E39 ei käivitu vahepeal

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
MarekVeltmann
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 16.08.2016 11:14 42
Peamine sõiduk: BMW E39 530d 142kw
Telefon: 53660780
Asukoht: Pärnu

E39 ei käivitu vahepeal

Postitus Postitas MarekVeltmann »

Tervist. Mure järgmine: 530d e39 ei taha vahepeal käima minna. Starter veab ringi, aga kütust peale ei tule. Paagisisene pump toimib ning kui umbes 30 minutiks uksed lukku panna, käivitub hiljem ilusti. Viga on ilmnenud just peale lühemaid otsi, kui jätta 5-15 minutiks seisma siis enam käima ei lähe. Kas võib olla viga immos? Võti ei tundu ka originaal. Ning ehk oskab keegi nõu anda, kelle poole selle probleemiga pöörduda või mida kontrollida? Ette tänades.
Reynser
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 12.11.2017 20:56 18
Peamine sõiduk: BMW 530

Re: E39 ei käivitu vahepeal

Postitus Postitas Reynser »

Mul ilmnes täna sama viga. Kui targemaks saad, anna mulle ka teada.

Mul on endal autol originaalvõti, seega võtme viga olla ei saa.
iffiff
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 11.05.2014 22:57 06
Peamine sõiduk: e91 m47

Re: E39 ei käivitu vahepeal

Postitus Postitas iffiff »

käi diagnostikas. vabalt võib olla ka nukaanduri viga. muidugi võid oma mitteoriginaalse võtme pildi siia üles panna.
Kasutaja avatar
MarekVeltmann
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 16.08.2016 11:14 42
Peamine sõiduk: BMW E39 530d 142kw
Telefon: 53660780
Asukoht: Pärnu

Re: E39 ei käivitu vahepeal

Postitus Postitas MarekVeltmann »

Tuli välja, et see võti siis inglise keeles valet key, halli korpusega ilma nuppudeta võti (kuna esimene BMW millel selline võti oli siis ei teadnud enne sellest midagi). Teemantvõti oli kaasas, kuid sellega naljakas lugu, nimelt võti ei keera (ei süütelukku, uksi, isegi tagaluuki ja kindalaegast) kuid puldist saab avada ja lukustada uksi ja ka tagaluuki avada :D arvuti sai järgi pandud ja näitas ews veakoodi, peale selle kustutamist umbes nädal oli kõik korras kuid nüüd jälle sama teema, viimati ei saanud enne käima kui öö läbi seisis, järgmine hommik käivitus nagu poleks midagi olnud. Mis võib sellist asja põhjustada? Ilmselt sellel võtmel sellega pistmist pole?
Kasutaja avatar
MarekVeltmann
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 16.08.2016 11:14 42
Peamine sõiduk: BMW E39 530d 142kw
Telefon: 53660780
Asukoht: Pärnu

Re: E39 ei käivitu vahepeal *KORRAS*

Postitus Postitas MarekVeltmann »

Veidi aega möödas nüüd kuid probleem kõrvaldatud, veaks oli just see pult, mis ei keeranud kuid uksi avas, oli teise auto oma kuid minu omale ära õpetatud ning peale seda oli probleem tekkinud. Lasin teha autole uue puldi Tallinnas koos uue kiibi ja kõigega ning sai immo aju resetitud ja viga kadunud, käivitub ilusti koguaeg :)
Vasta