E60/61 Restraint systems

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
m0ff
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 04.03.2009 20:16 58
Asukoht: Viljandi

E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas m0ff »

Täiesti lambist tuli siis selline error:
Restraint systems!
Function of airags belt tensioners and belt frce limiters fauly. ensure your belt is fastened despite the fault.

Armatuuris põleb nii airbagi kui ka urvavöö pilt.
Kuigi turvavöö andur peaks toimima, kui "vööta sõidan" siis hakkab virisema et pane vöö peale.
Sain diagnostist aru et see pingutiga seoses.
Olen lasnud kaks päeva järjest diagnostis ära kustutada, aga pea 7 käivituse järel tuleb error ette.

Kas keegi on antud veaga kokku puutunud ja kuidas veast lahti sai?
BMW E61 3.0 Diisel 2004
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4358
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas PeeterA »

Kui on turvavöö pürotehnilise pinguti viga, siis on see tingitud kas kehvast pistikühendusest või rikkis pingutist endast.
tel. 51 949 859
bmw e60 :)
Huviline
Postitusi: 748
Liitunud: 28.04.2012 20:44 55
Peamine sõiduk: BMW E60
Asukoht: Tallinn/Järvamaa

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas bmw e60 :) »

või vajab airbagi plokk remonti? Asub pardatsoki taga.

Mul hetkel sama jama. 300.- eest teeks Patrick korda selle ja annaks mulle ka nii kauaks asendus auto. :)
Ka proovind diagnostikaga ära kustutada aga tuleb kohe tagasi. Siis kui sain teada Patrickult mis viga, siis pakkus, et teeb kohe korda, sai siis airbagi plokk ära võetud, aga peale selle ära võtmist enam ei taht kuidagi auto koostööd teha, kõik ABS-id ja muud tuled lõi armatuuris põlema. Ja mootor ja käigukast olid avarii reziimis kui airbagi plokki auto küljes pold. Ühesõnaga jäi siis see tegemata kuna mul oli see päev ka autot vaja ja Patrickul pold ka kohe asendus autot anda. Ühesõnaga, peaks selle asja kiiremas korras korda tegelt tegema, kui midagi peaks juhtuma siis ükski padi välja ei tule.
Kasutaja avatar
m0ff
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 04.03.2009 20:16 58
Asukoht: Viljandi

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas m0ff »

PeeterA kirjutas:Kui on turvavöö pürotehnilise pinguti viga, siis on see tingitud kas kehvast pistikühendusest või rikkis pingutist endast.

Kas puhastaksin pistikuid selle õige vahendiga ja proovin uuesti kustutada diagnostis?
Kasutaja avatar
m0ff
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 04.03.2009 20:16 58
Asukoht: Viljandi

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas m0ff »

bmw e60 :) kirjutas:või vajab airbagi plokk remonti? Asub pardatsoki taga.

Mul hetkel sama jama. 300.- eest teeks Patrick korda selle ja annaks mulle ka nii kauaks asendus auto. :)
Ka proovind diagnostikaga ära kustutada aga tuleb kohe tagasi. Siis kui sain teada Patrickult mis viga, siis pakkus, et teeb kohe korda, sai siis airbagi plokk ära võetud, aga peale selle ära võtmist enam ei taht kuidagi auto koostööd teha, kõik ABS-id ja muud tuled lõi armatuuris põlema. Ja mootor ja käigukast olid avarii reziimis kui airbagi plokki auto küljes pold. Ühesõnaga jäi siis see tegemata kuna mul oli see päev ka autot vaja ja Patrickul pold ka kohe asendus autot anda. Ühesõnaga, peaks selle asja kiiremas korras korda tegelt tegema, kui midagi peaks juhtuma siis ükski padi välja ei tule.
Kui see blokk katki siis miks ta koguaeg ühe ja sama veateate valib? neid andureid ju tohhuijaa igalpool.
Sul siis ka koguaeg üks ja seesama veateade?
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas ooDDoo »

Mis viga diagnostika näitas? Õige diagnostika abiks. Säästab palju aega ja raha. Võib olla ka lihtsalt aku püropadruni pistik nats halvasti peesas ja sellest piisab.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
m0ff
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 04.03.2009 20:16 58
Asukoht: Viljandi

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas m0ff »

ooDDoo kirjutas:Mis viga diagnostika näitas? Õige diagnostika abiks. Säästab palju aega ja raha. Võib olla ka lihtsalt aku püropadruni pistik nats halvasti peesas ja sellest piisab.
vabandust et ma natuke loll, aga kas see seal see aku peal oleva klemmi kinnitus?

diagnostika näitas et juhi turvavöö pinguti viga.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas ooDDoo »

Siis vaja vaadata üle istmealused pistikud ja proovida veakoode pärast seda lugeda.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
m0ff
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 04.03.2009 20:16 58
Asukoht: Viljandi

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas m0ff »

Ja ega hoiatustuled ise ära kustu kui asi isegi korda sai.
pean ikka kustu4ama minema veateadet?
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4358
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: E60/61 Restraint systems

Postitus Postitas PeeterA »

Paraku jah.
tel. 51 949 859
Vasta