E34 vasak esitiib

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
amader
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 15.05.2005 12:34 36

E34 vasak esitiib

Postitus Postitas amader »

üks jobu sõitis juhi poolse esidiiva sisse Rimi parklas,kui ise poes olin ja loomulikul sõitis ta ju ära krt :evil: , kas keegi teab norm hinnaga töökoda,see tuleb ära vahetada kust saab uue norm hinnaga ja vahetus+värvimine norm hinnaga. :| Bmw 5ne 93a.Tallinn.
Viimati muutis amader, 11.11.2005 16:13 10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Mõttekam oleks ka mainida, mis linnas asud.
amader
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 15.05.2005 12:34 36

Postitus Postitas amader »

inxx kirjutas:Mõttekam oleks ka mainida, mis linnas asud.
tallinnas
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

Mul hakkas eelmise omaniku laksust esimene parem tiib üles paistetama ja automaaler tegi väga eeskujulikku tööd. SR foorumis on seda piisavalt maha tehtud ja mõnitatud, et sellesse usku mitte omada, aga minu kogemus oli igatahes positiivne - uus tiib + värvimine, hinda ei mäleta enam aga midagi ulmelist ei olnud ning kvaliteet on väga hea ja värv on punkti pealt õige.
I had a life once. Then I bought a BMW
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

rzz kirjutas:Mul hakkas eelmise omaniku laksust esimene parem tiib üles paistetama ja automaaler tegi väga eeskujulikku tööd. SR foorumis on seda piisavalt maha tehtud ja mõnitatud, et sellesse usku mitte omada, aga minu kogemus oli igatahes positiivne - uus tiib + värvimine, hinda ei mäleta enam aga midagi ulmelist ei olnud ning kvaliteet on väga hea ja värv on punkti pealt õige.
Mul oli ka kunagi hobune, sest Narvas paistab päike, aga ei noh muidu kõik norm ja lase ära. :lol:
Vasta