bmw540

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
erki77
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11.06.2005 17:38 27

bmw540

Postitus Postitas erki77 »

plaan ostma hakata E34 540'i. mis võiks olla selle auto valupunktid ja nõrgad kohad,millele tasuks ostmisel tähelepanu pöörata. head omadused on kõigile teada. ;)
auktagavarakummis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 12.06.2005 19:03 05

Postitus Postitas auktagavarakummis »

ühe asjana äkki automaatkast kui plaanid automaatkastiga masinat. vanematel bmw-del polevat need just kõige töökindlamad.
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

Mootori halb käivitumine võib viidata kahjustatud silindritele, kui on nikasiliga M60 mootor. Tühikäigul kõva rappumine viitab ka sellele.
Samas teatav rappumine on normaalne. Performancile orienteeritud nukkvõllide tõttu nagu ma ühelt netilehelt lugesin.

Kui on automaat kast siis vaata, et vahetaks sujuvalt ikka ja kõik käigud lülituksid. Mul vana kastiga näiteks tagurpidi käik kohe ei rakendunud. Alles siis kui gaasi andsin hakkas järsku vedama.

Muud eripärast polegi nagu.
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Nu kirjutas: Samas teatav rappumine on normaalne. Performancile orienteeritud nukkvõllide tõttu nagu ma ühelt netilehelt lugesin.


Muud eripärast polegi nagu.

Ma seda ei teadnudki,et peabki natuke rappuma tühikäigul,kunagi truumu juures diagnostis käidud ja kõik oli nagu korras,nüüd siis tean,et see normaalne :)
Vasta