E60 ei käivitu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

Mure siis selline et autoks 2004 aasta 545 ja hommikul ei käivitunud. Varem pole kunagi probleemiks olnud alati poole pöörde pill olnud ja ei ühtegi hoiatustulukest ega errorit ka ei viska. Starter käiab usinasti ja keerates käiab niikaua kuni ise tagasi võtme eelmisesse asendisse keerad (kummaline aga ei oska komenteerida,äkki peabki nii olema). Käisin hiilisin kõik kaitsmed yle ja tõstsin kindalaekast releed ymber korra(sama marki) ja olukord ei muutund. Yritasin ka bensupumba häält kuulata tagaistme alt aga ausalt öeldes ei kuulnud midagi. Kas on kellelgi soovitusi kuidas bensupumpa kuidagi lihtsalt kontrollida ja ka muud head nõuanded ja yleyldse igasugune abi teretulnud. Ei tahaks jälle autot remonti vedada ta seal viimasel ajal aega veetnud küll. Ette tänades
Kasutaja avatar
TELK
Huviline
Postitusi: 1620
Liitunud: 24.10.2006 22:29 13
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Uus Saue vald

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas TELK »

Diagnostika oleks kõige kiirem viis. Foorumis küll neid kellel juhtmed olemas.
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

Oleks vast abi küll kui kellelgi oleks aega või viitsimist kohale mustamäele tulla õhtupoole. Kuna ma siit isiklikult kedagi ei tunne siis ei oska kellegi poole ka pöörduda. Aga kui keegi viitsiks siis võtaks abi vastu.
Kasutaja avatar
Kert11
Huviline
Postitusi: 970
Liitunud: 13.09.2013 21:31 03
Peamine sõiduk: X5 3.0d 135kw
Asukoht: Kesklinna linnaosa, Raua asum

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas Kert11 »

TELK kirjutas:Foorumis küll neid kellel juhtmed olemas.
Natuke nüüd teemaalgataja teemast kõrvale, aga mul ka plaan osta/tellida netist omale vastav kaabel ja leida mingi soft kas siis läpakale ja telefonile. On kellelgi mingeid soovitusi selles osas, missugust softi eelistada või mis kabla eelistus?

Mul probleem selles, et sõidan pidevalt ainult linnas ja 2 korda juba nii olnud, et DPF põletuse protsess hiljaks jäänud kuna ei täida tingimusi (kiirus peab olema vähemalt 40 miili) isegi on alustanud aga pooleli jäänud kuna olen seisma jäänud vms. Tahaks ise vahest kabla taha lükata ja vaadata millal viimati põletas ja mis on vastusurve ning kas on löönud veakoodi sisse kuna peale seda on m6tetu minna maanteele põletamist üritama. Lihtsalt niiöelda DPF-ga seonduva info lugemiseks kasutaks seda kablat ja softi. Ideaalis võiks olla mingi bluetooth vidin ja app telefonis, aga lepiksin ka kaabli ja PC softiga. Kellelgi mingeid soovitusi selles osas?
2xE46, 1xE65 (745i), 4xE60 (525d, 530d, 530xd, 530i), 1xE53 (X5 3.0d)
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

Mul tegelt endal kapis mingisugume inpa juhe ja plaat ripakil ja yle mis jäi yle täitsa uuena kuna läpakas suri ennem ära,kui huvi on kirjuta
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

bensupump vagetatud,relee vahetatud(tyhja)relee lyhisesse lastes pump töötab ja käivitub,kellelgi äkki tarkust jagada?Hakkab juba sitaauguni saama sellesse autosse investeerimisest:(
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas patrik »

Kui kohale lohistad, panen kiirelt käima
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

Kas õhtul peale viit või nädalavahetusel ka löögile pääseb?
iffiff
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 11.05.2014 22:57 06
Peamine sõiduk: e91 m47

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas iffiff »

Hakkab juba sitaauguni saama sellesse autosse investeerimisest:(
No müü maha siis:D
Ei, kui nüüd päriselt rääkida siis auto ei ole investeering - see ei too raha sisse.
Elu on stressivabam kui autot pidada tabevahendina, nagu pesumasinat või veekeetjat.
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

Asi korras,viga oli IVM plokis. Tänud Patricule
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 ei käivitu

Postitus Postitas kalavees »

iffiff kirjutas:
Hakkab juba sitaauguni saama sellesse autosse investeerimisest:(
No müü maha siis:D
Ei, kui nüüd päriselt rääkida siis auto ei ole investeering - see ei too raha sisse.
Elu on stressivabam kui autot pidada tabevahendina, nagu pesumasinat või veekeetjat.
Auto ongi tarbeese aga tarbeeset peab ka olla hea tarbida,mitte kiita oma surnud diisel rappeid.
Vasta