E34 Lagi, home-made

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Sbanger
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 31.08.2015 23:03 52
Peamine sõiduk: BMW 525i

E34 Lagi, home-made

Postitus Postitas Sbanger »

Tahtsin jagada enda tehtud lage ja ühtlasi käia välja mõtte, et kui keegi teine sooviks ka omale "custom" lage siis ma oleksin valmis tegema. Minul sai asi alguse sellest, et katuseluugi äravoolu toru oli lahti ja salongi tilkus sisse. Tuli siis lagi maha võtta, ise esimest korda hakkasin niimoodi salongi lammutama. PLaanis oli vana lae kangas üle värvida, mida sai ka 2x proovitud aga värv peale ei hakanud. Otsustasin ise kanga valida ja pärast augud sisse lõigata kui liimitud. Olen väga rahul, et seda radapidi läksin. Kangaks sai lilla samet valitud. Kui juba lage hakkasin tegema siis otsustasin ka tagumist aknalauda tuunida kuna seal oli väike auk ka kangas. Sai siis ka piilarid ja katuseluugi polster maha võetud ja mõlemad spreyga mustaks lastud. Katuseluugi polster sai ka ülepingutatud ja liimitud.

https://drive.google.com/open?id=1C7JL7 ... 5SNu4xQ-WX" onclick="window.open(this.href);return false; - pildid

Kui keegi oleks huvitatud, et ma talle ka lae teeksin siis võib märku anda.

Hinnaks seaks 100€, mille eest ostaksin 2 purki liimi ~30€ ja ülejäänud oleks tööraha.
Eeldus on muidugi, et mulle laepolster tuuakse.


Kanga peaksid ise valima ja välja ostma või minuga koos konsulteerima, päris iga kangas kindlasti ei sobi.
PS! polnud kindel kuhu postitada, seega andke andeks kui vales kohas.
Sbanger
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 31.08.2015 23:03 52
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: E34 Lagi, home-made

Postitus Postitas Sbanger »

up
Sbanger
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 31.08.2015 23:03 52
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: E34 Lagi, home-made

Postitus Postitas Sbanger »

:arrow:
Vasta