BMW 535 3.0 Bi-Turbo 200kw

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
aamc
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 03.04.2016 15:05 57

BMW 535 3.0 Bi-Turbo 200kw

Postitus Postitas aamc »

Tere,

Olen auto teemade kohapealt suhteliselt võhik kuid soov on soetada endale oma esimene BMW. Silmapiiril on siis selline masin : http://www.auto24.ee/used/2206279" onclick="window.open(this.href);return false;
Jagage palun oma kogemusi/teadmisi ning plusse/miinuseid seoses antud masinaga. Mida tasuks jälgida ja kui töökindel antud masin on.
Kasutaja avatar
Sulev
Huviline
Postitusi: 825
Liitunud: 18.09.2007 13:28 41
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 535 3.0 Bi-Turbo 200kw

Postitus Postitas Sulev »

aamc kirjutas:Tere,

Olen auto teemade kohapealt suhteliselt võhik kuid soov on soetada endale oma esimene BMW. Silmapiiril on siis selline masin : http://www.auto24.ee/used/2206279" onclick="window.open(this.href);return false;
Jagage palun oma kogemusi/teadmisi ning plusse/miinuseid seoses antud masinaga. Mida tasuks jälgida ja kui töökindel antud masin on.
Võta arvutiga mees kaasa kui ostma lähed. Oleneb kui suur läbisõit on aga suure läbisõidu juures turbod ja ATM kasti hüdromuhv.
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: BMW 535 3.0 Bi-Turbo 200kw

Postitus Postitas Mrko »

Ma ei soovitaks mingit arvutiga meest, vaid kas UM-ist ostueelne kontroll või siis kas äkki oli kasutaja patric või ttsys, kes eelneval kokkuleppel kah seda tegi. Ja kas 535 mitte 3,0 eip ole ja km-reid kah kuidagi häbematult vähe. Aga läbisõit pole probleem, pigem on need hoopis vead, mis müüa rääkimata jätab ja neid suudavad selle auto juures avastada ainult oma ala profid. Omast kogemusest võin sulle seda öelda... Käisin enda omaga kolmes tava autoremondi kohas ja käis ka mingi autocom taga ja kõigis kohtades öeldi kõik ok... 10 kuud hiljem juba 5k vaesem :D Aga noh, pole hullu, auto peab korras olema ja kõik mis küljes töötama, seega varsti ring asjadega peal :mrgreen:
Peaaegu oleks unustanud mainida, et odavaid vigu sellel autol pole, iga väiksemgi viga võib minna maksma palju. Lase ostueelne kontroll teha koos remondi kalkulatsiooniga ja saadki reaalse summa teada.
Vasta