F07 N57 klapikambrikaan õline

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Filjar
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 05.02.2008 13:00 53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

F07 N57 klapikambrikaan õline

Postitus Postitas Filjar »

Tere taas!

Kui juba üks teema sai korra algatatud, siis teeks teise juurde. Teemast, nimelt on minu F07 530XD N57 klapikambrikaan salongi poolt õline. Olen aru saanud, et ajapikku tulevad sinna mõrad sisse ja kaardervärk hakkab vaikselt immitsema. BM Auto lisas omalt poolt, et klapikambrikaane tihendi leke on 99% vale diagnoos ja viga on klapikambrikaanes endas. Lisan veel, et naabrimees käis oma F11´ga UM´is, kus vahetati klapikambrikaane tihend ja silikooniga parandati mõranenud kohad. Olgem ausad, kauaks see seal püsib...

Siit ka minu küsimus. Kas kuskil müüakse tugevat klapikambrikaant ka? Või see orig. on ajapikku paremaks läinud? Vb. on mu mure lihtsalt paras pseudo. Või mida teised kaasfoorumlased arvavad?

Tervitab, Viljar
Viimati muutis Filjar, 09.02.2018 16:48 06, muudetud 1 kord kokku.
Jaakk
Huviline
Postitusi: 666
Liitunud: 18.02.2009 17:00 05
Peamine sõiduk: BMW 525i E60 2007
Asukoht: Tartu, Raadi

Re: F07 N57 klapikambrikaan õline

Postitus Postitas Jaakk »

N53 klapikambrikaas maksis Um-is letist küsitud soodukaga törts alla 400 euri- ma usun, et ühe originaal jupi eest on see suht OK hind, eks kaalusäästu nimel neid plastikusegust tehakse ja ilmselt 7-8 aastat ongi eluiga kui vaja välja vahetada. Tihend on juba selle raha eest kaasas, mis eraldi ostes originaal jupina (ainult seda ongi) ka mingi 30+ euri.
Kasutaja avatar
Raemees
Huviline
Postitusi: 747
Liitunud: 07.09.2009 12:30 36
Peamine sõiduk: Subaru Forester´15
Asukoht: Rae v, Harjumaa

Re: F07 N57 klapikambrikaan õline

Postitus Postitas Raemees »

Filjar kirjutas:Tere taas!

Kui juba üks teema sai korra algatatud, siis teeks teise juurde. Teemast, nimelt on minu F07 530XD N57 klapikambrikaan salongi poolt õline. Olen aru saanud, et ajapikku tulevad sinna mõrad sisse ja kaardervärk hakkab vaikselt immitsema. BM Auto lisas omalt poolt, et klapikambrikaane tihendi leke on 99% vale diagnoos ja viga on klapikambrikaanes endas. Lisan veel, et naabrimees käis oma F11´ga UM´is, kus vahetati klapikambrikaane tihend ja silikooniga parandati mõranenud kohad. Olgem ausad, kauaks see seal püsib...

Siit ka minu küsimus. Kas kuskil müüakse tugevat klapikambrikaant ka? Või see orig. on ajapikku paremaks läinud? Vb. on mu mure lihtsalt paras pseudo. Või mida teised kaasfoorumlased arvavad?

Tervitab, Viljar
Mis säästu remonti see naabrimees UM tegemas käis? See kõlab ikka rohkem tegude moodi oma hoovis õlle kõrvale :mrgreen:
Filjar
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 05.02.2008 13:00 53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: F07 N57 klapikambrikaan õline

Postitus Postitas Filjar »

Raemees kirjutas:
Filjar kirjutas:Tere taas!

Kui juba üks teema sai korra algatatud, siis teeks teise juurde. Teemast, nimelt on minu F07 530XD N57 klapikambrikaan salongi poolt õline. Olen aru saanud, et ajapikku tulevad sinna mõrad sisse ja kaardervärk hakkab vaikselt immitsema. BM Auto lisas omalt poolt, et klapikambrikaane tihendi leke on 99% vale diagnoos ja viga on klapikambrikaanes endas. Lisan veel, et naabrimees käis oma F11´ga UM´is, kus vahetati klapikambrikaane tihend ja silikooniga parandati mõranenud kohad. Olgem ausad, kauaks see seal püsib...

Siit ka minu küsimus. Kas kuskil müüakse tugevat klapikambrikaant ka? Või see orig. on ajapikku paremaks läinud? Vb. on mu mure lihtsalt paras pseudo. Või mida teised kaasfoorumlased arvavad?

Tervitab, Viljar
Mis säästu remonti see naabrimees UM tegemas käis? See kõlab ikka rohkem tegude moodi oma hoovis õlle kõrvale :mrgreen:
Tere! Krt seda teab, pead ma ei anna, et äkki saigi hoovis õllede kõrval asjad tehtud :D
Vasta