Käsipidur jamab:)e39 523i 98a.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
konks
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 11.11.2010 13:29 27
Asukoht: essu city

Käsipidur jamab:)e39 523i 98a.

Postitus Postitas konks »

Olen otsinud kuid sellist probleemi. Ei leia nii et vabandust ei ole vaja karjuda kohe :) käsipidur töötab kuid ainult kohapeal ühelpool ok. Kuid teiselpool mitte,võtad ratta alt proovid,toimetab lukku kenasti kuid stendist läbi ei lähe 0:). Ometi uued klotsid pandud paar kuud tagasi kas jälle. Otsas:)mida targad soovitavad teha :)
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: Käsipidur jamab:)e39 523i 98a.

Postitus Postitas teet82 »

konks kirjutas:Ometi uued klotsid pandud paar kuud tagasi kas jälle
Käsipiduri klotsid ju ei kulugi, kui ettenähtud eesmärgil kasutada :D
Aga muidu tuleb viga paigaldajast/reguleerijast otsida, mis muud seal ikka olla saab.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
urks
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 29.05.2009 21:06 38
Peamine sõiduk: BMW f11 530D
Asukoht: Harjumaa, Rae vald

Re: Käsipidur jamab:)e39 523i 98a.

Postitus Postitas urks »

Sarnase vea pärast olen piduritrossi vahetanud.Kontrolli üle, kas pole väliseid vigastusi ja kõri seest läbi roostetanud.
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: Käsipidur jamab:)e39 523i 98a.

Postitus Postitas Skalp »

Mul oli sama häda, ülevaatusel märgiti ära, et üks pool käsipidurist ei tööta. Tuli välja et tross oli kinni roostetanud. Automaat kast ja käsipidurit kunagi ei kasuta. Sai tross ära vahetatud (suht n*ss, eriti salongi osa) ja korras. Nüüd korra kuus profülaktika mõttes tõmban, et ikka liiguks.
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
Kasutaja avatar
konks
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 11.11.2010 13:29 27
Asukoht: essu city

Re: Käsipidur jamab:)e39 523i 98a.

Postitus Postitas konks »

Võtsin ratta maha ning puhastasin klotse ja trossi Veits ning liigutasin hoobasid ja voilaa hakkas toimetama, äitüma kes kaasa mõtlesid üv stendis kõik ok nüüd uus jama aigbagi tuluke ei taha põlema. Minna võtit andes :)nussivad vaest põllumeest nii kuis jaksavad :)
Vasta