E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ahfrsk
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 16.08.2016 14:39 45
Peamine sõiduk: GSXR750 K8

E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Postitus Postitas Ahfrsk »

Tervist.
2008a E61 manuaal.

Ostsin huvi pärast sellise vidina - https://www.ebay.com/itm/Premium-4-3-TF ... 2749.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;

Kit töötab väga edukalt, katsetasin toas 12v adapteriga.
Katsetasin ka autos, kui otse aku pealt voolu võtsin, mõlemad korrad töötas edukalt.

Probleem aga on selles, et mul ei õnnestu ta tagurdustulest tööle saada.
Komplektil on siis saatja ja vastuvõtja, kuna ma ei viitsi juhet mööda tagaluuki ja lae alt läbi ajada.

Ühendus siis on nii, eet peegel (edasidi ekraan) ja selle saatja saavad voolu + sigaretisüütajast ja - kuskilt kerest (töötab siis ainult, kui auto käib).
Kaamera ja selle saatja saab voolu + ja - mõlemad tagurdustule pirnist (hakkab tööle ja kuvab pildi ekraanile ainult siis, kui tagurpidikäik sisse läheb).

Nii, kui ma auto tööle panen, siis kaamera saatja (mis tagurpidikäigu pirni küljes on) alguses vilgub 8-9 korda (mingi check up protsess tuledel ? ) ning jääb seejärel off seisu.
Okei, sobib.
Nüüd kui ma tagurpidikäigu sisse panen, siis saatja hakkab tööle (saatja peal tuli lööb põlema), kuid signaali edasi ei anna, ekraanile rsk pilti ette ei tule. Aga saatja töötab !

Nüüd kui ma testi pärast (auto ikka käib) kaamera juhtmed pirni küljest ära võtan ja kas otse akule või sinna samma sigaretisüütaja klemmidele panen, siis hakkab saatja tööle ja saadab signaali probleemideta ekraanile, kõik töötab !
Nüüd võtan jälle huvi pärast ning panen juhtmed tagasi tagurdus pirni külge ja tra jälle sama kepp, saatja hakkab tööle, aga signaali edasi ei saada ja ekraan pilti ette ei võta.
Kuidas see võimalik on ???

Huvi pärast proovisin vasaku ja parema (2tk) pirnid rööpühendusse panna ja siis kaamera saatja pirnide külge panna, et ehk jääb võimu väheks, aga ikka sama probleem, mis ülal kirjeldatud. Saatja hakkab tööle, aga pilti edasi ei saada.
Huvi pärast proovisin ka miinuse (-) võtta otse aku pealt ja + ainult tagurpidi käigu pirni klemmilt, aga rsk ikka sama jama ! Saatja töötab, pilti edasi ei saada.

Mis **** asi see olla võiks ? Kuidas talle tagurpidikäigu pirnist tulev vool ei kõlba (kuigi saatja töötab!) ning ükskõik kust mujalt võetud vool sobib ?
Krt ma isegi ühendasin selle kaamera saatja pagassiluugi valgustuse külge (mitte numbritule, vaid see väike pirnike pagassiluugi küljes) ja isegi sealt rsk hakkas kõik kenasti tööle.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Postitus Postitas ooDDoo »

pead tagurpidi käigu tulest tulevale ahelale väga nõrga lüllitusvooluga relee vahele panema.. toite võtad otse akult ja relee lülitusvoolu võtad tagatulest.. tuledemoodul ei anna fl mudelil piisavalt voolu peale.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Postitus Postitas patrik »

Diood ja kondensaator lahendavad probleemi samuti
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Ahfrsk
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 16.08.2016 14:39 45
Peamine sõiduk: GSXR750 K8

Re: E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Postitus Postitas Ahfrsk »

Tervist.
Ja oligi nii, et tagurpidikäigu pirnil polnud piisavalt mahla, et see saatja korralikult tööle panna.
Kasutasin seda madalpingereleed ja kõik töötab, tänud.

Ning lihtsalt infona, iseenesest see peegl ja kaamera süsteem on päris äge. 26 euro eest on ikka päris hea ma arvan.
Kõik töötab ja probleeme ei ole. Kaamera küll on natuke phask (dont get me wrong, ta teeb seda milleks ta disainitud on, ega ta 4k ei olegi), aga ma tellisin juba uue e-bayst 8 dollari eest.
Kasutaja avatar
raivo188
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 12.10.2003 17:19 40
Peamine sõiduk: X5 173kw 2007
Telefon: 5200635
Asukoht: Riisipere

Re: E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Postitus Postitas raivo188 »

Kas 2007 x5 saaks samuti sama asja installeerida? Või on olemas mingeid mooduseid et oleks olevasse ekraani võimalik kuvada seda pilti?
Indrek523
Huviline
Postitusi: 456
Liitunud: 28.02.2006 22:09 31

Re: E61 ja e-bay tagurduskaamera kit install

Postitus Postitas Indrek523 »

Saab originaalekraanile ka kuvada, kerge otsing google-s!
Vasta