e60 airbag viga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

e60 airbag viga

Postitus Postitas Wilson »

Tere,uus päev ja uus mure. Nimelt hakkas põlema airbagi tuli, sai seda kustutatud aga tuleb visalt tagasi.
Arvuti annab vea 9847- Active head resistant,front left: short circuit to ground
-Intermittent

Mis asi vahetust vajada võib või kuskohast viga otsida ?
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Juhi peatugi vealine. Padrun lõppenud näiteks. Midagi sarnast: https://www.youtube.com/watch?v=uic3ZR37F7g
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4358
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas PeeterA »

Tavaliselt viga halvenenud pistikühenduses.
Eelpool kirjeldatud olukord tekib avarii korral.
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Sa ei paranda ega vaheta selle padruni peal mingit ühendust ja riknevad need käigu pealt ka ilma triggerduseta.
PS: 10 aastat on nende lõhkelaengute parim enne eluiga ja tuleb kogu autol vahetada. Loomulikult vaene inimene sellise "pisiasjaga" ei tegele. Kui on alla 10 aastat juhtum siis reeglina käib autotootja garantii alla.
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas Ma®tin »

Jälle sa jõuad teiste rahakotini oma jutuga :lol:
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Rahakottidest ei tea midagi aga vaimust vaeseid või nagu näha kohati ka defitsiidis, annab tagant lükata. :D

PS: Kui ahelas on lihtsalt halb ühendus või katkenud siis seal on kasutusel kood 984C.
984C Open circuit,firing circuit,front airbag,left,stage 1(E85),or active
head restraint,front left(E6x)
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4358
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas PeeterA »

Enamus autodel, millega olen kokku puutunud, on põhiline airbag'i tule süttimise põhjus olnud kehvades pistikühendustes. Airbag'i padruni poolse pistiku klemmid on tavaliselt isased ja kullatud. Väsivad ära emased klemmid, mis on juhtmestiku poolses pistikus. Nende vahetamisega on probleemi korda saanud.

Mõnus on targutada sel teemal, kes on vaene ja kes on rikas :lol:
ttsys kirjutas:Sa ei paranda ega vaheta selle padruni peal mingit ühendust ja riknevad need käigu pealt ka ilma triggerduseta.
PS: 10 aastat on nende lõhkelaengute parim enne eluiga ja tuleb kogu autol vahetada. Loomulikult vaene inimene sellise "pisiasjaga" ei tegele. Kui on alla 10 aastat juhtum siis reeglina käib autotootja garantii alla.
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas teet82 »

Loomulikult ei ole ju mingil hetkel enam majanduslikult mõttekas AIRBAG-i süsteemi remontida, sest see ületab mitmekordselt auto turuhinna. Põhimõtteliselt ei tohi ju ka "Crash Data" veakoode kustutada, ehk siis peale igat matsu tuleks uus moodul (poest, mitte teise mehe vana) panna. Kas keegi on nõus ostma selle oma E34 või E36 peale?
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Jah ei ole mõttekas ja ei peagi olema ehk õige hetk sulatusse saata. Inimese elu on liiga kallis ja väärtuslik, et sellise pisiasja pealt koonerdades mööndusi teha.
Muide, kes ostab neid ratastel liikuvaid kabeleid? Heausksed ja totud eelkõige. Nendel totudel on tihti veel ka väiksed lapsed. Seetõttu õhkab sellist 0 tolerantsi ka minu postitustest.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas teet82 »

Sellisel juhul tuleks sulatusahju saata ka need autod, millel näiteks DPF eemaldatud, kahjustab ju ka see kaudselt inimeste tervist. Ehk siis viige Kuusakoskisse oma E60 või E65, juhul kui uut tahmafiltrit ei raatsi panna :D

Tegelikult pole need autod minu arvates õige sihtgrupi käes. Need on loodud inimestele, kes lihtsalt viivad auto esindusse ja neid ei huvita hind, nad tahavad lihtsalt korras autot tagasi saada ja maksavad palju küsitakse. Mitte ei käi foorumis odavamaid lahendusi otsimas, sest reaalselt raha pole auto remondiks ja hooldamiseks.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas Skalp »

ttsys kirjutas:Muide, kes ostab neid ratastel liikuvaid kabeleid? Heausksed ja totud eelkõige. Nendel totudel on tihti veel ka väiksed lapsed.
Tean nii mõndagi sellist väikeste lastega totut, kes lihtsalt tänapäeva Eesti riigi rikastuvate riigiisade majanduses ei saagi endale lubada midagi paremat, kui 15 aastased ratastel kabelid. Aga liikuda on vaja ja oma rattad on ikka etemad, kui võõrad... või suured kirstud (viidates eilsele uudisele, kus politsei tegi pistelist rekkade ja busside tehnokontrolli... link)
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas patrik »

Ma olen viimasel ajal otse külge jootnud, tuleb kindlam ja odavam kui uus juhtmesari, mis sageli migi aja pärast jälle nässus on. Mina ei pea tegele garantiiga ja klient ei maksa rohkem- win-win!
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Joota ehk tugevdada ahel on üks asi aga selliste vigade passiivelemendiga asendamine või ükskõik, mis viisil mingi kahjustuse tekitamine (näiteks lukkude püropadrunite ahela välja kodeerimine jne) ei ole pelgalt mingi mooduli ära petmine vaid ühtlasi mainitud heausksete ja totude, kes ei tea ega oska sellist asja kontrollida, kabelisse suunamine. See pettusega säästetud nirused 10-50€ maksavad süütute inimeste elu ja see ei ole OK. Vähemalt kui sellist ratastel kabelit müüte siis kirjutage juurde, et turvavarustus rikutud-puudub. Siis vähemalt inimene, kes sellise juhtumi otsas ja kabel meeldib saab edasised valikud teha.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Aitab-aitab. Kabel ja siis kiire maa alla minekule aitab muidugi kaasa. Peetrusele võite siis näidata puhtalt läbitud ülevaatuse paberit.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

See on 1 suurim argument, miks mõtlev inimene ei osta Eestis või sarnases jopedemaal sõitnud kasutatud autot. Mida rohkem see susserdamiste mõttemall juurdub seda enam kaugeneb mõtlev inimene sellest turuosast. Paradigma.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Eksid Kuno. Pistikute jootmine ei ole BMW-st alguse saanud vaid palju odavamatest autodest, millel garantii ajal juba sellised probleemid. Jaapanlased on 10 aastat juba romulas sulatust oodanud, kui BMW-l need probleemid süvenevad. Kõik sõltub ka sellest, kui heaperemehelikult on autot ekspluateeritud. Kui autol on palju kasutajaid siis toolid sõidavad ja ka probleemid intensiivistuvad.
Teadlik auto ostja sõelub sellised ära tehtud remondivõtted välja. Hea asja eest ollakse ka nõus rohkem maksma. Nagu öeldud, heausklikud ja lihtsalt totud on need, kelle kraesse kõik lehterdub.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas ttsys »

Ma ei kiru japse vaid lehvitan äratuskellaga, et reaalsustaju üles äratada. Japsid on pseudotoredad kuni 6 aastat. Siis on 4 aastat koolemiseelset mõminat ja sulatus. Seepärast ongi kvaliteet kõva, sest pärast 10. aastat neid lihtsalt enan ei ole. Sakslane käib aga veel 20-30 aastat ja kisub sellega ülevaatuspunktides veaarvudega renomeed alla. Sakslaste säästubrändi VW mudelid on nüüdseks aga Toyota troonilt puksinud, strateegiad töötavad ja ahnus kasvab.
Ka BMW osas kõik muutub või õigemini on juba muutunud. 2011 alates on kõik 5 aastase kasutuseaga. Valmistu Kuno, seda "paska" hakkab lendama seega ca alates aasta 2016.
Remonditöökojad: hakake heaga selleks ajaks töötajaid juurde koolitama, teie võimalus.
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas Wilson »

keegi üle vaataks ?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: e60 airbag viga

Postitus Postitas patrik »

võin vaadata
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta