E39 sedaan, makk ei mängi muusikat (raadiot)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Sec0ndRun
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 20.12.2015 17:09 05

E39 sedaan, makk ei mängi muusikat (raadiot)

Postitus Postitas Sec0ndRun »

Terv!

Olen sellise probleemi küüsis, et e39l lõpetas makk mängimise, mis juhtus, ei tea..
Juhtus see siis täiesti lambist, näitab ainult kellaaega, heli ei ole ja raadiot samuti kuulata ei saa.

Milles võib viga olla? Kui sõitsin ilma raadiota (oli see siis lahti ühendatud) siis korra mingi aja peale püüdis kuskilt levi ja lõi lambist mingi raadiokanali käima, muidugi väga halva kvaliteediga, seega ei saa ju makis endas viga olla? Eile õhtul ja täna hommikul sain jälle muusikat kuulata, st, et raadio hakkas täiesti lambist tööle jälle, õhtul aga uuesti proovides oli 0. seis ja täielik vaikus.

Pöördungi siiapoole, et milles võib olla viga ja kust võiks põhjust otsida? Üritasin otsida ka seda nö raadioplokki (ei tea, kas kutsutakse seda nii (?)), kuid asjatult, ei leidnud seda, tean, et Touringutel asetseb see vist pagasnikus vasakul pool küljesees?

Lisan ka makist endast pildi!

Igasugused nõuanded on vägagi teretulnud!

Pilt
Kasutaja avatar
IvoMei
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 29.05.2007 09:31 16

Re: E39 sedaan, makk ei mängi muusikat (raadiot)

Postitus Postitas IvoMei »

Kui ma nüüd ei eksi siis audiot juhibki sul see ülemine kasseti osa just. Endal oli sama juhus. Tükkaega nuputasin ,et diagnost viskab errorit (Radio energy saving mode). Ühel hetkel oli vaikus majas, ei heli, ei mänginud ka cd box. Ja see sama ülemine kassetiosa oli küpse omadega. Kui sa selle eemaldad siis näed kas seal taga selline suur pistik kus ka kõlari juhtmed. Usutavasti on.

Edit: http://bmwrecambios.es/WebRoot/StorePie ... _e53_b.JPG" onclick="window.open(this.href);return false; siin lingil siis näha milline mu kassetikas tagant välja näeb. Need suured pinnid jooksevad kõlaritele.
Sec0ndRun
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 20.12.2015 17:09 05

Re: E39 sedaan, makk ei mängi muusikat (raadiot)

Postitus Postitas Sec0ndRun »

Tänud, eks kakun lahti ja vaatab mis saab, hoian asjadega kursis. : )
Vasta