu kõigile. Probleem selles, et avastasin juhtpihusti juures lekke, uurisin läbi kõik teemad, kus on juttu pihustitest, nende lekkest ja parandamisest jms, aga vastust enda küsimusele ei saanud.. Nüüd põhi jama ja küsimus niisugune, et kas ta sellepärast ei käivitu ? Sõitsin veel ringi ka niimoodi, et käima läks vägaväga pikalt, kohapeal käis nagu kellavärk, peale 200m poole sõidu pealt kutu. teeääres siis s***akanti käiamist ja sai jälle sõita. peale poes käiku käis ja sõitis isegi tsipa edasi ja kõik, enam käima ei lähe.
pässaäss
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 06.11.2010 09:07 29

Re: 525 tds ei lähe käima

Postitus Postitas pässaäss »

oligi nii ,
üks probleem lahendatud, tuleb kohe teine, ootan huviga .
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: 525 tds ei lähe käima

Postitus Postitas Tarmo_N »

juhtpihusteid remondin mina.käivitamise probleemid pole kuidagi lekkega seotud.lekke saan remontida kui pihusti minu kätte töimetad.remont 40e ja saad aastase garantii et ei leki ja pihusti töötab korralikult.
pässaäss
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 06.11.2010 09:07 29

Re: 525 tds ei lähe käima

Postitus Postitas pässaäss »

Tarmo_N kirjutas:juhtpihusteid remondin mina .
kas see tähendab, et mina ei võigi seda teha ? Hoidsin raha kokku ja sain eluaegse garantii, annab saba, teen uuesti ja seda niikaua kuni asi on nii ära remonditud, et vaja uus osta.
Oskad siis öelda, mis põhjusel ta seda nalja tegi ? Nii kui lekkevaba pihusti peale sai, läks käima .
Vasta