E61 xenonite error

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
onu_kults
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 05.07.2013 00:45 26
Peamine sõiduk: 520d lci (E61)

E61 xenonite error

Postitus Postitas onu_kults »

Tere!

Olen praeguse autoga sõitnud umbes 1,5 aastat, mille jooksul on alati põlenud armatuuris madala klaasipesuvedeliku taseme hoiatus. Ostsin samal ajal kui auto uueks omanikuks sain ühest ettevõttest, mida siin foorumis ka kiidetud, xenoni komplekti. Nüüd viimasel ajal selle komplekti parempoolne tuli hakkas vilkuma ja hoiatusi andma: kord põles, siis kustus, siis jälle põles jne. Vahetasin parema ja vasaku poole komplektid kogu täiega omavahel ära, siis kadus mingiks ajaks nii tulede kui ISEGI klaasipesuvedeliku error ära. Paar päeva tagasi ilmusid mõlemad uuesti tagasi, kusjuures kui enne oli parem tuli erroris, siis pärast vahetust on vasakpoolne. Mainin veel nii palju ära, et ettevõte vahetas mul ballastid välja, aga sellest ei sõltunud midagi. Kuskil peab mingi muu jama olema. Kas keegi teab kedagi, kes võiks mind aidata neist erroritest vabaneda?

Kuldar
Kasutaja avatar
j4nx
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 08.04.2010 14:38 19
Peamine sõiduk: 07 Grand Cherokee Overland 3.0crd
Asukoht: Viljandi

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas j4nx »

arvatavasti pead laskma arvutiga tuled ümber kodeerida kui nad sul originaalis olid halogeenid...et auto aru saaks, et sul xenon on nüüd küljes.
endal oli sama viga kui tahtsin kaugtuledesse aftermarket xenoneid panna.
niiet otsi pädev diagnostik, kes selle arvutiga ära saaks muuta.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7832
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas arnis »

Kui su autol ei ole ettenähtud ksenoone, siis neid ei saa sinna "lihtsalt panna", ilma
et autol anomaaliaid/rikkeid tekib ja õigest tehnopunktist ülevaatuse läbida saaks.
viewtopic.php?p=15006623#p15006623" onclick="window.open(this.href);return false;

POOLTEIST AASTAT SÕITA VEATEATEGA? - peab ikka päris vaene E61 omanik olema.


edit Henri: Lingitud teema prügisse lükatud, kuna sisaldab 90% tarbetut saagimist ksenoontulepolitsei ja temale vastanute poolt. Tänan, et tähelepanu juhtisid.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
onu_kults
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 05.07.2013 00:45 26
Peamine sõiduk: 520d lci (E61)

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas onu_kults »

Poolteist aastat sõitsin klaasipesuvedeliku erroriga. Vahepeal hakkasin asja juba uurima ka, aga kuna väga see väike asi ei seganud, siis ei lasknud end asjal segada. Autopede pole, et iga krõbina või kolina peale kohe pea kaotaks ja kuskile teenindusse jookseks. Pole ausalt öeldes kiire elutempo juures seda aegagi. Nüüd aga kui tuled jamavad, siis tuleb see aeg kuskilt leida.
Kasutaja avatar
j4nx
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 08.04.2010 14:38 19
Peamine sõiduk: 07 Grand Cherokee Overland 3.0crd
Asukoht: Viljandi

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas j4nx »

arnis kirjutas:POOLTEIST AASTAT SÕITA VEATEATEGA? - peab ikka päris vaene E61 omanik olema.
Pean liituma vaese e60 mehe staatusega, kuna paar kuud tagasi tagumisi piduriklotse vahetades sai kulumisandur veidi viga ja nüüd auto annab piduriklotside veateadet.
käin kodust kaugele tööle ja ei ole aega olnud seda 10-20 eurist andurit osta ja ära vahetada.
ahjaa, osta ma seda ei jõua ju :/
auto pidurdab ja sõidab samamoodi edasi nagu ennem.

Sorry for OT, aga lugesin seda teemat, mis Arnis linkis ja ikka annab iga asjaga vinguda :)
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7832
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas arnis »

Loodan, et teil mõlemal klaasipesuvedelik saab otsa kõige pritsimava poriilmaga
mis üldse võimalik ning rikute pori kraapides nii klaasi kui kojamehed ja loodan,
et järgmine kord teil mõlemal pidurikettad kõik korraga hakkaksid vilisema kõige
keerulisema nädala pikal reisil, peale mida rikutud pidurikettad peate vahetama ;)

Kas ma saan õigesti aru, et te mehed vahetate mootoriõli harvemini kui kord
pooleteise aasta jooksul? Selles mõttes, et te mõlemad väidate, et teil ei ole aega
autot ei ise teha ega lasta hooldusel seda teha (ühel siis paar kuud, teisel 18 kuud).
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas Ma®tin »

Mis see sinu asi on, kuidas keegi oma auto hooldab?
Ma olen üsna kindel, et pool foorumit loodab sinu suunas ka igasugu asju.
Kasutaja avatar
Rist0
Huviline
Postitusi: 1091
Liitunud: 04.05.2006 18:49 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Tallinn,Keila

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas Rist0 »

arnis kirjutas:Loodan, et teil mõlemal klaasipesuvedelik saab otsa kõige pritsimava poriilmaga
mis üldse võimalik ning rikute pori kraapides nii klaasi kui kojamehed ja loodan,
et järgmine kord teil mõlemal pidurikettad kõik korraga hakkaksid vilisema kõige
keerulisema nädala pikal reisil, peale mida rikutud pidurikettad peate vahetama ;)
Sa siin võtad sõna kui kaua keegi vigadega ringi sõidab?Su oma vend on juba päris mitu kuud vigase autoga ringi sõitnud,huvitav,et sa siin sappi pritsid. Sa enne ikka mõtle ka kui oma suu lahti teed..
Viimati muutis Henri., 19.02.2015 20:42 58, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: keerasin veits tooni maha, isiklikel solvangutel ja halvustamisel pole siin foorumis kohta, aga arnis võiks end tõesti teinekord tagasi hoida.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas patrik »

Ilmselt on viga pirnis, kuid kindel ei saa olla. Jääd hätta, võta ühendust, aitan ikka.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
greger123
Huviline
Postitusi: 509
Liitunud: 28.12.2008 16:12 16
Asukoht: Saue-Tallinn-Kohila

Re: E61 xenonite error

Postitus Postitas greger123 »

POOLTEIST AASTAT SÕITA VEATEATEGA? - peab ikka päris vaene E61 omanik olema.

Tuli meil siin miljokas välja :D
Vasta